Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 222
  1. #191
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    powiedz mi po co Ci ebook skoro masz offlineowa wersje?????????????

  2. #192
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Nie wierzę, że widzę tak kurwa durne pytanie w XXI w.!
    IREX Corporate Website

  3. #193
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Obrońcy praw autorskich się znaleźli co zdzierają filmy z torrentów i jakoś im nie przeszkadza, że się tam nielegalnie znalazły.

  4. #194
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    no tak iliad przekonales mnie loooooooooooool
    Moze dlatego nie powstanie nigdy 2 tom bo kazdy ma iliada i torrenty ?

  5. #195
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Może powstanie, bo wierzę że nie każdy ma mentalność złodzieja tak jak ty...

  6. #196
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    23
    Czy w najbliższej przyszłości jest planowane wydanie II-ej części z tej serii? W empiku za 86zł można kupić oryginał i zastanawiam się czy warto czekać na polską wersję tej książki.

  7. #197
    Na wstępie chcemy wszystkich przeprosić za tak duże opóźnienie ale złożyło się na to wiele czynników , częściowo niezależnych od nas. II tom jest już przetłumaczony i w tej chwili jest robiona korekta, skład i oprawa graficzna. Termin wydania najpóżniej koniec marca lub początek kwietnia.
    Pozdrawiam

  8. #198
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez bilard-sklep Zobacz posta
    Na wstępie chcemy wszystkich przeprosić za tak duże opóźnienie ale złożyło się na to wiele czynników , częściowo niezależnych od nas. II tom jest już przetłumaczony i w tej chwili jest robiona korekta, skład i oprawa graficzna. Termin wydania najpóżniej koniec marca lub początek kwietnia.
    Pozdrawiam
    Dzięki za informacje! W takim razie warto poczekać. Jak będzie jakaś przedsprzedaż to ja się pisze.

  9. #199
    Old 03-02-2009, 21:53
    bilard-sklep bilard-sklep is offline
    Junior Member

    Zarejestrowany: Feb 2009
    Postów: 8
    Domyślnie
    Dziś rozmawiałem z Krawcem. Obiecał ,że koniec marca lub początek kwietnia powinien ukazać się II tom.


    tak z usmiechem, to tylko rok opoznienia

  10. #200
    juuuupiiiii wreszcie
    jak odwalicie tak dobrą robotę jak przy I tomie, to nawet nie będę narzekałna ten roczny poślizg