Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
  1. #31
    kazdy pisze ABC pokera wystarczy ,ale nikt nie powiedzial co za tym stoi

    (a i zdecydowanie zmniejsz liczbe stolow do MAX 4 jak nie zauwazyles drawa a jak cie to nudzi to zmien na short a nie grasz rece typu KJ;] QJ po raise, na te rece albo nic nie wygrasz albo przegrasz bardzo duzo juz lepiej miec 67s bo o wiele lepiej i latwiej ta reka sie gra bo wiesz ze raiser praktycznie nie ma 67s i albo trafisz drawa i grasz dalej albo fold a gdy trafisz top pair czy nawet tripsa z QJ to nie wiesz czy on nie ma tripsa z lepszym kickerem itp i za daleko dochodzisz z top pair,e i kontroluj wielkosc puli,naucz sie foldowac czasem najlepsze rece )
    Ostatnio edytowane przez patrick_1989 ; 26-06-2008 o 10:59

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    KJ czy QJ to ja gram tylko z LP/blindów gdy nie ma do mnie agresji - jeśli jest dużo calli to tylko call, jeśli prawie nie ma to raise. I oczywiscie gram ostrożnie z tp. A karty typu 67s rozgrywam (wcześniej rzadko ale ostatnio częściej zacząłem)

  3. #33
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    Trzeba napierdalać ile wejdzie nawet jak masz seta( nie kombinuj zawsze przegrasz w takich zagrywkach) jak fish ma oddać kase to odda a jak nie to ci nawet 10 centów nie da!!!