Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zastanawiam sie nad stworzeniem subforum i grupy dla graczy, ktorzy graja na nieco wyzsze stawki, powiedzmy od 2/4 - 3/6 i chcieliby powymieniac doswiadczenia miedzy soba.
    Wejscie do grupy byloby tylko na zaproszenie, tak zeby udzielaly sie tam osoby, o ktorych wiemy ze powaznie podchodza do gry i chca nawzajem sie wymienic wiedza.
    Co o tym myslicie? Zakladam ze takie subforum byloby publiczne, ale pisac mogliby tam tylko uzytkownicy nalezacy do odpowiedniej grupy.
    Z gory dzieki za wszelkie opinie na ten temat.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    a kto wyznaczy na poczatku osoby, które pozniej beda mogly zapraszac innych? Jak dla mnie niepotrzebne podzialy, "nie gadam z Toba, bo grasz na nl100, a nie na nl400, wiec nie możesz miec nic do powiedzenia"

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    będą dziwne podziały i nieporozumienia...

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Fajnie by było jakby na forum pojawiały się rozdania z wyższych stawek i tego mi brakuje, ale taki podział może doprowadzić do różnych animozji.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Stworzenie osobnych działów dla wyższych stawek to dobry pomysł, ale mimo wszystko przydałoby się chyba, żeby słabsi gracze też mogli się tam wypowiadać. Wiadomo przecież, że nikt z NL10 nie będzie pouczał wymiataczy z NL1000, ale może od czasu do czasu ktoś z niższej ligi chciałby zadać jakieś pytanie czy poprosić o wyjaśnienia. Choć jeśli to byłoby nie na rękę tym lepszym graczom, to oczywiście można by i z tego zrobić forum zamknięte, to w końcu dla was ma być zrobione i do was należy decyzja, a nie np. do mnie.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    A miałby to być tylko NLHE, czy także inne gry w stylu PLO?

    Pomysł niezły, ale czy będzie zainteresowanie piszących?... Może najpierw popytaj wśród użytkowników forum grających NL400+

    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    myslalem raczej o wszystkich grach, ale wlasnie nie wiem czy po pierwsze byloby zainteresowanie, po drugie, tak mysle czy nie przyniosloby to wiecej szkody niz pozytku ...

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Może grupy to rzeczywiscie na razie niepotrzebny eksperyment, raczej sprobuje z pomyslem Hedge'a NLHE 200+

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Mozna zalozyc takie subforum bez zadnych zaproszen ale niech wypowiadaja sie tam ludzie ktorzy graja faktycznie takie stawki.

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tylko jak to zapewnic ...