Strona 5 z 23 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 222
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    a ja dostałem po trzech dniach

  2. #42
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    do mnie tez doszlo ekspresowo pomimo ze przeczytalem najpioerw po ang to fajnie czytac o pokerze po polsku, fajnie jakby wyszly tlumaczenia innych ksiazek ale to pewnie zalezy od tego jaki naklad sie sprzeda :>

  3. #43
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    25
    drugi tom na kiedy planujecie wydac? tez jakos za dwa lata czy szybciej planujecie? a tak w ogole to tylko macie zamiaar harringtona przetlumaczyc czy jakies inne ksiazki tez? np little green book badz mike caro book of poker tells.

  4. #44
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    Prace nad HoH vol. 2 juz sie rozpoczęły. Oczywiście planujemy wydawać również inne tytuły. To, którymi zajmiemy się w pierwszej kolejności jeszcze nie zostalo postanowione.

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Krawcu czy jest możliwość gdzieś w Zabrzu odebrać osobiście książkę, gdybym zamówił, czy najbliżej to w Mario?

    bo nie lubię chwilowo zamawiać przez neta, bo poleconych się boję odbierać w związku z WKU :P

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    To przeciez jak przyjdzie cos z wku to chyba umiesz czytac i zobaczysz od kogo to jest
    Zreszta wku chyba ksiazek nie wysylaja a poza tym chyba nie bedzie wysylal ksiazki poleconym tylko priorytetem

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    na awizo nie pisze od kogo to jest, a próbuję uniknąć pytania sie tego na poczcie, bo zdaża się , że Pani w okienku zaznacza, że ktoś był ale nie odebrał a to dla WKU robi sporą różnicę.

    Nie wiem jak będzie wysłana ta książka, ale wczesniej zamawiałem wiele rzeczy z allegro i awiza były często jako polecone, więc ja nie rozróżniam tego i się nie potrzebnie stresuję, a zdrowie najważniejsze
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 08-07-2008 o 14:23 Powód: usunięty zbędny cytat

  8. #48
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    zamówiłem książkę w sobotę, wysyłka była wczoraj, dzis już przeczytałem 1/3 HoH-a

    nice!


  9. #49
    @Mody26

    To zamów książkę na adres jakiegoś kolegi/koleżanki i po problemie

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    szukasz dziury w calym
    z tego co pamietam do mikolowa jezdziles na turnieje wiec radze polaczyc przyjemne z pozytecznym wdepnac po ksiazke i kilka blefow