Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Czy można u Ciebie drogi przedstawicielu zarezerwować sobie prywatny turniej ?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    lol po co skoro mozesz napisac do supportu i poprosic o taką opcje wtedy w Requests masz zakladke Private tournaments i tam sobie ustalasz jaki ma byc ten turniej

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    nie wiedziałem :P

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    A może przy okazji komuś się zechce zorganizować taki niewielki prywatny turniej dla osób z forum? Najlepiej z niewielkim wpisowym, ok 2-6$.
    Z chęcią sam bym się tym zajął, ale przyznam, że bardzo średnio u mnie z angielskim pisanym.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Do supportu PS można pisać po polsku.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    ja moge taki stworzyc tylko piszcie na kiedy i jaki BI

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A czy taka możliwość dotyczy tylko turniejów na kasę, czy można sobie stworzyć taki na play money?

  8. #8
    a moze zrobimy taka lige , a mianowicie 1 turniej z malym wpisowym odbywałby się co tydzien, a ranking prowadzony bylby na stronie ligowej, wraz z informacjami, statystykami i informacjami o graczach, a na koniec zwycięzca ligi otrzymuje okreslona nagorde

    pzdr

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Popieram. Czasami Indy organizuje jakieś prywatne sit 'n go dla kilku graczy z forum. Dla kogoś takiego jak ja nie jest to szczególnie EV+, ale bardzo fajnie się gra, można porywalizować z lepszymi graczami i przy odpowiednio małym wpisowym bardzo chętnie bym zagrał.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    dobry pomysł