Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 329
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    Tak, krytycy Leo powiedzą że to przecież skandal że tak zagraliśmy skoro mamy tak dojebanych piłkarzy.Żuraw-trybuny Celtiku, Larisa, Krzynówek-ława, trybuny Wolfsburga, Sagan- druga liga angielska, Roger- Legia. Oto nasza ofensywa. Ekipa jak chu...!
    Nosz ku.....,

    A kogo miał Janas i Engel ?
    Olisadebe - Polonia, Frankowski - Wisła ?? Kurwa Dudek na bramce zawalający mecz z koreą?

    No comment, a jednak były chwile radości - a teraz tylko wstyd i upokorzenie.

    @sporano, macia

    W dupie mam kołtoniów i borków i nie interesuje mnie co oni mówią, a to że ich poglądy czasem pokryją się z moimi nie znaczy że są dla mnie wyznacznikami tego co ma dziać się w polskiej piłce.
    Chociaż, Kowal mimo łba przeżartego alpagami czasem coś mądrze palnie - a wcale nie krytykuje Beenhakkera.
    Ostatnio edytowane przez sonix112 ; 16-06-2008 o 22:12

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    co Ty z tym zielińskim ?? kpisz sobie ?? człowieku... co ten facet osiągnął gdziekolwiek ?? a Urban ?? (mimo, że jestem Legionistą całym sercem) to on nic nie osiągnął... to był jego pierwszy sezon jako trenera w piłce seniorskiej.


    nie bronię Leo nie o to tu chodzi trzeba go rozliczyć, ale my Polacy musimy sobie znaleźć kozła ofiarnego... bo tka łatwo. znaleźć jednego najlepiej trenera wyjebać i po bólu pozamiatane... a to nie jest chyba takie proste.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    @Soprano wydaje mi się że wiem o czym piszęmimo, że jestem po 7-9 browarach.

    Takiego wstydu nie najadłem się w Korei i w Niemczech bo potrafiliśmy zająć 3 miejsca.

    Tutaj trafiliśmy grupę taką, że łatwiejszej nie było chyba nigdy w historii ME.
    Austria- outsider 90 msc w rankigu (wznieśli się na wyżyny i zagrali jakby byli w granicach 50). Remis 1-1 gdyby nie Artur 3-1 dla nich co najmniej.
    Niemcy- totalny brak formy, a mimo wszystko ogrywają nas 2-0 a powinni ze 4.
    Chorwacja- i tak zagrali jak na razie poniżej swoich możliwości a wygrali tą grupę z palcem w d...

    Za co tak bronicie tego Leo ? Bo w wybiórczej tak piszą? Co on zrobił wielkiego dla Polski oprócz wygranej z dziesięcioma Portugalczykami?
    Wiem, że moja propaganda na nic się nie zda, ale jest mi smutno i łza kręci mi się w oku.

    A taktyce i innych błędach wspominałem w innych wątkach. Żaden trener tylu nie zrobił. Oficjalnie zostaliśmy najgorszą drużyną turnieju(no chyba, że Grecy dostaną w dupę). Wstyd mi za to wszystko i głęboko wierzę, że facet z zasadami - a takim jest Leo odejdzie i da szansę Urbanowi bądź Zielińskiemu z Groclinu.
    po pierwsze jak LEO odejdzie to nadzieja na to ze polacy chociaz wyjda z grupy w takiej imprezie umrze na dobre
    po drugie polacy sa słabi skillowo w porownaniu do austri i innych druzyn gdzie techniki i koordynacji ucza od malego a Leo jako pierwszy zaczal uczyc tego polska reprezentacje ale te gamonie sie tego juz nie nauczą bo jest za pozno co do reprezentacji to mozna pochwali Rogera i Boruca no i moze jeszce Smolarka i czasem Sagana ale ci dwaj ostatni musza miec dzien do gry ...i nie ma co tu winnic Leo

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Sponton, to jest piłka - za niepowodzeni ktoś musi dać sobie ściąć głowę - a innego winowajcy niż Leo nie widzę.

    Zieliński - przypomnij sobie grę Odry od kiedy ją przejął i przypomnij sobie co groclin robił na wiosnę.

    Urban - no może trochę mnie poniosło, ale patrząc na Bilica w Chorwacji opłacało się postawić na młodego selekcjonera.

    @PAtrick no tak

    za Janasa mieliśmy reprezentację która bez trenera powinna rozpierdalać Brazylię za każdym razem po 3:0, ale ten kutas mieszkający na Zaciszu w Warszawie wszystko zjeb.... .

    Teraz to mamy chujowych piłkarzy tak chujowych, że nawet cudotwórca (dla mnie tylko od marketingu i PR) nie potrafi nic z tymi łamagami zrobić!
    Ostatnio edytowane przez sonix112 ; 16-06-2008 o 22:20

  5. #15
    "za niepowodzeni ktoś musi dać sobie ściąć głowę - a innego winowajcy niż Leo nie widzę. "

    Ja widzę.. średnio w każdym meczu dziewięciu turystów w polskich koszulkach zwiedzających murawę

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    @Lech - kto ich wybrał ? Byli przecież inni - grający całe sezony.

    Z niecierpliwością czekam na piątkową konferencje Błaszczykowskiego.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Sponton, to jest piłka - za niepowodzeni ktoś musi dać sobie ściąć głowę - a innego winowajcy niż Leo nie widzę.
    tak się robi w Polsce... w cywilizowanych krajach to wypieprza się graczy szybciej niż trenerów.

    Odra i Groclin a reprezentacja Polski... gdzie nie jest się trenerem a tylko selekcjonerem bo to sporo różnica wbrew pozorom


    ja proponuje nowy sztab szkoleniowy:

    trener - Kołtoń
    2 trener - Borek
    2 trener - hajto
    do tego jeszcze świerczewski koźmiński i paru specjalistów
    Ostatnio edytowane przez SponToN ; 16-06-2008 o 22:28

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    tak się robi w Polsce... w cywilizowanych krajach to wypieprza się graczy szybciej niż trenerów.

    Odra i Groclin a reprezentacja Polski... gdzie nie jest się trenerem a tylko selekcjonerem bo to sporo różnica wbrew pozorom
    Jakie są te cywilizowane kraje ? Hiszpania, Anglia, Niemcy, Włochy odpadają przecież.

    Za to Trynidad i Tobago(tak to się pisze?) jest odpowiednikiem reprezentacji.
    Tak powiesz o Realu i Holandii. Real był 18 lat temu, a Holandia to była klęska.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    sonix piszesz tak jakby miał do wyboru zawodnikow z czołowki premiership a wzial rezerwy Groclinu. Dlaczego kazdy zawodnik ktory u nas w lidze jest gwiazda, okazuje sie rozczarowaniem za granica...

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    kurwa mac!!!!
    kolton wypierdalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!