Strona 15 z 33 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 329
  1. #141
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Jaki Smuda??Jurek Engel juz ma przygotowany kontrakt w końcu nie wypada aby na EURO2012 ktoś inny spijał śmietanke niz jeden z PZPN-wskiego betonu...

  2. #142
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Z naszymi aspiracjami pilkarskimi, to ze Boruc popelnil blad nie powinno miec wplywu na wynik meczu z takim przeciwnikiem...

    Zawinil srodek pola + obrona. Niewidoczna, ospala, niezgrana. Od samego poczatku mecz zapowiadal sie na wpierdol.

    Teraz jest pytanie czy to wina Leo, czy wina zawodnikow...

  3. #143
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    127
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Jaki Smuda??Jurek Engel juz ma przygotowany kontrakt w końcu nie wypada aby na EURO2012 ktoś inny spijał śmietanke niz jeden z PZPN-wskiego betonu...

    Jeśli chodzi o Engela to za jego czasów reprezentacja na pewno nie grała gorzej niż teraz. Eliminacje do azjatyckich mistrzostw świata przeszliśmy bez wpadek i po ładnej dla oka grze. Również na mistrzostwach potrafiliśmy chociaż jeden mecz wygrać. Dla nas był to mecz o honor ale Amerykanie grali o awans. Porażka z Polska mogła ich wyrzucić za burtę, weszli do drugiej rundy tylko dlatego, że jednocześnie Portugalia dała ciała z Koreą Płd.
    A już na pewno nie przypominam sobie z czasów Engela takiego piachu jak graliśmy na mistrzostwach w Austrii czy też w ostatnich (poza tym z Czechami) meczach eliminacyjnych.
    Tak więc wcale nie uważam, że Holender dokonał jakichś cudów, podniósł jakość i widowiskowość gry, wprowadził młodzież.
    Sporo zawodników z jego drużyny już grała u Janasa, niektórzy już u Engela.
    A czasy gdy był w Realu dawno minęły. Jakby Engel prowadził Real to też mógłby mieć podobne wyniki mając do dyspozycji takich zawodników. Chociaż to czysto akademicka dyskusja, bo nie da się tego sprawdzić.

    Można Engela lubić lub nie, można go krytykować za działania w PZPN ale na pewno nie można powiedzieć, że jest trenerem o wiele gorszym niż Leo. Po mistrzostwach w Korei został zwolniony pochopnie.
    Ostatnio edytowane przez Valdomiro ; 29-03-2009 o 15:30

  4. #144
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    To fakt, chociaż Smudę też bym chętnie widział na tym stanowisku.

  5. #145
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    A ja bym widzial Guusa Hidinka Ciekawe, czy on dalby rade ??

  6. #146
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Mam nadzieje, ze jesli dojdzie do zmiany trenera nowym bedzie Smuda, ewentualnie Gmoch

  7. #147
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Gmoch? A może wykopiemy Kazia Górskiego? Prosze o nie bujanie w obłokach.

  8. #148
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    hahaha, gdzie Polsce do Grecji.
    Oni mają silną lige, zagranicznych piłkarzy na wysokim światowym poziomie, ich zespoły wychodzą regularnie z grup ligi mistrzów.
    A gdzie tu jest Polska?
    Żeby wziął się sukces Grecji z niczego jak niektórzy błędnie pojmują, musiały najpierw zaistnieć warunki o których napisałem wyżej, równanie do najwyższej światowej półki.

    Edit ad masaker: kolejny trener się znalazł, w Polsce mamy prawie 40 mln ludzi z czego połowa to trenerzy z najwyższej pólki eh....
    Edit ad Trias: ok, to się chwali że jesteś z naszymi na dobre i na złe, ale dlaczego prawie wszyscy kibice w Polsce nie rozumieją że kibicują słabiakom i nie maja mieć prawa pretensji, że ich ulubieńcy przegrywaja np z Irlandia Płn bo reprezentujemy podobny poziom i wszelkie przesadne krytykanctwo jest nie na miejscu. A ja kibibuje każdej drużynie narodowej z równym entuzjazmem, nie ważne czy to kopana, ręczna czy siatka, chociaż moim ulubionym sportem jest koszykówka.


    bredzisz cos nie bardzo wiedzac co,po pierwsze Grecja ma slaba przecietna lige z tak naprawde dwoma w miare solidnymi zespolami jak Olimpiakos i Panatinaikos moze jeszcze cos grac probuje AEK a reszta ligi to tlo,miernota,po drugie Greccy zawodnicy grajacy za granica sa bardzo malo cenieni i przewaznie jak juz graja za granica to sa to slabe przecietne kluby,mysle ze gorsze niz kluby w ktorych graja polacy,po trzecie to ze regularnie wychodza z grupy LM to tez dobry zart,na ogol za wyjatkiem tego roku i mozliwe ze poprzedniego,przez kilkanascie lat nie wychodzili z grupy i grali do dupy,choc tyle plus ze chociaz grali
    a co do tego ze Irlandi Pln i Polska to podobny slaby poziom to sie nie osmieszaj,napewno Polacy to nie czolowka europejska ale mozna o nich powiedziec ze sa solidnym sredniakiem ktoremu brakuje paru zawodnikow na swiatowym poziomie,aby przebic sie do czolowki,a nastepcy Benka najprawdopodobniej zostanie ktos z trojki Smuda,Kasperczak,Michniewicz

  9. #149
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Polska piłka to dno, amatorka, najlepsi piłkarze reprezentacyjni nie licza się na świecie.
    Ale to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, nasi piłkarze to zwykli rzemieślnicy aspirujący do średniaków piłk światowej.
    Nie rozumiem tylko tego ciągłego dmuchania balonu, po jednym czy drugim bardzo ładnym meczu, przecież raz na rok to i mucha pierdnie.
    Śmieszą mnie wszyscy kibice co się nieustannie spuszczają jak grają nasi w piłke nożną.
    Zrozumcie wszyscy w końcu, że nigdy ale to nigdy nie będziemy się liczyć w tym sporcie, czasy lat 70-ych bezpowrotnie mineły i to co wtedy było możliwe, teraz jest już absolutnie wykluczone.
    Wieczne narzekania i oskarżanie piłkarzy, trenerów, ja się pytam za co?
    Za to, że sa tacy a nie inni i wyżej juz nie podskoczą? Przecież to nie ich wina.
    Wielki zaczwyt i oklaski po dobrym meczu a po porażce wielkie pomyje.
    Zrozumcie kibice piłki nożnej, że kibicujecie przeciętniakom i to takim średnio-słabym.
    Mamy inne sporty zespołowe, w których odnosimy sukcesy, siatka, piłka ręczna. Dlaczego cały czas ta kopana piła jest u nas na 1 miejscu?
    Czuję się jakbym sam to pisał, na pewno lepiej bym nie ujął problemu.

    BTW Coś ostatnio podejrzanie często zgadzam sie z kolegą nowym123. I pomyśleć, że ongiś miałem tu z nim na forum ostre spięcia

  10. #150
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    majcher,poziom greckiej pilki noznej jest o jeden poziom wyzszy od poskiego.obojetnie czy to liga,puchary europejskie czy liga..
    jacy sredniacy???? napisz mi jakie druzyny sa gorsze,prosze.. pomijajac luxemburg,liechenstein czy moldawie