Strona 18 z 23 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 222
  1. #171
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    Czyli rozumiem że nie ma jeszcze HoH 2 po polsku?
    a kiedy to ona miała wyjść? na początku 2009 roku?
    Z tego co pamietam miala wyjść właśnie na początku 2009
    Krawcu coś dawno się nie odezwał, ostatnio jak pisał to podobno już prawie koniec.



  2. #172
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Można kupić pierwszy tom? Do kogo się zgłosić? Chciałbym ją kupić przed gwiazdką.

  3. #173
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Bilard-sklep.pl: Profesjonalny Sklep Bilardowy.
    Mario Bilard Club Mikołów
    Bilard Club Falcon Sosnowiec

  4. #174
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    3
    Kiedy drugi tom?

  5. #175
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    zdaje sobie sprawe, ze stanko na tym forum to postac tragiczna, ale to sie juz nudne powoli staje, jak czytam o nim w kazdym watku. no offence.

    pzdr
    Dokładnie dalibyście już chłopakowi spokój...

  6. #176
    po prostu chlopaki co mieli zamiar wydawac wiecej ksiazek
    dali dupy, ja tez mam ich w dupie, koniec nic juz nie kupie od autorow 1szego wydani HoH !

  7. #177
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Cytat Zamieszczone przez lei22 Zobacz posta
    po prostu chlopaki co mieli zamiar wydawac wiecej ksiazek
    dali dupy, ja tez mam ich w dupie, koniec nic juz nie kupie od autorow 1szego wydani HoH !
    Przestan. Co za typ. Drazni cie cos, to nie kupuj. Nie musisz sie z tym obnosic publicznie. Poker w Polsce raczkuje, w dobie kryzysu decyzje w kazdym interesie sa trudne.

  8. #178
    chcialam zalozyc nowy watek ale jezeli moge to podepne sie pod ten, bo dotyczy tej ksiazki czy ksiazka ta jest dobrym prezentem nawet dla bardzeij zaawansowanego gracza? moj znajomy gra w pokera , niestety nie wiem na jakim poziomie jest, wiem ze gra o kase i na necie i ze znajomymi. chcailabym kupic mu jakas ksiazke na ten temat i zastanawiam sie nad ta, bo wyczytalam ze to najlepsza pozycja.a jak nei to moze proponujecie cos innego? tylko nei dla poczatkujacych graczy. z gory dziekuje, pzdr

  9. #179
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    pytanie podstawowe, to czy twoj znajomy gra turnieje czy tzw. cash? jesli turnieje, to ta ksiazka bedzie odpowiednia, jesli gra stoliki na pieniadze, to musisz jeszcze chwilke poczekac i kupic mu ksiazeczke przeznaczona do nauki gry 'cash games'.

    pozdr.

  10. #180
    orientujecie sie moze kiedy ukaze sie ksiazka harringtona ale o cashah w polskim wydaniu ???