Strona 1 z 33 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 329
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Leo dziękuję Ci za wygraną z Portugalią grającą w dziesiątkę, a teraz miej honor i stań na przeciw bandzie klakierów z wybiórczej i innych pseudomediów i odejdź.

    Słucham teraz argumentów czytaczy wybiórczej i oglądaczy tvn.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Leo powinien zosta, jak juz wczesniej wspominalem, z gówna tortu nie ukręcisz, nie mozna trenera winic za to ze sie pilkarzom nie chce biegac, a wedlug mnie Leo potrafil i zrobil kawal dobrej roboty, chocby upart sie na Rogera, go go go LEOOOOOOO!

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    co ty chcesz? z pustego i salomon nie naleje....

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Moze Kasperczak moze ktoś inny niestety czas na zmiany skoro piłkarze nawet nie chcą biegać a dziś grali kompletne nic - zero taktyki zero zaangazowania no i zero w golach.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    leo nie odejdzie, zrobil tyle ile mozna bylo zrobic.

    a nastepnym razem niech polska trafi do grupy jak rumunia, wtedy jak nie wyjdziemy ne bedzie katastrofy zadnej

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    widze sonixxx ze nie wiesz o czym piszesz...
    dokladnie to co napisał alutek


    brawo dla Bonka, jedyny gosc ktory wie o czym mowi

    a Kołtoń niech wypier*******

    kilka dni temu mowil ze Smolarek gra fatalnie, dlaczego Leo nie powołal innych napastników, dzis po jednym strzale Smolarka "tym bardziej sie dziwie ze Smolarek dzis nie grał od początku"
    result oriented ??

  7. #7
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Kolton to idiota

    Ale wyjasnij mi Soprano jedno, czego my bronilismy w tym meczu ??? Dlaczego gralismy 1 napastnikiem kiedy MUSIELISMY strzelic 2 gole? Dlaczego sciaga najlepszego pilkarza przy 0-1 i wpuszcza Zachorskiego ? Dla mnie Leo sie totalnie pogubil, pogubil sie tak bardzo ze nie wiedzial co ma robic... Dla mnie w polowie tego meczu wchodzi Zachorski (h?) i wchodzi Smolarek a nie w jakiejs 60 minucie, po co ? Dlaczego tak pozno ? Na co on czeka? na 0-2?

    Parodia w tych zmianach, totalna tragedia... Nie ma kogo bronic, pilkarze to tragedia, to co zrobil Leo to tragedia, podsumowujac tragedia do kwadratu...

    Borur jedyna nadzieja kadry... Szkoda, ze nie gral dodatkowo w ataku

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Tak, krytycy Leo powiedzą że to przecież skandal że tak zagraliśmy skoro mamy tak dojebanych piłkarzy.Żuraw-trybuny Celtiku, Larisa, Krzynówek-ława, trybuny Wolfsburga, Sagan- druga liga angielska, Roger- Legia. Oto nasza ofensywa. Ekipa jak chu...!

  9. #9
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Nie jestem krytykiem Leo, od razu napisze. On dla mnie powinien zostac bo lepszych nie bedziemy mieli a on jednak troche uczy ich czegos innego i jest szansa ze wprowadzi cos do tej naszej zalosnej pilki...

    Ale zalosne to co pokazal w tym meczu na euro,,,

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    @Soprano wydaje mi się że wiem o czym piszęmimo, że jestem po 7-9 browarach.

    Takiego wstydu nie najadłem się w Korei i w Niemczech bo potrafiliśmy zająć 3 miejsca.

    Tutaj trafiliśmy grupę taką, że łatwiejszej nie było chyba nigdy w historii ME.
    Austria- outsider 90 msc w rankigu (wznieśli się na wyżyny i zagrali jakby byli w granicach 50). Remis 1-1 gdyby nie Artur 3-1 dla nich co najmniej.
    Niemcy- totalny brak formy, a mimo wszystko ogrywają nas 2-0 a powinni ze 4.
    Chorwacja- i tak zagrali jak na razie poniżej swoich możliwości a wygrali tą grupę z palcem w d...

    Za co tak bronicie tego Leo ? Bo w wybiórczej tak piszą? Co on zrobił wielkiego dla Polski oprócz wygranej z dziesięcioma Portugalczykami?
    Wiem, że moja propaganda na nic się nie zda, ale jest mi smutno i łza kręci mi się w oku.

    A taktyce i innych błędach wspominałem w innych wątkach. Żaden trener tylu nie zrobił. Oficjalnie zostaliśmy najgorszą drużyną turnieju(no chyba, że Grecy dostaną w dupę). Wstyd mi za to wszystko i głęboko wierzę, że facet z zasadami - a takim jest Leo odejdzie i da szansę Urbanowi bądź Zielińskiemu z Groclinu.