Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hero (600$)na CO widzi
    Parę limpów do Hero
    Hero bet 12$
    Buton(220$) call
    BB call i foldy

    FLop (pot40$)
    BB check
    Hero bet 30$
    Buton call
    BB fold
    Turn (pot 100$)
    Hero bet 60$
    Buton call
    River (220$)
    Hero check
    Buton all in(110$)
    Hero ?
    Buton to floaters,funky Player,strasznie ciężko sie z nim gra.
    Oglądalność około 40% ,pre flop raise 8% po 2500rozdań.Jeden z lepszych z tego poziomu na ongame.Jak oceniacie grę Hero do tego momentu i co byście na miejscu Hero zrobili?
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 25-06-2008 o 14:27

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Dlaczego kłopoty na własne życzenie?

    Jeżeli kolo często floatuje i do tego jest dobry to naprawdę ciężka decyzja

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Faktycznie musi byc dobry, skoro podmienil na river 7h na 7c
    Dałbym chyba fold, choc oddsy niezle. Byc moze jezeli on Ciebie postrzega jako bardzo tight i wie ze masz te asy to probuje tu blefowac, ale szanse na to IMHO sa zbyt male.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    pisałem z pamięci,i na pewno na river wskoczyła Q,na pewno ja złapałem kolor i na pewno na turnie miałem dwa open flusheAle czy ja miałem h i c,czy d i s,już nie pamiętamDlatego betowałem turn ,żeby pokazać siłę,bo cbet przy dwóch graczach mogłem w końcu robić z niczym

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    easy call- na szczęście w omaszce dwie pary na stole nie oznaczają automatycznie, że gość ma fulla...

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Ale czy ten river cos zmienia jesli chodzi o potencjalna sile jego reki? Jak ma fulla to najprawdopodobniej mial go juz od flopa, bo wydaje mi sie malo prawdopodobne, zeby akurat mial Q,8 i dostal fula na riverze. Chyba wlasnie betowales na turnie w nadziei, ze river bedzie wlasnie taki? Wiec teraz to juz chyba call za 1/4 puli. Co prawda wydaje mi sie, ze gosc mogl sie obstawic pf na asy lub krole, wystartowal z czyms w rodzaju 789T na flopie mial tripsa i gutshota, a na turnie juz fula.
    Jesli chodzi o rozegranie to u mnie po 2x bet pot na riverze nie mialbym juz dylematu .

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Betowałem turn,bo to floaters i jakbym dał check to zupełnie nie wiem na czym stoję jak on zabetuje,a tak wiem że ma on jakiś kontakt z flopem,teraz tylko pytanie jakisamo Q raczej odpada,wiec albo ma 7x,QQ,77,Q7,78 czasem może jakieś QKKx z open flushem z flopa lub z turna bądź z dwoma,i AAxx ale to bardzo rzadko bo w końcu ja tu miałem open flusha.

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    ja daje call, jezeli to floater. Oczywiscie moze miec to 78, bo q8 raczej odrzucam. Do dolozenia masz tyle,ze EV jest w granicach 0 przy tym readzie. Daje call i notke... Pewnie slowplayowal QQ?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Ja tutaj zdecydowanie po c-becie na flopie gram check-call na turnie. Potem check na river i czekamy na reakcję - ale przy takim riverze skłaniam się ku ponownemu check-call - full jest dość mało prawdopodobny, a Twoja ręka wygląda jak overpara+NFD z flopa - kolor na riverze jest mało realny z punktu widzenia przeciwnika i jeśli blefuje, IMO będzie kontynuował blef na riverze. Oczywiście jeśli masz read na przeciwniku, że nie blefuje dwa razy po floatingu (a często tak właśnie ludzie grają), to river to jednak fold. Często jednak push na riverze to próba wyciągnięcia value z mocnej karty... Ale przy takich odds, przy wyriverowanym kolorze, bez readów, wiedząc że koleś jest tricky i lubi floatować, gram CALL (pod warunkiem check-call na turnie).

    As played, trudno wyczuć... Rzucam monetą i podążam za wynikiem - albo ma missed draw albo 78xx

    pzdr