Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    6
    Witam,
    Mój nick Betsson r_halicki. Ostatnio wygrałem w kasynie ponad 7000 zł, z czego 7000 przelałem za pomocą usługi "Bank transfer" na swoje prywatne konto. Przelewu dokonałem 09 czerwca 2008r. Do
    dnia dzisiejszego nic nie wpłynęło na moje konto (wszystkie dane zostały wprowadzone poprawnie). Na "moim koncie" w Betsson widnieje informacja "zaksięgowane wypłaty - 7000 zł".
    Jeżeli chodzi o wpłatę środków to odbywa się to ekspresowo, niestety w drugą stronę trwa to długo. Proszę o odpowiedź ile trwa przelew pieniędzy na konto prywatne (napisane było - do 3 dni roboczych, minęło już 6) lub ewentualnie gdzie jest ta kwota. Czy to nie jest jakaś ściema.
    Pozdrawiam, Robert
    Ostatnio edytowane przez r_halicki ; 17-06-2008 o 09:45

  2. #2
    jeszcze powiedz jaka metoda robiles depozyt na konto w betssonie bo wyplata musi byc realizowana ta sama metoda, jesli widac w ksiegowanych wyplatach ta kwote to znaczy ze jeszcze nie wyszla z betssona i mozesz anulowac

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    6
    Pieniądze wpłacałem za pomocą karty kredytowej Mastercard. Natomiast na stronie nie wyczytałem nic na temat takiego samego sposobu wypłaty (zresztą na te karte nie mogę nic wpłacić - rozlicza sie sama z mojego konta). Ponadto nie mogę anulować księgowanej wypłaty - opcja nie jest dostępna - nawet jak wchodzę w zakładkę anuluj wypłatę, to widzę tylko nr konta, który podałem do wypłaty, nazwę banku i kwotę - nie jest aktywny jakikolwiek link żeby anulować.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    6
    Widzę coś takiego:

    Anuluj wypłatę

    För att annullera ett uttag och omedelbart frigöra reserverade pengar på ditt konto, kryssa helt enkelt i motsvarande kryssruta och klicka på annulleringsknappen undertill.
    Uttag som vi redan utfört listas inte här. I det fall du ser ett uttag nedan med status "Behandlas", så har Betsson-personal redan påbörjat uttaget och annullering är inte längre möjlig.

    Data Kwota Bank Numer konta
    2008-06-09 05:53 -7000,00PLN Pekao S.A. I O. w Elblągu PLxx1240122611110000xxxxxxx Realizuje

    [IMG]D:\Documents and Settings\rhalicki\Pulpit\bez tytułu2.jpg[/IMG]
    Powrót do poprzedniej strony
    Ostatnio edytowane przez r_halicki ; 17-06-2008 o 10:27

  5. #5
    widze ze status jest "realizuje" wiec jesli niedlugo nie zniknie z konta skontaktuj sie z supportem najlepiej na livechat
    Ostatnio edytowane przez smok ; 17-06-2008 o 10:22

  6. Witam,
    W takich wypadkach najlepiej od razu kontaktować sie z supportem poprzez live chat.
    Z tego co udało mi sie ustalic - zostałes poproszony o przesłanie dokumentów potwierdzających Twoja tożsamość oraz to, że jesteś włascicielem konta, na które ma byc dokonana wypłata. Jest to standardowa procedura w takich wypadkch i ma na celu min. ochrone graczy na wypadek włamania na Twoje konto.
    Prześlij wymagane dokumenty i wypłata zostanie zrealizowana.

    pzdr
    M.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    6
    Witam,
    Nie przypominam sobie bym został poproszony o przesłanie dokumentów. Mój angielski nie jest zbyt dobry, ale z tego co zrozumiałem to gość z live chat powiedział, że mnie nie widzi jako uzytkownika betsoon i nie moze mi pomóc. Proszę mi napisac jakie dokumenty mam przesłać i gdzie?

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    6
    Jeszcze jedno pytanie do Betsoon Polska - dlaczego moje konto w Betsoon jest zamrożone?

    Pozdrawiam, R Halicki

  9. Hi,
    Info w Twojej sprawe wysłałem Ci na prv.

    pzdr
    M