Strona 16 z 33 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 329
  1. #151
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta

    Zrozumcie kibice piłki nożnej, że kibicujecie przeciętniakom i to takim średnio-słabym.
    Mamy inne sporty zespołowe, w których odnosimy sukcesy, siatka, piłka ręczna. Dlaczego cały czas ta kopana piła jest u nas na 1 miejscu?
    Była i będzie he he obojętnie jak nasi będa grać, a jak wolisz siatkówkę ogladać to ogladaj i nie zadawaj głupich pytań.
    Co mam przestać kibicować naszej kadrze tylko dlatego że są słabi??
    Ty chyba nie wiesz na czym polega istota kibicowania.

    W każdym razie oglądaj sobie siatkówkę( nic do tego sportu nie mam) , ręczną, czy cokolwiek innego w co nasi wygrywają, ja podobnie jak kilkaset milionów ludzi na świecie i tak bedę przy browarze oglądał football. Mecze klubowe, kadry i będe sie wkurwiał, bluźnił gdy nasi będą przegrywać, ale bede oglądał do końca życia, bo ten sport jest piękny i tyle

  2. #152
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Ech nie zrozumiałes mnie.
    Ja ci nie każe na siłe zmieniać poglądów, tylko śmieszną wydaje mi się sytuacja stawiania p. noznej jako sportu nr1 w naszym kraju przez media.
    Wiadomo ten sport to duża kasa, pewnie dlatego, ale ta cała nagonka i windowanie nastrojów jest dla mnie niezrozumiała.
    Do tego dochodzi to, że dużej cześci kibice twojego ulubionego sportu na trybunach to debile w dresach, naprawde ciężko mi to pojąć.
    Chyba nie czytałeś mojego postu z editem do Triasa, albo nie rozumiesz co chciałem przekazać.

  3. #153
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Magia pilki noznej jest po prostu wielka i zawsze bedzie to sport numer 1.
    Co do tej Grecji.. to ich reprezentacja, czy tez liga jest duzo, duzo lepsza... Co nie nie jednak faktu, ze przy naszej dobrej dyspozycji moglibysmy ich ograc w meczu, czy tez dwumeczu...

  4. #154
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Ja ci nie każe na siłe zmieniać poglądów, tylko śmieszną wydaje mi się sytuacja stawiania p. noznej jako sportu nr1 w naszym kraju przez media.
    Ale przecież każdy ogląda to co chce ogladać, my nie żyjemy na Kubie i piłka to nie obowiązkowe transmisje z przemówień Fidela. Telewizja puszcza to co ma największa oglądalność czyli mecze. Czyli prosty wniosek : w telewizji ogladamy to co chcemy ogladać i nikt tu nie musi nic lansować ani faworyzować na siłę

    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta

    Do tego dochodzi to, że dużej cześci kibice twojego ulubionego sportu na trybunach to debile w dresach, naprawde ciężko mi to pojąć.
    Teraz to Cię poniosło kolego, Ty chyba nie byłeś nigdy na meczu kadry
    Nawet na meczach ligowych jest coraz mniej patologii, czego dowodem rosnące zainteresowanie i frekwencja

  5. #155
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Ta kultura kibców na meczach kadry dała o sobie znać właśnie w ostatnim meczu.

  6. #156
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    majcher,poziom greckiej pilki noznej jest o jeden poziom wyzszy od poskiego.obojetnie czy to liga,puchary europejskie czy liga..
    jacy sredniacy???? napisz mi jakie druzyny sa gorsze,prosze.. pomijajac luxemburg,liechenstein czy moldawie


    nie pisalem ze liga Polska jest na poziomie Greckiej,a to ze w porownaniu do innych czolowych lig jest slaba,a odnosnie do Polskiej troche lepsza oczywiscie jesli sie patrzy na cala lige,a nie tylko na 2 topowe druzyny,natomiast jesli chodzi o pilke na poziomie reprezentacji sa na takim samym poziomie
    a co do tego jakie reprezentacje sa gorsze niz Polska to mysle ze nie musze Ci pisac bo za duzo miejsca by to zajelo ,wystarczy ze ty mi powiesz jakie europejskie reprezentacje graly na trzech pod rzad wielkich turniejach tj ME-MS-ME a po zatym jak to sie mowi na tych turniejach nie ma juz slabych ekip

  7. #157
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Ech nie zrozumiałes mnie.
    Ja ci nie każe na siłe zmieniać poglądów, tylko śmieszną wydaje mi się sytuacja stawiania p. noznej jako sportu nr1 w naszym kraju przez media.
    To nie jest śmieszna sytuacja tylko odzwierciedlenie rzeczywistości - nikt w mediach o zdrowych zmysłach nie stawiałby piłki na 1 miejscu gdyby niewielu chciało to oglądać.
    Każdy kraj ze względu na położenie/historię/tradycję ma dyscypliny które popularnością zdecydowanie biją inne.
    Np. Skandynawia - sporty zimowe (z zespołowych to hokej), USA (football amerykański, baseball, koszykówka...) Polska - piłka nożna (raczej nigdy się to nie zmieni), później siatkówka, skoki, ostatnio formuła 1 ...

    Do tego dochodzi to, że dużej cześci kibice twojego ulubionego sportu na trybunach to debile w dresach, naprawde ciężko mi to pojąć.
    Kiedy ostatnio byłeś na jakimś meczu. Kolejny stereotyp wytworzony przez media...

  8. #158
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Kiedys byłem zwolennikiem Benka. Do czasu.
    Wydawało mi się, że nie jestem patriotą ale Leon robi z nas baranów i to mnie strasznie denerwuje.
    Tekst " Polacy wyjdżcie ze swoich drewnianych chatek". To dotyczy dyskusji na temat naturalizacji Rogera. Holandia była krajem kolonialnym i naturalizowała co najwyżej graczy z tychże kolonii.
    Polska jest krajem jednolitym kulturowo narodowościowym, ma to swoje minusy ale i PLUSY i dlaczego Holender ma swoje NIE NA MIEJSCU uwagi?
    Nie mówię, że Roger to zły piłkarz ale nie może obcokrajowiec pouczać jak zyć innego narodu.

    Kłamstwa: Nie rozmawiam z Feyenordem. To jest brudna dziennikarska robota. Tak mówił Leo , kiedy dziennikarze pytali się go o plotki dotyczące ewentualnej wspołpracy z Feyenordem.
    Rozmawiałem z Wichniarkiem, Jeleniem. Nie rozmawiał.
    Skoro został przyłapany na kłamstwie to już takiej osobie sie nie powinno ufać.

    Dlaczego powołuje przeciętnych piłkarzy i dlaczego rodza się podejrzenia, że chce ich promować poprzez pośrednika niejasnej roli jaką odgrywa Jan De Zeuw. ( Piłkarzyna, ktory ma wystep 1A w kadrze jest dużo droższy)
    Sztandarowym przykładem jest niejaki napastnik Zahorski z Górnika Zabrze, który ma więcej wystepów w kadrze niz bramek w pierwszej lidze.

    Oto moja teoria.
    Leoś to inteligentny facet. Swiadomie lub podświadomie chciałby , żeby PZPZN rozwiązał z nim umowe o pracę. Dlatego nie będzie się starał w osiąganiu dobrych wyników przez reprezentację Polski. Chetnie zgarnie wielkie odszkodowanie i przejdzie na już chyba zaklepane stanowisko dyrektorskie w Feyenordzie.

    A odprawa mu się po prostu nie nalezy. Nie zasługuje na nią i byłoby to niesprawidliwe.
    Niestety w PZPN rządzi jakiś niedorozwój ( Lato) wokoł jest nie lepiej ( sztab lesnych dziadków, ktorzy chyba chyba nie potrafią używac e-maila)
    Chłopaki są jawnymi przeciwnikami Leosia ale nie wiedza jak go ugryżć. Czasami krzycza, że następcą MUSI byc Polak! Bo polska myśl szkoleniowa zasługuje na docenienie.
    Żałosne. Jak Fergusson z MU przyjdzie to go odtrącą?
    Poza tym co to jest piłkarska myśl szkoleniowa?

    Rozwiązanie?
    Trudna sprawa.Może spróbować wdać się z nim w dłuuuuuugi proces przed sądem pracy w Polsce. Zwykle to trwa miesiącami/latami.
    Może Benek przez ten czas umrze, może zrezygnuje a może PZPN wygra?

  9. #159
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Jeśli chodzi o mnie to na początku byłem wielkim zwolennikiem Leo. Widziałem to w ten sposób: polska myśl szkoleniowa jest do bani (wiadomo), i wreszcie przyjdzie ktoś z zagranicy. Ktoś komu zależy bardziej na wyzwaniach niż na kasie i dlatego przyjął oferte z Polski a nie z T&T czy Australii. A prowadzić taki zespół jak Polska i wejść z nim do ME to było coś, czego nikt wcześniej nie zrobił. I niech niektórzy przestaną pierdolić że poleciał na kasę - dowiedzcie sie ile zarabiają doświadczeni trenerzy z Europy zach. w dobrych klubach czy reprezentacjach - wypłata benka to przy ich wypłatach grosze.

    W Eliminacjach było widać zmiany w mentalności i sposobie gry. W końcu zaczęliśmy odnosić dobre sukcesy z mocnymi drużynami, choć zdarzały się też wpadki nawet ze słabymi. Ale inne dobre zespoły też tak mają! Bardzo dobry mecz z Portugalią, choć potem nie było już widocznego wzrostu poziomu gry.

    ME - klapa. O ile w eliminacjach wypadliśmy lepiej niż w kilku innych ostatnich eliminacjach to w ME wypadliśmy podobnie a może troszke gorzej niż w ostatnich 2 MŚ (biore pod uwage nie tylko wyniki ale też siłę rywali). Tym razem Leo miał dużo czasu na przygotowanie drużyny (często wczesniej narzekał na jego brak), sztab był liczny, byli zatrudnieni jacyś specjaliści z Holandii (w tym chyba jakiś fizjolog o ile dobrze pamiętam) i jak za Janasa brakowało świeżości i nasi słabo biegali tak tutaj podobnie. I tu było wyraźnie widać różnicę pomiędzy nami a dobrymi drużynami. One mogą czasem słabo wypaść z eliminacjach z kimś słabym ale do dużej imprezy są raczej dobrze przygotowane. A my - na ME czy MŚ gramy gorzej niż w eliminacjach.

    Po ME moje zdanie o Leo zmieniło się troche na niekorzyść.

    Te eliminacje to raczej słabe wyniki (chyba jedyny dobry mecz to ten z Czechami), kłótnie na linii Leo - PZNP, sporo zarzutów z 1 i 2 strony (wcześniej też były kłótnie ale PZPN właściwie nie miał nic konkretnego do zarzucenia Leo - teraz sie to zmieniło). Ta grupa jest naprawde słaba a będzie problem zdobyć 2 miejsce.
    I właściwie teraz moje podejście do Leo jest raczej neutralne. Juz nie uważam go jakiegoś super trenera ktory może podnieść poziom reprezentacji, ale też nie - za tragicznego trenera. Tu już nie można mówić o krótkim czasie pracy bo pracuje z reprezentacją 2,5 roku i gra ona gorzej niż w tamtych eliminacjach.

    W starciach PZNP vs Leo jestem neutralny. Jedni i drudzy mają swoje racje. Wiadomo ze PZPN to bagno i chcieliby kogoś znajomego dać na stołek ale Leo też święty nie jest [patrz: post sztukmistrza powyżej - jedynie nie zgadzam sie co do tej odprawy].

    Co dalej?
    - Dać Leo odprawe za zerwanie kontraktu i zwolnić to kiepski pomysł. Trzeba dodatkowo płacić za zatrudnienie nowego trenera a pożytku nie będzie bo zanim on coś zbuduje to eliminacje sie skończą. A Leo jednak pokazał że czasem po słabych meczach reprezentacja może się obudzić i dobrze zagrać więc może coś z tego będzie. Poza tym bez sensu jest opcja - słabo trenujesz to Ci za free damy pensję do końca roku.
    - znaleźć jakiś sposób na zerwanie kontraktu bez płacenia odprawy - lepszy pomysł. IMO Leo ma trochę większe szanse na dobry wynik w tych el. niż nowy trener, ale ten nowy byłby tańszy i mógłby szybciej zacząć budować po swojemu.
    - ostatnia opcja (też OK) to zostawić Leo do końca el. i zwolnić, chyba że się zakwafilikujemy.

    Kto na jego miejsce?
    - zagraniczny trener byłby OK - tylko przydałby się jakiś z sukcesami w prowadzeniu reprezentacji. Wbrew temu co mówią niektórzy, w wielu krajach tak się robi.
    - Smuda - może by coś z tego było, ale marzenia o dobrym polskim klubie walczącym w LM czy chociaż w PUEFA (Lech) legną w gruzach
    - Kasperczak - z Senegalu go wywalili, prowadzi Górnik, który jest ostatni w tabeli - dziękujemy. Dobry to on był może 5 lat temu ale nie teraz. Żadnej rewelacji nie będzie.
    - inny polski trener - też max bedziemy grać przeciętnie. Jedyny + jest taki, że będzie tańszy niż Leo.

  10. #160
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    - Smuda - może by coś z tego było, ale marzenia o dobrym polskim klubie walczącym w LM czy chociaż w PUEFA (Lech) legną w gruzach
    - Kasperczak - z Senegalu go wywalili, prowadzi Górnik, który jest ostatni w tabeli - dziękujemy. Dobry to on był może 5 lat temu ale nie teraz. Żadnej rewelacji nie będzie.
    - reprezentacja jest najwazniejsza
    - z kasperczakiem zupelnie nie masz racji, poza tym dopiero od tej rundy mozna mowic, ze ten gornik jest jego i gra juz na dobrym poziomie

    poza tym nasza federacja jest dosyc bogata i nie mozna sie zaslaniac tylko kasa - wynik jest w tym momencie najwazniejszy, a leo udowodnil ostatnimi miesiacami, ze jest totalnym gburem - po prostu wyzej sra niz dupe ma i niech sp...a