Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Sinobrody znowu to A6 wypominasz? Czy Ty widzisz różnicę między pushem z A6 a callem z A6??? W hu A6 to monster, dzisiaj akurat oglądałem kilka odcinków WPT i to jest standardowe zagranie.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    w HU A6 to monster??????? --- Oby wiecej takich graczy w HU - good point

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    zalezy chyba przy jakich blindach

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    zalezy chyba przy jakich blindach
    Dyskusja toczy sie o pewna satelite wyrana przez naszego bohatera gdzie " przeslicznie " zsuckoutowal swojego rywala " swoim monsterem "
    Zapewniam CIe Polko ze mowimy caly caly czas o momencie gry gdzie blindy w proporcji do stacka " mialy sie " calkiem dobrze

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Zsuckoutował, fakt. Nawet jakbym przegrał to miałbym gigantyczną przewagę skilla i żetonów;P Dlatego czasami warto spushować.

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    15
    Cały czas skill skill, tyle razy to powtarzasz, że jeszcze w to uwierzymy

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Zsuckoutował, fakt. Nawet jakbym przegrał to miałbym gigantyczną przewagę skilla i żetonów;P Dlatego czasami warto spushować.
    Stanko prosze Cie ..... nie dosc ze starasz sie chowac swoje kompleksy - ok Twoja sprawa .....ale jesli chodzi o Lecta to nic Tobie nie ujmujac, to i umyslem i skillem i mentalnoscia jestes gleboko z tylu. Robi sie off top - zreszta juz dyskutowalismy na ten temat - wiec nie robmy zamieszania bo wiemy jak to sie skonczy...
    Zycze Ci tylko bys kiedys usiadl live na stole z Lectem .... moze wtedy zauwazysz swoja glupote piszac takie a nie inne posty
    Pozdrawiam

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    W tym turnieju byłem dużo lepszy od Lecta, jeśli uważasz inaczej to poproś go o przejrzenie historii rozdań, na pewno zmienisz zdanie. Zresztą statystyki z tamtego turnieju mówią wszystko i naprawdę nie róbmy offtopa już. To jest temat o graczach dużo ciekawszych i lepszych ode mnie nie mówiąc już o Lecterze.

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    A co do Phila podobała mi się potem akcja blindy 6/12k Phil na buttonie stack 18k i limpuje A5off

  10. #30
    LOL miny Dwana jakby sie powstrzymywal przed wybuchem smiechu