Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    tak jak w temacie jakie lepiej grac(jakie wy gracie sng)turbo sng gdzie blindy rosna co 5 min czy zwykle gdzie rosna co 10 min i dlaczego?(soft to POKERSTARS)

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja bym wolał zwykłe, bo turbo bym chyba psychicznie nie wytrzymał

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    jezeli chodzi o pokerstars to zdecydowanie sity turbo, zwykle trwaja zbyt dlugo, a w turbo i tak jest sporo gry na poczatku

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    w turbo masz to samo, tylko mniej czasu z tym schodzi

  5. #5
    To samo? Odnosze wrazenie ze wieksze znaczenie ma szczescie a nie skill ale jesli tak nie jest, wyprowadzcie mnie z bledu. Ja gram zwykle ale moze rzeczywiscie powinienem sprobowac turbo

    edit: Jak zmienic styl gry do turniejow turbo?
    Ostatnio edytowane przez shabovy ; 06-07-2008 o 21:05

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    W turbo więcej zależy od szczescia (mniej rąk grasz, które determinują twoj wynik), wiec tym samym wariancja jest większa, a także roi sie zmniejsza. Jednak biorąc pod uwage fakt ze je sie krócej gra pewnie to sie jakos wyrównuje. Niestety nie wiem, ja gram normalne.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Gram turbo na ongame gdzie blindy rosna co 3min i nie wyobrazam sobie zebym mial czekac dluzej do strefy z wysokimi blindami...
    Osobiscie wybralem turbo i to sh (jeden sng trwa ok 20min) bo szybka gra w jakis sposob mnie stymuluje - zmusza do koncentracji...nie wyobrazam sobie czekac dluzej niz 15s na ruch przeciwnika...
    Wszystko zalezy od osobistych predyspozycji...

    A jezeli chodzi o aspekt szczescia to nasi przeciwnicy maja takie same szanse - uwazam ze na turbo duzo latwiej jest popelnic blad...
    Ostatnio edytowane przez demigod01 ; 07-07-2008 o 17:46

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Ja na PokerStars gram SNG tylko i wyłącznie w formule turbo (sh). Moim zdaniem poziom czasowy danej wielkości blindów jest wystarczający do normalnej gry. Na Unibecie zaś SNG w formule turbo nie da się grać więc tam gram SNG w zwyklej formule.
    Tak więc myślę, że na PS powinieneś grać SNG w formule turbo

  9. #9
    Gram na Betssonie $5+0,5 i sprobowalem turbo ale jednak zwykle mi bardziej odpowiadaja, grajac po 4 stoliki nie nudze sie, a wydaje mi sie ze zwykly jednak daje wieksze mozliwosci

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    nie rozumiem, od pewnego momentu i tak się liczy tylko ICM, więc po co czekać na niego 30-40 minut?