Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Wyglada na to, iż nie będzie ligi na wakacjach. Dlatego podjąłem sie zorganizować- wzorem roku ubiegłego -Wrocławskie Lato Pokerowe w Saloniku. Odbedzie się 11-12 turniejów różnego rodzaju ( bez długiej fali). Szczegółowy terminarz i zasady wkrótce. Jak macie jakieś propozycje turniejów to prosze zgłaszać. Bedę starał sie wziąc wasze sugestie pod uwagę. Być może jeden z turniejów to bedzie Turniej w Pokera Tajskiego. Amazonit pomożesz wymyśleć formułę? Oprócz tego napewno WSOP ( Wrocławski), turniej heads-upa, freezaut i rebuy w dealer choice etc. Poczatek turniejów już w przyszły czwartek o 19:00. Zapraszam do Klubu Salonik we Wrocławiu, ul. Braniborska 2-10.
    Dla gości spoza Wrocławia: Klub mieści sie w niedalekiej odległości od Dworca Świebodzkiego ( pl. Orląt Lwowskich)
    Ostatnio edytowane przez zbig2004 ; 02-07-2008 o 16:18

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Hej,

    Turniej w taja, mogloby byc wesolo Tak na szybko co mi przyszlo do glowy odnosnie formuly. Rundy na przyklad 10-ciorozdaniowe, co runde odpada gracz z najwieksza iloscia minusow. Wyniki pozostalych graczy nie kasuja sie. Finalowa piatka gra wedlug tych samych zasad (z zaliczeniem dotychczasowych wynikow) rundy 15-storozdaniowe.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez amazonit ; 24-06-2008 o 20:46

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Wyniki wynikami a kasa? wpisowe np. 100 zł +10 i podział na trzy nagrody ?czy jakiś inny system?

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    3 nagrody od 10 osob. Wpisowe ok.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    No to mamy prawie gotową formułe. trzeba tylko jeszcze napisać regulamin oraz zasady gry ( dla tych co jeszcze nie grali) a chcieliby

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Musze wyjsc z domu i dzis juz nie bede czynny. Pomysle o tym jutro jezeli mnie nie uprzedzisz

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Nie bedę uprzedzał

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Legnica/Wrocław
    Posty
    149
    W przyszłym tygodniu gramy jeszcze mastersa

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    no to zajmiecie tylko jeden stolik przeciez :]
    a z boku mozna grac juz cos innego

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Legnica/Wrocław
    Posty
    149
    OK, tylko poinformować Was chciałem