Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Kadziel Zobacz posta
    Podobną sytuację miałem na Sunday Millionw Niedzielę Blindy 400/800 mam 57000 i 15 stack w grze pozostało jeszcze jakies 2300 osób średnia 16000. Dostaje na SB KK pre flop UTG +1(27000) robi 2400 wszyscy pasują ja postanawiam tylko wyrównać zakład. Flop Q85 rainbow, gram Check , UTG +1 betuje 3000, a ja robię raise 6000 a on call. turn to T nie dająca flushdrawa, mimo wszystko zagrywam jego all in ok 18000 i otrzymuje instant call z AQ, niestety river to A i przegrywam pulę po której mogłem stać się chip leaderem
    Niestety na PS gram dosc dlugo i zauwazylem, ze takie rzeczy zdarzaja sie zbyt czesto, a juz na bank o wiele czesciej niz powinno to wynikac ze statystyk. Nie zlicze, ile razy z KK zostalem wyeliminowany przez baranow majacych A6 itp. Gra na PS jest dla naprawde cierpliwych ludzi. Mimo wszystko juz nie moge sie doczekac, az za miesiac skonczy mi sie polroczny zakaz, ktory zrobilem wlasnie po ktoryms z kolei tego typu przegranym rozdaniu w duzym turnieju

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Może to nie są barany tylko znają dobrze specyfikę softu i dostosowują się...

  3. #13
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    coś jest z tym softem na rzeczy, coraz częściej odnosze wrażenie że tak jest. Ile razy można przegrać mając KK z A6 i nie mówie tu o tym że koleś trafia A!!.Raczej o tym jak to układa mu się strit albo kolor do kikera, takie All-in to poprostu jest tragedja. Bo jak niby mam nie sprawdzać all z KK na jakiegoś fisha ??!!!

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    no i tym sposobem, po raz pięćset siedemdziesiąty dziewiąty, merytoryczny wątek przekształcił się w zlot wyznawców spiskowej teorii dziejów...

  5. #15
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    trzeba troszke ponarzekac

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    W zyciu tu nie daje calla masz zdecydowanie za mocna reke i masz gowniana pozycje. Reraise do 2.2-2.4 jesli dostane jakiegos calla to cbet w praktycznie kazdy flop 60% puli, jesli dostane reraise to mam bardzo ciezka decyzje (i tu sie przydaja staty bo jak dostane 4 beta od goscia 12/10 czy cos takiego to moge sie conajwyzej modlic o AK co i tak jest bardzo watpliwe).
    A jak na flopie nie dostane reraise, tylko flat call od jakiegos cwaniaka, to jestem w dupie, bo kompletnie nie wiem co zrobic na turnie. Solidny second barrel i jestem commited, bez tego zapewne skladam sie na beta od goscia, ktory nie ma nic, ale wyczul slabosc. Zajebista taktyka. Ja juz tyle wpierdolilem na ta moim zdaniem najbardziej zdradziecka reke na FR (i wcale nie taka mocna, szczegolnie na blindach), ze teraz rozgrywam ja zajebiscie ostroznie. A szczegolnie jak sa limpy i nie wiadomo czy po Twoim reraise i call od EP, dwom limpom nie przyswieci, ze im sie oplaca dorzucic i szukac jakichs setow, drawow i innych rewelacji. I wtedy nadal masz 4 w rozdaniu, tylko pule x4.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Sory ale my rozmawiamy o nl 10 a nie nl 1000 tu generalnie nie ma prosow, ktorzy beda Cie sneaky trapowac no bez jaj prawie kazdy napierdala ABC a jak Ty lubisz sobie callowac z taka reka i potem wpierdalac z gosciem, ktory callnal sobie z 56 suited bo mial juz dobre oddsy to sobie tak graj. Fakt faktem jest to FR a ja gram SH ale imo to jest zwykly raise for value preflop. A co do koncowej czesci wypowiedzi to mnie troche rozpierdolila skoro twierdzisz, ze czesc z nich czesto bedzie miala male pockety to tym bardziej powinienes raisowac i kazac im placic wiecej za ogladanie bo jestes 4:1 faw (rozumiem, ze to za malo wtf?).
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 26-06-2008 o 20:51

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Ja tylko mowie, ze ja osobiscie rozgrywam ta reke mocniej tylko jak mam pewnosc, ze uda mi sie wyseparowac 1, max 2 przeciwnikow. Jak jest multiway pot i jeszcze dosc duzy to jest to bardzo klopotliwa reka.

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    23
    Zagrales najgorzej jak mogles

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Rozwinąłeś swoją myśl najgorzej jak mogłeś.