Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Pkr

  1. #31
    Cytat Zamieszczone przez Pinio Zobacz posta
    Eee nie rozumiem pierwszego zdania jakbyś chciał być usunięty jak masz jeszcze żetony? Na którym pokeroomie usuwa cię w takim wypadku z turnieju?
    Na Evereście na przykład. Po kilku minutach Cię wywala, nawet na bubble'u.

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    tylko we freerollach

  3. #33
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    ahhh... te wasze freerolle

  4. #34
    Da się jakoś powiązać z affem aby mieć rb? Zakładałem tam konto jakieś 3 lata temu, i nigdy depozytu nie dokonałem. Kilka razy grałem na $ wygraną z freerolli.

  5. #35
    Cytat Zamieszczone przez Kazama Zobacz posta
    Da się jakoś powiązać z affem aby mieć rb? Zakładałem tam konto jakieś 3 lata temu, i nigdy depozytu nie dokonałem. Kilka razy grałem na $ wygraną z freerolli.
    Z tym może być problem, najlepiej od razu zakładając konto rejestrować się przez np. rakebrain.com... Pisz do supportu najlepiej.

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    Kazama, jesli wyrboisz w miesiacu 500$ rejka, mozesz napisac do supportu, i powiniens sie dogadac aby od przyszłego dali Ci te ustawowe 30% . To niewiele pomimo maks. 4 stołów, ja w tym mies. mam juz 900$ napukane.
    nie zgodze sie ze mało tam regów, fakt kretynów sporo, ale w mtt: buyin >50$ znajdzie sie około 30-40 naoprawde dobrych graczy, co przy field maks 300 osób w wiekszosci z nich daje sporo regów. w holdema ruch do 5/10 raczej zadowalajacy. jesli ktos na powaznie chce tam mtt grac nie polecam(starsznie słaba oferta, duzo gówien pod micro stakes graczy, ale jakies wieksze tury okazyjnie). ja gram tylko omahe, i przyznam ze poziom całkiem wysoki na middle stakes. sporo regów na szczescie niektórzy regularnie przegrywajacy, no i co boli słaby ruch, bywaja dni w tygodniu ze w plo200, 100 tam nie moge pograc.
    pozdro