Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    jestem za, brakuje analiz na forum z NL200+

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja mysle, ze Doli powinien reaktywowac blog

    sorki ale zdałem egzamin i mam dobry humor

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    jeszcze troche i mnie namowisz , a wracajac do tematu zastanawiam sie coraz bardziej nad przeorganizowaniem claego dzialu strategia i taktyka na wzor 2+2, tzn zrobienie oddzielnej sekcji strategia i taktyka, tak jak teraz mamy dyskusje i inne. I w ramach takiej sekcji zrobic fora, NLHE z subformami wg podzialu na stawki, Turnieje z podzialem na multi, sity, headsup, oraz inne czyli Omahy itd.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Dobry pomysł. Może przy okazji bardziej skłoniłoby to ludzi do udzielania się w tym dziale, bo lekka posucha tam panuje.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Moim zdaniem taka grupa jest dobrym pomysłem, a wręcz jest temu forum potrzebna. Jakość działu "Strategia i taktyka" pozostawia wg mnie dużo do życzenia. Mam ochotę poczytać czasem jakąś mądrą i rzeczową dyskusję. Ja sam nie wstawiam tu żadnych rozdań, ale również nie widzę aby inni grający NL200+ wstawiali, IMO głównie dlatego, że na dwadzieścia odpowiedzi w wątku osiemnaście będzie bezsensownych, pochodzących od osób nie znających realiów danych stawek. Naprawdę gówno mnie obchodzi, że ktoś grający niżej nie będzie mógł się wypowiedzieć. Jeśli grupa ta będzie dla osób NL400+, to ja nie będę dopuszczony, ale szczerze mówiąc wcale mi to nie przeszkadza. Lepszy rydz niż nic.
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 19-06-2008 o 17:49

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Turnieje z podzialem na multi, sity, headsup
    to by się przydało

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Wszelkie podziały, ograniczanie dostępu i możliwości pisania/pytania/odpowiadania są pomysłem ryzykownym. Nie wiem czy się nie mylę, ale jedną z fundamentalnych funkcji tego forum jest integracja środowiska. Budowanie barier między graczami temu nie służy. To, że ktoś gra NL400+ nie musi nic oznaczać. Czy jeśli za 5 minut zacznę grać na takie stawki, to będzie to znaczyło, że jestem "dobry"? Skąd - po prostu mam bankrol pozwalający na taką grę i UWAŻAM, ŻE SOBIE TAM PORADZĘ.

    Tak sobie myślę, że forum dla wysokostawkowców by się przydało. Np. opatrzone adnotacją "no spam". Za spamowanie i wypowiedzi nie na temat - ostrzeżenia, a w konsekwencji bany. Bo skoro ma to być zakładka dla prosów, to niech będzie profesjonalnie...
    Analogicznie rzecz się ma z MTT czy SnG na wysokie stawki. To nie taka sama gra jak 2+0,2usd...

    Ale to tylko takie drobne przemyślenia mikro-, nisko-, a-co-najwyżej-średnio stawkowca

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Yep, pomysł zamknietych grup jest raczej odrzucony, jestem zdania, że powinno to iść w stronę właśnie trochę innego podziału forum SiT oraz przez jakiś czas nieco dokładniejszego przyglądania sie postom, zarówno przeze mnie jak i przez użytkowników.

  9. #19
    Witam
    Widzę, ze Doli potrzebujesz konkurencji ,
    nowe fora WRESZCIE skłoniły Doliego to pewnej aktywności.
    Brawo- bo mimo wszystko, szkoda by tego forum.

    Co do tematu głównego
    Myśle, że nie trzeba sie ograniczać do powiedzmy osób
    grajacych NL200 czy NL400.
    Wiele osób grających na NL50 czy na NL100
    wypowiada się o wiele sensowniej niz "PRO" z NL1000 czy wyżej.

    Więc jak to zrobić.
    Z 70-80% postów w takich wątkach, aż bije brakiem wyszkolenia.
    Takie osoby, jak już zostało wspomniane,
    powinny dostawać upomninienia, a kolejne
    takie nieodpowiedzialne wypowiedzi powinny być karane
    przynajmniej chwilowym banem.

    Za spam powinny byc uznane wypowiedzi typu:
    "Na co liczyłeś"
    "myslesz, że sprawdzi cię gorsza ręka"
    i wiele podobnych.
    Wypowiedzi w tym dziale powinny, mieć jakie takie uzasadnienie.
    Niech posty pojawiaja się raz na tydzien,
    ale niech będą rzeczowe.

    Myśle, że na początku można zrobić krótką ankietę,
    kogo bysmy chcieli tam widzieć czy coś w tym stylu,
    Pózniej można by zastosowac coś na kształ NOMINACJI,
    zarówna na OUT jak na IN

    pzdr
    P.S. I mała prywata ,
    żeby nie powtórzyła się historia.
    Jezeli proszę o bana to po prostu mi go dajcie,
    a nie olewacie sprawę i potem są takie skutki

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Mysle ze to jest podstawowa sprawa, posty bez jakiegokolwiek uzasadnienia w dziale SiT są niepotrzebne, nie mówię tu o wielkich wypracowaniach (chociaż te są wskazane , wystarczy coś w stylu: "po tym jak zagrał flopa stawiałbym go na AK/AQ, więc easy call", posty w stylu "zgadzam się z przedmówcą" itp. nic nie wnoszą więc powinny być usuwane.
    Co do tego kto miałby tam pisać, to myślę, że na razie nie ma sensu ograniczać dostępu do jakiegokolwiek forum. W koncu w poście na temat rozdania z NL1000, tak jak napisałeś, sensownie może wypowiedzieć się również ktoś z NL50.
    Tak, że na początek myślę, że zrobimy reorganizację + pilnowanie aby posty w tym dziale miały uzasadnienie.

    Właśnie testowo zerknąłem na pierwszy lepszy wątek, dwie początkowe odpowiedzi:
    "check/fold"
    "check behind i patrzymy co spada na turn"
    Takie wlasnie posty proponowalbym moderować.

    ps. co do prośby o bana, następnym razem wyślij mi priva , obiecuję, że pójdzie dużo sprawniej ...
    A co do konkurencji, to pewnie okaże się, że to jedna z lepszych rzeczy jaka mnie mogła spotkać
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 20-06-2008 o 15:54