Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Jesli zbierze sie 20 osob na turniej zagramy panowie, jesli nie wowczas zagramy cos innego. Wiadomo, ze zaczynaja sie wakacje i frekwencja tak czy siak spadnie, ale mam nadzieje, ze pare osob wpadnie

    Punktacje na razie pozostawie bez zmian.

    Edit : Nie sugerujcie sie rowniez tym, ze tylko iles tam osob sie zapisalo, poniewaz wiekszosc ludzi obecnie rzadko na forum zaglada, wiec musi to do nich dotrzec. Wielu stalych graczy sie zapisze w tym tyg.

    Pozdr
    Reb

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Hej Hej

    Trudno sie chociaz czesciowo nie zgodzic z Grzesiem ... faktycznie teraz bedzie ciezko na frekwencje przy 3 turniejach co tydzien ... ja nie wiem czy bede akurat w piatek .. dlatego sie na razie nie zapisuje - ale nawet gdyby, nie bedzie mnie napewno na 3 z kolei turniejach ...i nie bede gral o nagrody -- a po to by pograc --- bo strasznie mi sie teskni za wami i live pokerkiem:P

    Co do terminatora jestem napewno za ... ale wolalbym np poniedizalek niz piatek - czyli poczatek tygodnia gdzie trzeba wrocic do pracy....

    Pozdrooweczki i czekam na wasze decyzje...

    @WRona

    Graty again i ......jak ja ci kurcze zadzroszcze o tej 7:30 codziennie rano na Niestachowskiej :P:P:P

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    gniezno/poznań
    Posty
    2
    jestem dopiero co zapisany na forum i chcialem sie dowiedziec ile osob jest zapisanych na ten turek w piatek czy wogle sie odbedzie i w jaki sposob sie moge zapisac bo nie zauwazylem zeby byl tam jakis kontakt czy cos pozdrawiam

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    w drugim poscie masz aktualizowana liste uczestnikow...

    zapisac sie mozesz w tym watku (chyba ze znajdziesz numer do Rebela w ktoryms z watkow... nie jestem pewien czy byl podawany)

    pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    65
    ello,

    ja tam będę w piątek. stęskniony już za graniem lajf. niezależnie czy to terminator z tego wyjdzie czy cykl. proszę o zapisanie.

    pozdr

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    dzieki za gratki

    @Teki
    hehe Czym jezdzisz do pracy? jak bede Cie mijał stojącego w korku to Ci pomacham :P:P
    Pociesze Cie jak wracam i zar leje się z nieba to juz w stroju motocyklowym nie jest tak przyjemnie

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    68
    prosze wstepnie zapisac wszystko okarze sie w piatek czy bede musial zostac w pracy czy tez nie.
    Musze nadrobic niestety zaleglosci po urlopie

    PS. a i przy okazji odbiore moja walizeczke zetonow Rebel, nawet jak nie zagram to podjade po drodze z pracy odebrac

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    @ Wrona.....

    Niczym wyrozniajacym sie z tlumu nie jezdze - wiec ciezko bedzie o rozpoznanie ... najwyzej ja moge fanfary klaksonem zrobic...
    Swoja droga ... kiedys wlasnie " cos mi tak smignelo obok auta " ...ze malo lusterka nie zgubilem ..... ale jak juz sie kapnalem ze to Ty .. stwierdzilem ze nawet gdyby - nazwalbym to " badbeatem " i mialbym przynajmniej wieksza motywacje przy stoliku z Toba :P

    Pozdrrrroowki

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    Witam ,pierwszy raz jestem na forum i jestem zainteresowany zagraniem w piatkowym turnieju. potwierdzenie damw czwartek.
    lecz mam pytani ejaka jest ilośc rebuy 1 czy nieograniczona??

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    1 rebuy
    1 addon

    wszystko jest w pierwszym poscie Rebela

    pozdro
    Wrona