Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: youngturks.pl

  1. #21
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ostatnio dodane wpisy do blogów wyglądają jak google ads, dopiero jak 3 raz wszedłem na stronę to zauważyłem, że to nie reklamy.

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    na stronie glownej nie ma zadnych reklam, wiec ostatnio dodane odnosi sie do nowych wpisow. na dole do blogow, wyzej do wszystkich innych czesci. Nad zakladka 'ostatnio komentowane' musimy sie zastanowic.

    pozdr
    warsaw

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Niech Zelik czesciej pisze

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    dobry pomysł świetna szata graficzna,życzę utrzymania wysokiego poziomu artykułów,rozmów,dyskusji, ; no i sukcesów na WSOP dla wszystkich Polaków którzy będą walczyć w Turnieju Głównym.
    Powodzenia

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    od dzisiaj strona Youngturks.pl - strona o strategii gry w pokera działa juz normalnie, dodalismy tez opcje 'ostatnio komentowane'. Zapraszamy.

    Pozdr
    warsaw

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Weż no Warsaw pisz większa czcionką albo zmien tło na swojej stronie bo wzrok tracę

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Ewentualnie Opera i plus/minus na numerycznej. Możnaby dać mniejsze odstępy i większą czcionkę, może nieco wyższy kontrast. No i ten pistolet w logo - to my do kogoś strzelać musimy? Ja myślałem, że pokerzysta raczej sprytem załatwia delikwenta.

    Ale pomysł ciekawy, czekam na artykuły

    Eeeeedit: jak to jest, że ja odpowiadam na post Sinobrodego i jest 11:12, a wskakuję przed Soprano? Doooliiiii!

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Weż no Warsaw pisz większa czcionką albo zmien tło na swojej stronie bo wzrok tracę
    dokladnie

    choc ja przynajmniej moge skorzystac z "szkla powiekszajacego" w mojej myszcze (chyba pierwszy raz tego uzywam)

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Weż no Warsaw pisz większa czcionką albo zmien tło na swojej stronie bo wzrok tracę

    firefox, ctrl, rolka myszki w dół i sie powiększa, ale rzeczywiście strona do dopracowania

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Opera plusik na num padzie