Strona 27 z 33 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 329
  1. #261
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    127
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Nigdy nie mówiłem że Leo jest moim idolem ani że Leo jest wspaniałym trenerem. Powiem więcej, nawet uważam, że jego rola u nas się już skończyła i to dobrze, że odchodzi. Ale nawoływanie o Engela czy Janasa uważam za absolutną pomyłkę. Polska myśl szkoleniowa nie istnieje, poza Smudą (wiem że zdanie kontrowersyjne, ale będę się upierał). Jeśli Polak na trenera, to Smuda. Jeśli nie Sumda, to nie-Polak. A już na pewno nie pseudo-trenerzy z samego jądra bagna, czy z PZPN'u.
    Ale ja nie nawołuję za powrotem Engela czy Janasa tylko twierdzę, że przy prowadzeniu reprezentacji osiągnęli nie mniej niż Leo.

    Moim faworytem jest Kasperczak. Dlaczego nie Smuda ?
    Kasperczak ma duże doświadczenie w prowadzeniu reprezentacji, a Smuda żadne. A wydaje mi się, że to są jednak dwie różne sprawy.

    Poza tym nie przekonuje mnie jego praca w Lechu. Wiem, wiem zaraz na mnie hukniecie, że Puchar UEFA, że Lech grał ładnie itp.
    Patrzę na to inaczej. Smuda przegrał mistrzostwo Polski. Nie Wisła je wygrała tylko Lech pod wodzą Smudy je przegrał. Po rundzie jesiennej Lech był liderem i miał 8 pkt. przewagi nad Wisłą. A nie został nawet wicemistrzem.
    Puchar UEFA...
    Pomijam, że do grupy Lech wśliznął się dzięki strzałowi Murawskiego w ostatniej sekundzie, bo w piłce się to zdarza.
    Ale w grupie Lech rozegrał 4 mecze i potem dwumecz z Udinese.
    6 spotkań z których wygrał jedno, 3 zremisował i 2 przegrał.
    Jakoś nie zwala mnie to z nóg.
    Co nie znaczy, że kandydatura Franka jest całkowicie zła. Na pewno zdecydowanie lepsza niż Majewskiego, który jak sądzę, szybko wywołałby konflikty z zawodnikami.
    Dlatego ja wolałbym Kasperczaka.
    Chociaż dzisiaj pojawiły się głosy, że może to być jednak ktoś z zagranicy. Kogokolwiek nie wybiorą to część kibiców będzie chwalić, a część psioczyć. Joby dla prezesa i związku są więc tak samo pewne jak to, że w RPA nie zagramy.

  2. #262
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Do tego robic jakies ligi miedzyszkolne, z takowych wybierac najlepszych do druzyn miejskich i zorganizowac lige krajowa dla szkolniakow w ktorych bedzie sie wylapywac 'perelki', ktore mozna wytrenowac... I tym perelkom pomoc w szkole, pomoc finansowo itp...
    Takie ligi istnieją. Njapierw na terenie dane miasta jest wyłaniany mistrz a później są rozgrywki krajowe, ale wiemy jak z wyławianiem telentów u nas jest, każdy mówi dopiero po fakcie, że za późno się na kogoś postawiło.

    Co do trenera naszej kadry. W tym momencie jest tylko jeden osoba, która powinna dostpić tego zaszczytu. I mowa w tej chwili o Smudzie. Wystarczy spojrzeć na to jak grał Lech pod jego wodzą lub co zrobił z Zagłębiem, że po 2 tygodniach pracy z zespołem , który nie potrafił zagrać nawet przyzwoicie jeden połowy robi drużnę wygrywającą. Dzisiaj coś w PS piszą, żę Grant złożył swoją kandydaturę na trenera kadry, nie wiem kto jeszcze sie zgłosi z za granicy, ale za wiele tacy ludzie jak GRant lub Matheus nie dadzą anszej kadrze...

    Edit:
    Cytat Zamieszczone przez Valdomiro Zobacz posta
    Moim faworytem jest Kasperczak. Dlaczego nie Smuda ?
    Kasperczak ma duże doświadczenie w prowadzeniu reprezentacji, a Smuda żadne. A wydaje mi się, że to są jednak dwie różne sprawy.

    Poza tym nie przekonuje mnie jego praca w Lechu. Wiem, wiem zaraz na mnie hukniecie, że Puchar UEFA, że Lech grał ładnie itp.
    Patrzę na to inaczej. Smuda przegrał mistrzostwo Polski. Nie Wisła je wygrała tylko Lech pod wodzą Smudy je przegrał. Po rundzie jesiennej Lech był liderem i miał 8 pkt. przewagi nad Wisłą. A nie został nawet wicemistrzem.
    Puchar UEFA...
    Pomijam, że do grupy Lech wśliznął się dzięki strzałowi Murawskiego w ostatniej sekundzie, bo w piłce się to zdarza.
    Ale w grupie Lech rozegrał 4 mecze i potem dwumecz z Udinese.
    6 spotkań z których wygrał jedno, 3 zremisował i 2 przegrał.
    Jakoś nie zwala mnie to z nóg.
    Co nie znaczy, że kandydatura Franka jest całkowicie zła. Na pewno zdecydowanie lepsza niż Majewskiego, który jak sądzę, szybko wywołałby konflikty z zawodnikami.
    Dlatego ja wolałbym Kasperczaka.
    Chociaż dzisiaj pojawiły się głosy, że może to być jednak ktoś z zagranicy. Kogokolwiek nie wybiorą to część kibiców będzie chwalić, a część psioczyć. Joby dla prezesa i związku są więc tak samo pewne jak to, że w RPA nie zagramy.
    Ale zauważ, że już po rundzie jesiennej Smuda nie miał takiej władzy w LEchu jak przed sezonem, gdzie praktycznie każdy jego pomysł lub zakup był realizowany. Zrsztą z tego co pamiętam to Smuda mówił, że potrzebuje wzmocnić zespół w przerwie zimowej bo Lech może nie wytrzymać sezonu kondycyjnie, ale takowych się nie doczekał i jak skończyli wszyscy wiemy...

    Kasperczak chyba jedank już nie nadaje się na trenera kadry to nie jest ten sam trener co kiedyś gdy odnosił sukcesy z zespołami z czarnego lądu lub Wisłą. Nie przemawiają też za Kasperczakiem wyniki jak osiągał w zeszłym sezonie z Górnikiem.
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 16-09-2009 o 14:41

  3. #263
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Ale zauważ, że już po rundzie jesiennej Smuda nie miał takiej władzy w LEchu jak przed sezonem, gdzie praktycznie każdy jego pomysł lub zakup był realizowany. Zrsztą z tego co pamiętam to Smuda mówił, że potrzebuje wzmocnić zespół w przerwie zimowej bo Lech może nie wytrzymać sezonu kondycyjnie, ale takowych się nie doczekał i jak skończyli wszyscy wiemy...
    Bingo.

    I jeszcze co do bilansu Lecha w pucharze UEFA - tak, bilans nie powala, tylko że mieliśmy za przeciwników WYŁĄCZNIE drużyny teoretycznie silniejsze od nas. Czyli wartość oczekiwana bilansu wynosiła 0 punktów.

  4. #264
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697

  5. #265
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Majewski tymczasowym trenerem reprezentacji - Sport w INTERIA.PL

    No i pieknie kolejny przy dupas PZPN bedzie prowadzil akdre. Ten gosc nie ma pojecia o trenerce. Nie wiem po chuj oni go daja wybieraja na trenera na dwa spotkania ukladu ukladziki...

  6. #266
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    42
    Jaka jest nasza reprezentacja każdy widzi.

    Odnośnie naszej reprezentacji, gdzieś widziałem taki komentarz:
    'Leo to nie Geppetto - drewna nie ożywi'.



    pzdr

  7. #267
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    miałem do tego nie wracac ale musze qrwa to napisac
    Gdyby Kosowski gral w meczach z Irlandia PŁn i Słowenią nie byłoby tego wątku
    A.Madrid-Apoel OMG Kosa jak za dawnych lat

  8. #268
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163

  9. #269
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Nie chce mi się powtarzać, bo prawie wszystko już napisaliście, więc dodam tylko krótko moje zdanie. Popieram w całości wypowiedź Valdomiro na temat Leo.
    Co do postu Majchera o siatkówce, to myślę, że zrobił to dla jaj, bo chyba nikt nie może być aż tak... Jeśli jednak Majcher napisałeś to, co naprawdę myślisz, to mam dla Ciebie tylko jedną radę: natychmiast skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

  10. #270
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Onet.pl Sport

    PROTEST !!!! WAŻNE PRZECZYTAJCIE !
    PROTEST- Rusza protest kibiców przeciwko PZPN! Pierwszą poważną okazją do pokazania im, że mamy ich dość to 14.10.2009 mecz Polska - Słowacja. Apel do wszystkich kibiców w całej Polsce - ZBOJKOTUJMY ten mecz!!! Jeśli jesteś moderatorem fora internetowego związanego z piłką nożna umieść podobny apel! 14.10.2009 - stadion powinien świecić pustkami. 0 biletów - 0 kasy dla PZPN-u! Do akcji włączyła się ogromna rzesza forumowiczów z największych polskich portali informacyjnych . Serbia na koniec eliminacji grała przy pustych trybunach. Bośnia i Hercegowina grała również przy pustych trybunach, ale tam jeszcze do protestu dołączyło się 13 najlepszych graczy i padł ich związek piłki przestępczej. Zróbmy coś dobrego dla polskiej piłki nożnej! Nam tez może się udać!Proszę skopiujcie ten komunikat i umieśćcie go na innych forach.