Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11
    Szkoda bo zapowiadało się, że ktoś wyjdzie ponad. Widzę jednak, że ta liga jest tak samo zwykła (mała) jak wiele innych. Myślałem że mamy taką samą hierarchię wartości, okazuje się jednak że dla Was "standard" to "Ekskluzywny"

  2. #12
    Her Mathias!
    Das ist bestimt nicht Konnigsallee!

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    Wedlug mnie wycofanie dilerow jest rzeczom normalną. niestety ilosc graczy nie jest wystarczajaca aby pokryc koszty dilerow. Ja wolę aby pieniądze przeznaczone na dilerów przeszly do puli dla zwycięzców. Diler na stole finałowym wzupełności wystarczy. pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    95
    Od dzisiaj :

    STANDARD POKER GARAGE

    Herr Wegener,
    das ist keine Königsallee




    Pzdr

    Powerguard


  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    19
    doceniamy wszystkie opinie, jednak zależy nam na konkretach
    delearzy na każdym stole to jeden z naszych celów i jak widzę po komentarzach istotny dla większości graczy, jest to jedyne założenie, które sprawia nam trudności w pełnej realizacji (co w miarę rozwoju ligi chcemy wprowadzić na stałe)

    wg mnie hierarchię wartości każdy ma inną... ekskluzywny to m.in dopracowany do perfekcji czyli dla graczy pełny komfort rozgrywek ligowych:
    - wygoda przy jednakowych 5 stołach gdzie 10-ciu graczy gra swobodnie
    - lokal (przestronny, cichy, dobrze oświetlony)
    - sprawdzona struktura blindów ("anty turbo")
    - zawsze aktualna strona www z wynikami do 12h i galerią
    - lokalizacja, obsługa, bogate menu dostępne w pełni do późnych godzin wieczornych

    w mojej opini nie jest to „standard” większości rozgrywanych lig... czyli jednak „coś ponad”
    tym bardziej, że opłata organizacyjna nie odbiega od tych pobieranych na innych ligach

    jesteśmy otwarci na propozycje i chcemy je dopasować do większości, zmieniliśmy typ rozgrywek na odmienny co tydzień (rebuy, headsup, eliminator) aby było atrakcyjniej, ustawimy dzień tygodnia i postaramy się o dealer’ów na każdym turnieju (jednak okres wakacji będzie w tym ciężki)
    prosimy o konkrety i przedstawienie Waszych oczekiwań bo szybkie reagowanie na potrzeby graczy to też część naszej „eksluzywności”

    Zapraszamy jutro na FREEZOUT 100 !

  6. #16
    W imieniu swoim i Pawerguard'a zwracam się z pytaniem do organizatorów czy Jesteście wstane załatwić nam po osobistej krupierce która by za nas rozdawała karty i nam układała żetony.
    Proponujemy po 10zł dla każdej z pań za każdą rozpoczętą godzinę.
    Będziemy kontent za szybką odpowiedz gdyz chcemy zaplanowac jutrzejszy dzień

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    95
    Jest gro pojęć rozumianych przez wiele osób w szerszym lub węższym stopniu subiektywnie, jednak dopiero dzisiaj dowiedziałem się że należy do nich też słowo "ekskluzywny".

    Piszecie że krupierki przy każdym stole to jeden z Waszych celów, zastanawiam się więc jak można dążyć do celu cofając się i oddalając od niego? (das ist sinnlos)
    Na pierwszym turnieju bowiem były krupierki a na drugim już nie będzie, cofając się w takim tempie następny turniej będzie rozgrywany na ławkach w parku, oder?

    Bezsprzecznie fakt zamieszczania wyników do 12 h od zakończenia turnieju jest rzeczą w najwyższym stopniu ekskluzywną....ale po chuj mi te wyniki skoro itak nie ma mastersa?

    Grałem przes dwa lata w Niemczech w DPL (Deutsche Poker Liga) i turnieje odbywały się w pięcio gwiazdkowych hotelach, specjalnie wynajętych przez organizatora salach z pełną obsługą kelnerską, krupierkamą przy każdym stole ubranymi w odpowiednie stroje. Gdy kiedyś poczestowałem organizatora ligi Rioją Gran Reserva Especial "Castillo Ygay" Marques Murrieta rocznik 1978, to tamten powiedział że jest to coś ekskluzywnego. Nigdy jednak nie słyszałem żeby określił swoją ligę mianem "ekskluzywnej"

    Ps. Jeśli dla Was klub "Garage" jest ekskluzywny to nie Byliście na KÓNIGSALLEE.

    !!! WENN DU DENKST JEMAND ZU SEIN, HAST DU AUFGEHÓRT JEMAND ZU WERDEN !!!

    Pzdr

    POWERGUARD

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    54
    A mnie się turniej podobał, a jak się komuś nie podoba to....

    "Trzeba z tym żyć...:, he he...

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Ja również dostrzegam wszystkie starania organizatorów i nie czepiałbym się trudności związanych z obsługą krupierską. W zasadzie to spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji.
    Może się mylę ale jakoś nie wydaje mi się, aby jakieś przyuczone dziewczęta miały ochotę rozdawać kilka godzin karty w niedzielę za free. Zważywszy, że ostatnim razem na ligę przybyło ok 20 osób i od każej pobrane zostało 15 pln na koszty organizacyjne to ciężko tu o sfinansowanie krupierek i o jakiś godziwy zysk dla organizatora. Zakładam, że wynagrodzenie godzinowe dla krupierki powinno kształtować się na poziomie tego co zarabia hostessa.

    W świetle naszych realiów ciężko trochę o porównania do Niemieckiej Ligii Pokera chociaż przyznam, że określenie "eksluzywna liga" jest nieco na wyrost, może w przyszłości... Póki co plus za lokal, wygodne stoły, dobre chęci i kreatywność.

    Powerguard może masz jakąś wiedzę na temat strony organizacyjnej ligii o której wspomniałes? Wynajęte sale w hotelach, fachowa obsługa ... brzmi dobrze ale i kosztuje. To wszystko chyba nie z wpisowego uczestników? Jakiś sponsoring? Jak liczna była liga i jakie wpisowe?

    Pozdrawiam
    Yoshin

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    218
    masz rację nie byliśmy na koenigsallee i nawet nie mam ochoty tam jechać, porównuję do pokera w Polsce a szczególnie do południowej Polski, bo w inny sposób dyskusja może trwać do nieskończoności

    odnośnie eksluzywności - przyznaję słowo jest na wyrost ale każdy może przyjść i zobaczyć co się za nim kryje, zweryfikować... spodoba się albo nie... choć jak widzę niektórych to bardzo drażni

    otworzyliśmy nową ligę aby stworzyć komfort dla graczy i czerpać satysfakcję z organizacji a czasem z samej gry, jesteśmy otwarci zawsze na propozycje i sugestie innych

    doceniam wszystkie posty, także te ze wstawkami w języku niemieckim (chodź nie bardzo potrafię znaleźć ich cel) dziwi mnie tylko, że najwięcej do powiedzenia ma osoba, która u nas nigdy nie grała

    dziś FREEZOUT 100 ! zapraszam wszystkich chętnych do gry, losowanie miejsc godz. 13:50