Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Pkr

  1. #21
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    W godzinach wieczornych jest ok. 14k graczy online wiec nie najgorzej. Jesli chodzi o poziom to nigdy wczesniej nie spotkalem tylu slabych zawodnikow w jednym roomie. Polowa z nich gra stylem limp/call, ciezko ich wygonic cbetem, ogladalnosc flopa powyzej 50% a czesto 70-80. Duzym minusem jest oczywiscie mala ilosc rak na godzine(50-60 na 6/6) i mozliwosc grania na max4 stolach..

  2. #22
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    GDYNIA
    Posty
    67
    Polecam Room gram i wygrywam

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez zbiju Zobacz posta
    ogladalnosc flopa powyzej 50% a czesto 70-80. Duzym minusem jest oczywiscie mala ilosc rak na godzine(50-60 na 6/6) i mozliwosc grania na max4 stolach..
    Dzieki temu jest poziom jaki jest wiec to jest duuuuzy plus PKR

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez Donzukapon Zobacz posta
    Polecam Room gram i wygrywam
    Jakie stawki grasz ??

  5. #25
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    GDYNIA
    Posty
    67
    Turnieje MTT + S&G

  6. #26
    Jak oceniacie zmiany wprowadzone na PKR ??

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    To pewnie wina mojego sprzętu, ale strasznie długo ładuje mnie się lobby pokerowe. (z resztą w poprzedniej wersji było podobnie...)

    Na +
    - zmieniona selekcja: stoły puste/pełne
    - profil gracza milszy dla oka
    - ulepszenie animacji gracza: realistyczne wrzucanie żetonów do puli

    To na razie tyle. Jeśli coś mi się przypomni, to dorzucę

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez zbiju Zobacz posta
    Pytanie do tych co graja na PKR - czy jest opcja aby nasze karty byly caly czas widoczne? Troche denerwujace jest to, ze ciagle w nie trzeba zagladac..


    Już na niektórych stołach karty są widoczne cały czas.

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1
    irytuje mnie to iż można się rozłączyć w każdym momencie i nie zostaje się usuniętym ze stołu do końca turnieju, no i druga sprawa coś mi śmierdzi z wchodzeniem kart po riverze, przy szansach ok 15 procent i mniej w PKRze wchodzi ok 4 na 10 rozegrań,trochę grałem na innych serwisach i oczywiście póki karta w grze...ale na PKr to się dzieje za często, urozmaica to rozgrywkę ale powoduje że kupę wariatów gra all in ze słabymi kartami przed flopem

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Eee nie rozumiem pierwszego zdania jakbyś chciał być usunięty jak masz jeszcze żetony? Na którym pokeroomie usuwa cię w takim wypadku z turnieju?
    Ja doszedłem do tego samego więc walę alliny pf ze słabymi kartami, najlepiej jak wtedy jestem zdominowany to jest zdecydowanie +ev:] Tak z ciekawości ilu rąk przeprowadziłeś analizę, że wysnuwasz takie wnioski?