Strona 8 z 33 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 329
  1. #71
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    W.A.Rebel pogubilem sie troche czytajac Twojego posta.

    To pilkarzy mamy slabych czy trenera? To mamy talenty czy nie? Mamy napastnikow czy tez nie?

    I co z tym zrobi Kasperczak? A czego Leo nie moze zrobic?

  2. #72
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wiec przeczytaj jeszcze raz.

    spodziewam sie pewnej konsekwencji - skoro nasi slabi trenerzy uzyskuja takie same rezultaty i wylatuja, to w takim razie wyleciec powinien rowniez leo.
    co zrobi z tym kasperczak? mam nadzieje ze przynajmniej bedzie wystawiac napastnikow tam gdzie ich miejsce i zrezygnujemy z tego dziwnego systemu 4-5-1, do ktorego nie mamy wykonawcow.
    czy mu sie uda, to czas pokaze, ale na pewno nalezy mu sie szansa, bo jest najlepszym polskim szkoleniowcem (selekcjonerem).

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    Bledow bylo wiele.

    Ale jak dla mnie nie stanowi problemu to ze odpadliśmy, trudno...pomimo ze nadzieje byly inne.

    Problemem dla mnie jest to ze nie przyjemnie ogląda sie mecz gdzie zawodnikom nie chce sie biegać do piłki a to już nie jest kwestia trenera, bo myślę ze nie jest to element taktyki. (no chyba ze jest to kwestia selekcji...ale w tym przypadku raczej nie)

    Polowa naszych graczy była w słabszej formie niż powinni, nie wiem kogo za to winić.

    A co do Boruca, nie można stwierdzać ze dzięki niemu mieliśmy remis!! Jest on częścią drużyny. Czy Manchester ma tytuł dzięki Ronaldo?

    A co do Kasperczaka to chyba lepiej żeby nie brał sie za reprezentacje, bo w chwili obecnej ludzie piszą o nim same dobre słowa na tym forum, a za 2 lata by zrobili z nim to co z Leo. Zapewne 99% osób pisało kiedyś ze Leo to świetny wybór i świetny trener a teraz co? Bo mu sie z Polska nie udało? Ja rozumiem jak by trenował Portugalię i nie wyszła by z grupy...Wszyscy chwalili Leo, Polska zagra na EURO2008 - sensacja, najlepszy trener, a teraz co? Teraz już o tym zapominamy tak? Nie wyszliśmy z grupy w której mieliśmy 2 naprawdę niezłe drużyny...
    Ostatnio edytowane przez gregorius ; 18-06-2008 o 17:08

  4. #74
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    po prostu w kazdym akapicie krytykujesz engela i janasa (nie mowie ze nieslusznie), natomiast leo chwalisz. nie mam teraz czasu zaglebiac sie ponownie w twoj tekst, ale prawda jest taka, ze wcale nie mielismy az tak ciezkiej grupy w eliminacjach (serbia zagrala grubo ponizej oczekiwan, finlandia to nadal sredniak). portugalia w polsce zagrala slabo, u nich mielismy szczescie w ostatniej minucie.
    piszesz tez z tego co pamietam o slabych meczach sparingowych za poprzednikow - m.in. wspominasz mecz z wlochami (polska zagrala rewelacyjnie). no to przypomne ci jak zaczelismy za leo, porazka z dania 0-2 w bardzo slabym stylu, katastrofalna gra w meczu z finlandia u nas (1-3). potem nie gubilismy punktow z kelnerami (poza wyjazdem z armenia), troszke farcika, no i smolarek ktory na szczescie strzelal za napastnikow, ktorych po prostu beenhakker nie potrzebuje? nie da sie wygrywac przecietna europejska druzyna, grajac jednym nominalnym napastnikiem, ktory tak na serio napastnikiem nie jest.
    potem przyszly sparringi po eliminacjach - wpomne tylko dwa z nich. mecz z USA - pokazali nam miejsce w szyku, nasza druzyna nie istniala. potem ostatni mecz z dania w chorzowie (widzialem z trybun). nasi grali tragicznie, dunczycy wchodzili w naszych jak w maslo, uchronil nas boruc! powiedzialem wtedy kumplowy z ktorym bylem na meczu, ze jestem zalamany ich forma i na ME nie mamy czego szukac, bo beda nas tak samo przestawiac po boisku.
    tydzin pozniej sie zaczelo - gra byla tak samo tragiczna, smolarek paletal sie na szpicy kryty przez dwoch o glowe wyzszych stoperow, a napastnicy biegali prawym skrzydlem. boruc uratowal nas od blamazu, co wbrew pozorom nie jest takie dobre, bo bedzie sie wydawac ze nie bylo tak zle, a bylo wrecz tragicznie. BYLISMY NAJSLABIEJ GRAJACA DRUZYNA TURNIEJU!

    co innego podejscie leo do wyszukiwania talentow (na ktore potem bal sie postawic), co innego jego pomoc w szkoleniu, w zmianach organizacyjnych itp. ale szanowny pan beenhakker po prostu zagubil sie na duzej imprezie jak dziecko w tlumie. nasza druzyna nigdy nie bedzie grac jak holandia, czy portugalia, po prostu sie nie da. musimy miec dwoch dobrych napastnikow, ktorzy beda oddawac strzaly na bramke rywali, a wtedy kwestia czasu beda bramki.

    moim zdaniem beenhakkera nie ratuje nic - zagral tak samo tragicznie na duzej imprezie jak jego poprzednicy, a do tego zdobyl tylko jeden punkt (nie oszukujmy sie, tylko dzieki borucowi).
    nie rozumiem dlaczego mialby dostac o jedna szanse wiecej niz poprzednicy? na jakiej podstawie?

    chcielismy zatrudnic henryka kasperczaka, ale sie nie dalo, a teraz akurat jest bez pracy.
    po pierwsze to czlowiek sukcesu, spoza ukladow PZPN, no i na pewno odda wiecej serca polakom, w koncu to legenda naszej pilki noznej. a dokonania na arenie miedzynarodowej z reprezentacjami ma o niebo lepsze od leo.
    Anglia za Janasa też rewelacyjnie nie grała. I Beenhakker gr miał trudniejszą

    Co do meczów sparingowych Janasa: 1:5 z Danią a przed MS 0:1 z USA, 0:1 z Łotwą, 0:2 z Kolumbią. Ciesz sie że nie pamiętam meczów sparingowych Engela.

    Janas też eksperymentował z 4:5:1 i przed samymi MS oraz na nich (na początku też tak graliśmy).

    Mecz z Danią (drugi) - w drugiej połowie przeważaliśmy ale była słaba skuteczność a w końcówce Duńczycy nie wychodzili z własnego pola karnego więc nie wiem o jakim przechodzeniu przez masło mówisz.

    Na jakiej podstawie Leo powinien zostać? Bo poza mistrzostwami w każdym aspekcie wypada lepiej niż poprzednicy (patrz wcześniejszy post) a poza tym warto by było sobie uświadomić w końcu że zmiany co chwila nic nie dają.

    A co do Kasperczaka ostatnio wyjebali go z Senegalu po tym jak zjebał chyba eliminacje do pucharu Afryki.

    Jeśli zatrudnilibyśmy polskiego trenera to MS mamy z głowy (nie zdąży ich przygotować - może z wyj. Kasperczaka). Ale z takimi piłkarzami nawet Kasperczak nic na MŚ nie osiągnie.

  5. #75
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Mam w pamieci mecze bambusow z Trynidadu na MS gdzie goscie wyciagnieci z buszu no moze poza dziadkiem Yorkiem zapierdalali przez 90 minut ze Szwecja i Anglia na calej dlugosci boiska realizujac taktyke Leo majac swiadomosc ze przechodza do historii.
    dokladnie o tym samym chcialem napisac. trynidaad i tobago za benhakera toczyl wyrownane pojedynki w MS i mimo ze tez ma slabych pilkarzy jak polska pozostawil po sobie bardzo dobre wrazenie. ze szwedami pol meczu grali w dziesiatke, skonczylo sie 0:0. z anglikami bardzo dzielnie walczyli ostatecznie przegrali po 2 golach bodajze w ostatnich 5 minutach meczu. i nie sadze zeby mieli tam u siebie super stadiony, super szkolenie mlodziezy albo wybitnych pilkarzy. czyli problem lezy chyba w mentalnosci i glowie naszych kopaczy. ja juz bym wolal zeby zagral boruc i 10 zachorskich i zebysmy wszystkie mecze przegrali po 3:0 ale po walce , zaangazowaniu i gryzieniu trawy niz jak te nasze pseudo gwiazdy zurawski, bąk, krzynowek, ktorzy przechodza obok calych mistzrostw majac je totalnie w dupie i konczy sie na TOTALNEJ kompromitacji.

  6. #76
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    czemu zabawnie teraz wygląda ??

    nie widze w tym nic zabawnego....

    no i jeszcze jedno... ulubieniec mediów ?? jakoś tego nie zauważyłem zbytnio.

  7. #77
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Dajcie facetowi popracować.
    Po pierwsze wszyscy bardzo szybko zapomnieli że tylko dzięki Leo mieliśmy szanse pierwszy raz w historii zagrać w Euro. Jakoś nikomu wcześniej nie udało się tego osiągnać.

    Po drugie, media jak przed każda imprezą stworzyły atmosferę jakbyśmy jechali tam po co najmniej półfinał. Tymczasem piłkarsko jesteśmy o wiele słabsi od reszty europy. To nie wina Beenhakera że w obronie mamy Bąka zamiast Cannavaro, a na boku Golańskiego zamiast Sergio Ramosa. Nie jego wina że Krzynówek nie potrafi celnie dośrodkować w meczu z Chorwacją.

    Wiem ze na całym świecie wyniki bronią trenera, tzn. trener bez wyników odchodzi. Ale nie wymagajmy zbyt wiele. Pamiętam jak czytałem kilka miesięcy temu po zgrupowaniu tylko naszych ligowców jak leo mówił że kilku musiał tłumaczyć taktyczne podstawy futbolu znane każdemu czternastolatkowi w Holandii!

  8. #78
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    ja nie rozumiem dlaczego po kazdej nieudanej imprezie nasi "dzialacze" i wiekszosc "ekspertow" ktorych w naszym kraju jest ok 30 mln uwaza ze po nieudanej imprezie koniecznie trzeba zwolnic trenera i zatrudnic nowego bo moze temu nowemu sie uda wkoncu.. niemcy w swojej prawie stu letniej historii mieli chyba 6 trenerow i na zle im to nie wyszlo.. tak jak ktos tu juz wczesniej powiedzial, dajcie facetowi popracowac.. przynajmniej do konca mistrzostw w Polsce (jesli sie tam wogole odbeda

  9. #79
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    a co do pilkarzy to spokojna glowa! w polsce akurat nie ma ale brazylijczyka juz jednego sciagnelismy, mlodemu, bardzo uzdolnionemu francuzowi juz ktos znalazl (zalatwil) polskie papiery a tylko patrzec jak z naszym paszportem bedzie smigal Choto bedzie dobrze hehe

  10. #80
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    Tylko skonczony debile nie majace pojecia o pilce moga mówić żeby Leo odszedł,kurwa otworzcie te swoje ślepia,POLSKA na ME miała NAJslabszy zespól kadrowo,nawet w Rumuni,Szwajcari,Chorwacji,Czechach jest wielu zawodników co wystepuje i gra w silnych ligach,hiszpanskiej,francuskiej,niemieckij, a w polskiej kadrze jest jedynie Boruc Smolarek z silnego zagranicznego klubu,wiec czyms to jest podyktowane po prostu polscy pilkarze sa słabi i nie cenieni a wszyscy oczekiwali że Leo kamień zamieni w złoto,NIE kurwa on nie powinien mieć obowiazku wyjść z grupy,tylko powinien sprobować a jak sie nie uda to nic nie powinno sie stac,już sam awans historyczny z bardzo trudnej grupy eliminacyjnej był sukcesem i wybrykiem jednorazowym i wszyscy powinni mu podziekować na ME nie ma Angli Danii Serbi drużyn ktore rownież kadrowo sa wiele mocniejsze od Polski i powtarzam z takimi graczami(co graja w wiekszości w polskiej lidze,ukrainskiej,rumunskiej,2 lidze anielskiej) nawet najwiekszy trener może tylko jednorazowo wykrzesac coś takiego jak zwyciestwo w EL ME ale słabych graczy nie da sie wprowadzić na wysoki poziom jaki jest na ME na dlużej na stałe,wiec nie ma zadnych powodow do narzekan,takie to moga mieć np czesi ktorzy maja swietnych graczy i nie awansowali,a nie kurwa my co nie mam żadnych zawodników miedzynarodowej klasy a oczekujemy rarytasów,dopuki polska liga nie podniesie znaczaca swojego poziomu,a polscy zawodnicy nie zaczna grac rergularnie w silnych ligach kurwa nie mamy prawa od LEo oczekiwać niczego wiecej niż wejscie do MŚ czy ME
    POlska pilka to jest kurwa bagno,afery korupcyjne,jazdy na trybunach,tragiczny poziom ligi polskiej,praktycznie zadnych graczy w zagranicznych silnych klubach, i oczekuja ze przyjdzie LEO i zdobedziemy ME Zenada
    nie chce nic mowic ale w druzynie ROSYJSKIEJ jest tylko 1 gracz z poza rosji reszta graja w swoim panstwie wiec nie ma tu mowy o tym gdzie kto gra tylko jak a do tego ze polska piłka jest tragicznie słaba to popieram