Strona 3 z 33 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 329
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    dobra, nie mam ochoty na kłótnie

    widzieliście wywiad Kołtonia z Leo ?

    lol

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Wkurwia mnie ta ślepa wiara kibiców. Winni są wszyscy - trener, sędzia, nierówna trawa, zjechane korki, fruwające motyle w Pekinie...ale nasi piłkarze są boscy i wszystko "potrafieją"...

    Sonix ja Ci proponuję wytrzeźwieć zanim coś napiszesz. Daj spokój Leo to, że nasi są do niczego to nie jego wina. Kto z nich prezentował choćby przeciętny europejski poziom? NIKT! poza Borucem oczywiście bo on pokazał klasę. Możesz sobie zmieniać trenera co miesiąc i to GÓWNO da - bo jeśli nie ma zawodników którzy są w stanie wykonać zlecone przez trenera zadanie to żaden trener nic z nimi nie osiągnie. Leo prowadzi naszą kadrę bo lubi wyzwania - ale chyba sam już tego żałuje bo z takimi patałachami to można się jedynie załamać. Grali 5 pomocnikami by zmniejszyć dziurę w środku pola - a dziura jak była tak jest, a strat w środku było chyba jeszcze więcej(sic!). Daj spokój Sonix też jestem patriotą i chcę by nasi zaczęli się liczyć, ale nie można być ślepym - to jest najsłabsza drużyna na tej imprezie i jedyna która kompletnie nic nie zagrała. Piłka polega na strzelaniu bramek - jak nie potrafi się strzelać i to nawet w sytuacji sam na sam z bramkarzem to nie ma na co liczyć - no chyba że na wstyd.

    PS. co Ty z tą "wybiórczą" ? brzmisz jak jakaś retarda z onetu, kotka lepiej nakarm.

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hajto: naszym brakowało szybkości ...

    odezwał sie sprinter

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    te wszystkie parówy z polsatu niech wezmą jakąśś drużynę i pokażą swoją wielką wiedzę o piłce...

    uwielbiam takie parówy jak Hajto... to to jest w ogóle mój mega faworyt od zawsze...


    weeskacz dobrze napisane. podpisuje się

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hajto wymiata
    Myślę że w niedługim czasie zrobią go selekcjonerem

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Tak widziałem ten wywiad. Uważam, że leżącego się nie kopie, a to zrobił gamoń Kołtoń.

    @Tompkins, źle mnie rozumiesz. Może za dużo się po Leo spodziwałem, może wybiórczy PR zrobił mi też wodę z mózgu. Liczyłem na sukces na miarę Mourinho w Porto, Deschampsa w Monaco, Rehagela w Grecji w końcu Urbana w Legii. I widząc naszą grupę miałem ku temu racjonalne przesłania - nawet z naszymi paralitykami. Ale Leo zawiódł mnie kompletnie, swoimi powołaniami, taktyką i zmianami.
    A może nawet nie zawiódł - potwierdził to wywnioskowałem z wcześniejszych obserwacji naszej gry vide rozmowa 9 miesięcy temu z Pawciem, za którą zostałem zjebany jak pies.

    @weeskacz - to po kiego nam trener który nic nie może zrobić. Wiem że potrzebujemy cudotwórcy, a skoro Leo nim nie jest to niech idzie w siną dal. Może za którymś razem się uda.

    Co do wybiórczej - to moja prywatna wojna przeciw najbardziej stronniczemu, a zarazem opiniotwórczemu medium w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez sonix112 ; 16-06-2008 o 23:44

  7. #27
    Leo zostaje a cała kadra oprócz Boruca i Rogerowskiego płaci kasę na wychowanie 17-18 latków ktorzy beda w stanie sie nauczyc biegac strzelac podawac ! przeciez te patalachy nic nie potrafia, nawet jesli maja braki w wyszkoleniu technicznym to niechze przynajmniej graja tak jak austria z nami a nie po "swietnej" pierwszej polowie dalej graja w 2 ognie
    a wracając do Benhakera wykonał kawal dobrej roboty mecze z Portugalia i Belgia eh ja uwierzyłem ze nasi wiedza co to jest plika nożna ! ale widać jak doszła trema czy co to było powróciły nawyki czyli gra kto wyżej kopnie dostaje orenzade !
    Pozdrawiam

  8. #28
    Nie ma co się oszukiwać 3 turniej i 3raz nasi zawodnicy są bez formy. Wiec to chyba nie wina trenerów tylko naszych piłkarzy którzy najprawdopodobniej po sezonie wszystko walą i zamiast spróbować podtrzymać formę(przynajmniej trochę pobiegać na urlopie) leżą do góry dupami do przyjazdu na zgrupowanie(a w 2tyg się formy od zera nie wypracuje). Boruc grał w klubie do samego zgrupowania i nie zawiódł.
    Co nie zmienia faktu że gdyby trenerem kadry byłyby Polski trener a nie LEO to po takim turnieju już by nie pracował.
    Ostatnio edytowane przez BAMBARYLA ; 17-06-2008 o 00:00

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    po chuj wy to wogole ogladacie????????? przeciez co 2 lata jest to samo, zenada, dziwie sie troche przeciez kazdy zdrowo myslacy mogl to przewidziec

    macie inne sporty gdzie odnosimy sukcesy siatke, reczna ,plywanie a nie ciagle pierdolicie o tych smaciarzach co pilki kopnac nie umieja

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Ale Leo zawiódł mnie kompletnie, swoimi powołaniami
    o
    jestem bardzie ciekawy

    kogo bys powołał w zamian za kogo