Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: ALL-in

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    8
    mam pytanie, nie wiem czy dobrze pojąłem zasady...
    mając w ręce KK wszedłem all-in inni gracze weszli normalnie licytacja trwała -na flopie wyszło J74 poźniej doszedł J i 2, koleś który ze mną wygrał miał na ręce 48 - dlaczego on, a nie ja?
    Czyż nie jest tak że ja liczyłem się tylko z flopem czyli mialem KK J74, a on 44J78?
    Dzięki za odpowiedź...

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Jeśli poszedłeś all-in (niezależnie czy przed flopem, czy też nawet na riverze), do twojego układu liczą się WSZYSTKIE karty z rozdania. Nawet dokładając tu kartę z turnu oraz rivera, to twój układ wygląda następująco: KKJJ7, natomiast jego - JJ448. W tej sytuacji wygrywasz, ALE miał on najprawdopodobniej (a właściwie na pewno) kolor (czyli zbierając wszystkie karty - 5 ze stołu i jego 2 na ręku - posiadał 5 kart w tym samym kolorze), a jak powszechnie wiadomo według starszeństwa układów kolor przewyższa jakiekolwiek dwie pary.

    Pozdro i miłej gry

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Mozliwe, ze on wygral tzw Side Pot, czyli pule poboczna z innym graczem poniewaz mial wiecej od Ciebie zetonow (i powedrowaly chipsy do niego) z Tobie przypadla pula Main Pot...

    Goral

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    8
    Oto przykładowe rozdanie jakie miałem a propos w/w pytania, proszę o wyjaśnenie sytuacji

    »#957,004,002: playmaker10 wins (2,930 side pot) with a pair of threes
    »#957,004,002: tbmes11 wins (2,415 main pot) with two pair, tens and threes

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Nie mozesz wygrac wiecej nisz masz(jak grasz przeciwko jednej osobie), jesli zagrasz za 100(all-in) a ktos podbije do 200, to w puli jest 300 ale ty mozesz wygrac jedynie 200 nawet jak masz najlepszy uklad.

    Mam nadzieje ze nie zamieszalem za bardzo. Jak bedziesz gral przeciwko dwom to od karzdego mozesz wygrac tyle ile sam dolozyles do puli.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    8
    i wszystko jasne, wielkie dzięki