Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Wątek: youngturks.pl

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    zgodnie z zapowiedzia w jednym z ostatnich numerow cardplayera, moge nareszcie oglosic, ze uruchomilismy nowy portal pokerowy, traktujacy przede wszystkim o strategii gry. Nie wszystkie szczegoly sa tam ejszcze dograne, tak jakbysmy chcieli i ciagle nad nimi pracujemy, niemniej chcielismy uruchomic portal wraz z naszym wyjazdem do vegas, tak abysmy mogli na biezaco dzielic sie przemysleniami. W zwiazku z tym prosimy, abyscie wybaczyli nam drobne niedociagniecia i razem z nami tworzyli portal. Glownym jego zalozeniem maja byc bowiem wartosci wnoszone przez tworcow strony oraz jej uzytkownikow. Wiecej info o naszych zalozeniach i planach na samej stronie. Obecnie, na strone mozna wejsc poprzez adres www.youngturks.pl/index.php a niedlugo juz normalnie przez www.youngturks.pl.

    Zapraszam,
    Warsaw

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Powodzenia z nowym portalem! Niech się rozwija! Ekipa fajna Przejrzałem, poczytałem - na początek mi się podoba

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    zajebista stronka, gratuluje pomyslu, czekamy na relacje z vegas
    jak bedziecie mieli w blogach jakiś kącik o wyjebanych to z miłą chęcia napisze pare słow
    howgh

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    fajny layout, gl.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    fajna stronka

    p.s. tylko troche tam ciemno jak dla mnie

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez MAzaq Zobacz posta
    fajny layout, gl.
    jestem odmiennego zdania, nazwa i jej źródło, jak i gnat na pierwszej stronie to nie najlepszy pomysł imo, zwłaszcza w kontekście popularyzacji pokera i przekonywania mas o jego nieszkodliwości, sugerowałbym usunięcie zwłaszcza gnata

    niemniej sama idea forum stricte szkoleniowego bardzo fajna i życzę samych sukcesów
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 19-06-2008 o 08:43

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    zmiencie to czarne tlo!!!!

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    jestem odmiennego zdania, nazwa i jej źródło, jak i gnat na pierwszej stronie to nie najlepszy pomysł imo, zwłaszcza w kontekście popularyzacji pokera i przekonywania mas o jego nieszkodliwości
    popularyzacja i przekonywanie o nieszkodliwosci to nie jest zalozenie tej stronki wiec nie widze sensu w usuwaniu gnata ani fotki mafijnej rodzinki

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    spluwa fajna, co do popularyzacji to są inne nastawione na to głównie portale, jak zrozumiałem ta strona ma szkolić pokerzystów. Przydałoby się forum, no i treści więcej, bo przeczytałem wszystko w pół godziny...

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A co oznacza nazwa portalu?