Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 222
  1. #211
    Książka PROFESSIONAL NO-LIMIT HOLD’EM autorstwa Matt Flynn, Sunny Mehta i Ed Miller jest już przetłumaczona i właśnie robimy grafiki. Powinna ukazać się koniec września lub początek października. Na początku przyszłego roku do druku pójdzie Power Holdem Daniela Negreanu. Napewno pojawi się Info jak ruszy sprzedaż.
    Pozdro

  2. #212
    To są książki turniejowe czy cashowe?

  3. #213
    Pierwsza pozycja jest cashowa, druga ogólna.

  4. #214
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    14
    Czytam aktualnie ta ksiażke w wersji PL, bedąc na 163 stronie wpadłem w zakłopotanie.

    Na 163 stronie ksiązki, gdzie sa przykłady rozdań pomagające okreslic pot oddsy i outsy, autor liczy outsy do kart na flopie 2,4,5 i kart na rece 3 i 9. Liczy drawy do koloru i do strita. Do koloru policzył 9 outow, a do strita 6. Problem chyba jest z tymi oudatmui do strita gdyz autor liczy 3 "Asy" i 3 karty "6". Dlatego po 3 bo odjął te co policzyl przy dobieraniu do koloru.

    W zwiazku z tym mam pytanie, czy jest to prawidłowe obliczenie outow, głównie chodzi mi o te As'y ?.. Jak można liczyc Asy przy dobieraniu do strita 2,3,4,5 .. Az wczoraj zaniemówiłem jak to przeczytałem i wpadłem w zakłopotanie. Moglby ktos to wyjasnić, albo potwierdzic błąd w książce. Jestem tez ciekawy czy w angielskiej wersji jest tak samo, jesli nie jest, to że tak powiem tłumacz się nie popisał bo błąd jest karygodny .. a napewno duży jak za ksiązke wartą 70 zł !.

  5. #215
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Oj chłopie

    A2345 to też strit.

  6. #216
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    LOL ile grasz w pokera? Przeciez A2345 to najniższy strit
    Ciekawe ile razy to spasowałeś

  7. #217
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    14
    No właśnie nie gram długo, dopiero co zaczynam, a raczej czytam sobie jakieś tam książki pokerowe. Dlatego tez chciałem zapytać i sie upewni, jak widać miało te zapytanie sens.

    Czyli rozumiem ze A jest jako 1 w takim sticie ?
    Ostatnio edytowane przez MarekOTT ; 24-09-2010 o 13:46

  8. #218
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Tak, i to samo z pokerem, A2345s to najnizszy poker. Sam tego nie wiedzialem, jak zaczynalem. Dowiedzialem sie dopiero wtedy, jak przegralem reke wlasnie z tym dziwacznym wowczas dla mnie stritem.

  9. #219
    Cytat Zamieszczone przez bilard-sklep Zobacz posta
    Książka PROFESSIONAL NO-LIMIT HOLD’EM autorstwa Matt Flynn, Sunny Mehta i Ed Miller jest już przetłumaczona i właśnie robimy grafiki. Powinna ukazać się koniec września lub początek października. Na początku przyszłego roku do druku pójdzie Power Holdem Daniela Negreanu. Napewno pojawi się Info jak ruszy sprzedaż.
    Pozdro
    Witam czy już coś wiadmo bliżej z tą książką. Druga kwestia może byście zrobili ankietę jaką książkę by chcieli zainteresowani aby w przyszłości wydać. moje typy to Heads-Up Collin Mosham , PLO Jeff Hwang

  10. #220
    Jest mały poślizg, ze względu na drukarnie, które w tej chwili drukują kalendarze ale mamy zapewnienie że książka zostanie wydrukowana do końca pażdziernika. Co do ankiety przemyślimy sprawę.