Strona 30 z 33 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 329
  1. #291
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    no troche kolo sie zamotał:P

    do Stefana Majewskiego!!!!
    BIERZ PAN LAPTOPA,ZAREZERWUJ PAN BILETY I LEC NA CYPR PANIE ZOBACZYSZ PAN PANIE JAK GRA PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY POMOCNIK W POLSCE NA DZIS DZIEN PANIE...:P:P:P

  2. #292
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Olbrzymie premie dla członków Zarządu PZPN - Onet.pl Sport - 01.10.2009

    ...oto przyczyny klęski Polskiej Piłki...koryty i świnie...tylko się człowiek nieźle wkurwia jak to czyta...premie, niby za co?

  3. #293
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Nie rozumiem, dlaczego takie kontrowersje wzbudzają zarobki zarządu PZPN, a nikt nie protestował przeciwko zarobkom selekcjonera. Gdzie widzieliście firmę, w której pracownik zarabia sześć razy więcej niż prezes. I to jeszcze pracownik mający beznadziejne wyniki i nieustannie krytykujący swoich pracodawców.

  4. #294
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    karim,jest wiele takich firm .szczegolnie bankow.a o wynikach dyskutowac nie musimy.jedni widza to tak,inni inaczej.600.000 euro dla trenera to nie jest jakas ogromna kwota ,jak dla trenera,ktory zgodzil sie trenowac polske (np.nieudacznik klinsmann zarabial 8mln euro)

  5. #295
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Nie złapałem nikogo za rękę ale ponoć w piłce i inyych sportach również jest tak, iż zawiera się oficjalnie gigantyczny kontrakt z zawodnikiem (trenerem) a z tej kasy gwiazda odpala "pod stołem" tzw. pracodawcy niezłą działę.

  6. #296
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez scyth01 Zobacz posta
    hahaha dobre zmiany w kadrze??

    no to, że powołał kontuzjowanego gracza nawet nie kontaktując się z nim ani klubem (Janczyk) to ciekawe gdzie zobaczył jego aktualną dyspozycje?

    I co w tej kadrze robi Bieniuk albo Grosicki
    troche z opoznieniem,ale powiem tyle ze jesli ktos twierdzi ze nieporozumieniem jest aby Groscicki gral w kadrze to juz wiem ze mam doczynienia z kims kto nie ma zielonego pojecia o futbolu,Groscicki to nawieksz talent w Polsce od czasow Blaszczykowskiego i jeden z najwiekszch talentow w Polsce od dekady,podobnie Janczyk,inaczej mowiac po prostu na tych 3 graczach mlodego
    pokolenia powinno sie zaczac budowac kadre na euro 2012

  7. #297
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    19
    No troche sie Stefek ogarnal i z kadry wykreslil: Smolarka, Kokoszke, Murawskiego; powod bo nie graja ale znowu zabraklo konsekwencji, bo co robi taki Dudek, ktory nie gra od 4 lat. Jak widac juz sa rowni i rowniejsi a osobiste sympatie biora gore nad zdrowym rozsadkiem.

  8. #298
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    jak to, przeciez dobrze się wypowiedział o Stefku w jednym z wywiadów

  9. #299
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Leo nie ma ma a patalachy jak grac nie potrafili tak nie potrafia. To jest zenada a nie pilka nozna w wykonaniu tych pseudo grajkow z naszego kraju...

  10. #300
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ten wpierdol był chyba jeszcze gorszy niż ten ze Słowenią, bo przegraliśmy z tak słabym zespołem (nb co się stało z Czechami? Kompletna degrangolada....)

    Zajęliśmy piąte miejsce w ZDECYDOWANIE NAJSŁABSZEJ GRUPIE eliminacyjnej.
    Czy trzeba coś więcej dodawać?...

    Co do Benchałera, to szkoda słów, gość rozpierdolił wszystko w drobny mak.
    Oczywiście laptop won, ale Leeeło jest jednym z głównych winowajców, argukment o słabych grajkach nie wytrzymuje krytyki, Rehhagel też miał słabych grajków, śmiem twierdzić, ze słabszych.