Strona 22 z 33 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 329
  1. #211
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Trias ty mówisz serio? przecież szpaku się skończył z 10 lat temu

  2. #212
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    El. MŚ 2010. Monolog Dariusza Szpakowskiego

    jakby ktos nie widzial/slyszał..
    żenua.

    poziom adekwatny niestety do poziomu naszych ostatnich występów..

  3. #213
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    To czy powinien takie coś mówić - czy nie, to jest sprawa dyskusyjna. Ale treść to niestety PRAWDA (niekoniecznie w 100%). Nie bójmy się prawdy.

  4. #214
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    To że jesteś np chory, wolałbyś usłyszeć od Twojego lekarza, czy sprzątaczki,pani Marysi powiedzmy, która podsłuchała rozmowę na Twoj temat gdzieś tam w szpitalu?

    Co z tego że prawdę Ci przekazuje? Nie od tego ona i tyle.

    Komentator jest od komentowania sytuacji na boisku, poprowadzenia transmisji...malowania głosem kiedy akurat slyszę co gada, ale nie widzę bo pobieglem do lodówki po browar, wniesienia emocji, poruszenia ciekawostek o ktorych nie wie przecietny kibic,jak reklam nie puszczają itd..itd itp.
    A nie od popełniania grafomanii, wygłaszania subiektywnych poglądów na tematy conajmniej kontrowersyjne w formie patetycznego eposu.

    Plus centralnie mam wrażenie ze czyta wypisane wcześniej myśli , z kartki. Wiec przygotowywał się do wystąpienia niczym premier do expose..

    Wiec jak dla mnie porażka.
    To czy mowil prawde czy nie - wiadomo jak jest, dobrze nie jest. Wiec po co te "oczywiste oczywistości" jeszcze podkreślać? Zeby bylo bardziej dramatycznie? Po co to komu?

    Zawiodłem się jako kibic poziomem niestety pilkarzy, jak i komentarzy, a szczególnie tego jednego.

    I to jest prawda jedna jedyna najmojsza pozdro
    Ostatnio edytowane przez tipdrillll ; 14-09-2009 o 13:43

  5. #215
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93

  6. #216
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez scyth01 Zobacz posta
    Trias ty mówisz serio? przecież szpaku się skończył z 10 lat temu
    dokladnie to na kill'em all

  7. #217
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    szpakowski nie zna sie na pilce to jego jedyny blad,nie umie ocenic trudnosci zagrania,nie wie czy to co zrobil zawodnik X było łatwe czy trudne,nie potrafi nazwac niektóych zagran,ma tam swoje powiedzonka i tak dalej ale nie potrafi oceniac sytuacji na boisku, jest zajebiscie stronniczy jak gra barca albo manu do tego nie zna kompletnie siły zachodnich lig poza pierwsza 5 chodiztu o belgię,holandię,grecję itd. Powtarza przeczytane rzeczy w polskich gazetach czesto myli nazwiska zawodników,nie umie nawet powiedziec ze np. Marek Hamsik jest najlepszy na boisku bo dla niego liczy sie kto strzela asystuje a nie kto jak gra, no i te jego podsumowania 3 min do konca 1-0 a on zaczyna POLSKĄ MARTYROLOGIĘ że dlaczego to tamto siamto zamiast skupic sie na grze...
    Podoba mi sie Marcin Lepa z Polsatu komentuje lige włoską,zajebista wiedza merytoryczn,na bieżąco z la gazeetta delo sport,i z cala sytuacja calcio
    Do tego oczywiscie Boro i Feddek tez daja rade,kolton nawet nawet ale TYLKO jako ekspert a nie glowny komentator.
    Smokowski tez jest 100razy lepszy od szpakowskiego,a do tego zna sie na tenisie
    Największe dno to IWanski OMG qrwa "prosze panstwa to byl 12457 mecz franka w jagielonii qrwa debil kogo to interesuje"ok ciekawostka fajna ale nie ze co skrot to pan iwanski swoje smieszne statystyki z tygodnika kibica...omg

    Pisalem prace maturalna na temat komentatorów sportowych:P 18/20

    co do leo polecam artykuł na rozkładówce w dzisiejszej gazecie "NIE" Urbana

  8. #218
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Spalony, a nie, nie ma spalonego, a jednak jest spalony

    no niestety poziom komentowania jest w PL tragiczny.
    A juz ch.. mnie strzela jak slysze w 85 min ze oni beda grac do ostatniej minuty... a do ktorej maja grac, 1szej?


    choc przylazlem tu napisac raczej o wywiadzie z Castelanim,
    mowil ze mial ogromna pomoc ze strony PZPS w przygotowaniach itd...

    A co mial Leo? Pierdolil sie z PZPN na kazdym kroku i jak tu cos robic? Co chwila ktos zazdrosny, z niespelnionymi ambicjami albo czyms innym... i jak dlugo prywata bedzie odchodzic w pzpn to pewnie bedzie jak bedzie chocby reprezentacje wzieli SAF i Murinho
    Ostatnio edytowane przez eLPe21 ; 14-09-2009 o 15:33

  9. #219
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Mówcie sobie co chcecie, mnie się tam przyjemnie ogląda mecze komentowane przez Szpakowskiego. A to, że się na piłce (rzekomo) nie zna, mi nie przeszkadza, bo sam się nie znam

  10. #220
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163