Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 65
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    kazdy normalny polski pokrzysta przyjal te informacje z ogromnym zadowoleniem, pogratulowal goralowi i zapewne bedzie sledzic jego wystepy w EPT itp. dodatkowo np. mnie, taki wybor zmotywuje do wiekszej pracy nad soba, bo jak widac ciezka i solidna praca poplaca.

    kilka glosow toczacych jad nic nie zmieni - moze wezcie sie za siebie i nie przelewajcie swoich zali na kolege, ktory odniosl sukces, zostajac oficjalnym celebrity.

    Goral, jeszcze raz duze graty i daj czadu!

    PS. kozackie wdzianko

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ciekawe na jakie turnieje bedzie obowiązywać umowa, pewnie na EPT i WSOP, ciekawe jakie jeszcze, może WSOPE?

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Góral po prostu ZASŁUGUJE na znalezienie się w tym towarzystwie. To żaden marketing. Jest oczywiste, że to materiał na naprawdę wielkiego gracza. Poker w Polsce jest młodą dyscypliną. My nie wychowaliśmy się w cieniu Stu Ungara i nie graliśmy w Studa, Razza czy Holdema od 5 roku życia. Góral tak jak i my wszyscy zaczął swoją przygodę z pokerem na pewno później niż "amerykańskie gwiazdy", a jednak odnosi coraz większe sukcesy w grze live (nt. internetu nie będę się wypowiadał, bo po prostu nic o tym nie wiem). Chwała mu za to.
    Nie wiem jak Wy, ale mnie zdopingowało to do rozpoczęcia gry live i sam zachodzę w głowę dlaczego dopiero teraz na to wpadłem. Do takiej gry mam na pewno większe predyspozycje (dzięki naprawdę świetnym szkoleniom i treningowi czysto zawodowemu) niż do gry w sieci.

    Jeszcze raz gratulacje dla Górala i... dzięki. Bo to naprawdę dodaje motywacji każdemu AMBITNEMU GRACZOWI.
    I pieprzyć zazdrośników.

    Ps. Wdzianko jest czaderskie. Zwłaszcza czapeczka.

  4. #34
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Heh, Xolo zgadzam się we wszystkim z tym co napisałeś poza tą czapką , gdyby pokazali mi ją przed przystąpieniem do teamu miałbym pewne wątpliwości ;P

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    chyba ten PS cos zamierza wiecej prosow pozyskac
    PokerStars Signs Swedish Star William Thorson | Poker News
    pozdrawiam

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Xolo, gdyby sie tak zastanowić to PS ma nosa do "przyszłych gwiazd" np ten starszy facet z RPA chyba, pozyskali go do teamy a następnie znalazł sie na FT WSOP ME, mam nadzieje że Góral podzieli jego los

  7. #37
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    lmao, Rahme dołączył do teamu jak zrobił FT w main evencie... i tylko dlatego, bo dziadek gra jak osioł.

    Gratulacje Góral. Powalczę, żeby być następnym.

  8. #38
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Aha, to dzięki za info, bo myślałem że po wygraniu tego turnieju w Aryce (APT czy coś takiego )

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Gratulacje Góral. Super sprawa.
    Ja osobiście mam nadzieje i wierzę, że ta lista poniżej za kilka lat będzie taka jak u Erik Seidel
    Marcin Horecki: Hendon Mob Poker Database

    pozdr i powodzenia w kolejnych turniejach.

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Mam jeszcze pytanko, Góral gra już na tym WSOP w ich ciuszkach jako członek Pro Teamu, a z oficjalną prezentacja jeszcze czekają?