Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 92

Wątek: Polska Austria

  1. #61
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Widus, myślę podobnie jak Ty, z tym że zapomniałeś dodać, że Chorwaci w meczu z nami będą chcieli odpocząć i nie nałapać kontuzji i wystawią zapewne 2 skład.

    A w przypadku naszej wygranej, zagraliby na 100% tym samym składem co z Niemcami i nie mielibyśmy żadnych szans.
    Niemcy grają beznadziejnie i gdy tylko Austriacy poprawią skuteczność to rzeczywiście mogą dojeb... szkopom.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 13-06-2008 o 16:23 Powód: usunięty zbędny cytat

  2. #62
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    No ale bez przesady, remis z Austrią nie jest lepszy od zwycięstwa , które było tak blisko!

  3. #63
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Jaco

    Przemysl temat jeszcze raz.

    Paradoksalnie remis daje nam wieksze szanse na wejscie jak wygrana...

    ZAKLADAM ZE MECZ AUSTRI z NIEMCAMI PO NASZEJ WYGRANEJ MIALBY TAKI PRZEBIEG:

    Ja

    Ja Ja

    GUT

    Ja

    GERMANY 1:0

    itd

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Ja wiem o co ci chodzi, ale według mnie dużo większe szanse powodzenia miałby układ:
    przy 1-0 z Austrią
    wystarczyłoby tylko wygrać z Chorwacją dwiema bramkami.
    aniżeli układ:
    wygrać z Chorwacją dwiema bramkami
    I
    Austria musi wygrać z Niemcami, na co Niemcy raczej nie pozwolą

    PS:a może Polacy celowo zremisowali? żeby było łatwiej....
    Koniec dywagacji w tym temacie z mojej strony
    Ostatnio edytowane przez jaco ; 13-06-2008 o 15:31

  5. #65
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Bzdury piszesz Widus, ale coz jezeli uwazasz ze szanse Polakow sa wieksze niz 1,5%, to masz bez laski w necie kurs 60 na awans Polakow z grupy. Zagraj i bedziesz bogatym czlowiekiem jezeli Twoja teoria znajdzie odzwierciedlenie w wynikach poniedzialkowych meczy. Ja na chlodno parenascie godzin po wczorajszym meczu wyliczylem czego nas tak naprawde pozbawil negatywny "bohater" wczorajszego meczu. Otoz gdyby nie karny i gdyby mecz z Austria zakonczyl sie wynikiem 1-0 dla bialo-czerwonych, to szanse naszych "orlow" na awans z grupy wynioslyby okolo 16%. Oczywiscie jest to znaczaco wiecej niz obecne 1,5 %, ale uzywajac porownania matematycznego z np. texasem bylyby porownywalne z szansa wygrania all-ina preflop z QT off przeciwko AA. Juz wyjasniam jak mi to wyszlo.
    Po ewntualnym zwyciestwie z Austria tabela naszej grupy wygladalaby nastepujaco:
    1. Chorwacja 6pkt br. 3-1
    2. Niemcy 3pkt br. 3-2
    3. Polska 3pkt br. 1-2
    W zaistnialej sytuacji awans naszej reprezentacji bylby mozliwy w nastepujacych przypadkach:
    1. Zwyciestwo Austrii z Niemcami (5%) i conajmniej remis Polski z Chorwacja (60%) czyli lacznie 3%
    2. Remis Austrii i Niemiec (20%) i zwyciestwo Polski dowolna roznica bramek z Chorwacja (30%) czyli lacznie 6%
    3. Zwyciestwo Niemiec nad Austria (75%) i zwyciestwo Polakow minimum 2ma bramkami z Chorwacja (10%) czyli lacznie 7,5%
    Po dodaniu tych trzech wartosci wyszlyby szanse Polski na awans 16,5%
    Wiec czy tak naprawde Pan Leb pozbawil nasza druzyne czegos wiecej niz paru kolejnych dni nadziei kibicow? Czy raczej nasi pilkarze sami sie pozbawili wiekszosci szans bardzo slabym wystepem w meczu otwarcia? A moze to i lepiej ze bedzie na kogo zwalic przyczyne beznadziejnego wystepu Polski na Euro zamiast doszukiwac sie przyczyn braku formy u wiekszosci reprezentantow?

  6. #66
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Czy ja powiedzialem, ze wyjdziemy?

    Czytamy ze zrozumieniem (zaznaczalem ze troszke nieskladnie pisze)

    LOL

    Pierdziele Twoje procenty.

    One nie graja na boisku !! OBUDZ SIE

    Mowie tylko, ze jesli bysmy wygrali 1:0 to Niemcy Austria dowolny wynik mozesz sobie wybrac na korzysc Niemcow.

    Teraz jest jedna szansa i tyle. Jedna ale realna ze wzgledu na to, ze (nie lubie tego okreslenia) "kelnerzy" przy swojej publicznosci moga pokusic sie o FUKSA (zaznaczalem wyraznie to slowo: fuks).
    Ostatnio edytowane przez Widus ; 13-06-2008 o 15:47

  7. #67
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Widus, myślę podobnie jak Ty, z tym że zapomniałeś dodać, że Chorwaci w meczu z nami będą chcieli odpocząć i nie nałapać kontuzji i wystawią zapewne 2 skład.
    Chorwaci wcale nie odpuszczą, bo będą chcieli wyjść z pierwszego miejsca i "ominąć" w ten sposób 1/4 finał z portugalią. Jeśli niemcy napykają bramek Austrii co jest bardzo realne, a Polska wygra z Chorwatami to Niemcy wyjdą z pierwszego miejsca a Chorwacja trafi na Portugalię.

  8. #68
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Nawet jak wygramy 37:0 z Chorwatami to i tak Ci będą na pierwszym miejscu
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 13-06-2008 o 16:29 Powód: usunięty zbędny cytat

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Cytat Zamieszczone przez magg0t Zobacz posta
    Chorwaci wcale nie odpuszczą, bo będą chcieli wyjść z pierwszego miejsca i "ominąć" w ten sposób 1/4 finał z portugalią. Jeśli niemcy napykają bramek Austrii co jest bardzo realne, a Polska wygra z Chorwatami to Niemcy wyjdą z pierwszego miejsca a Chorwacja trafi na Portugalię.
    Fajnie jak niektorzy wypowiadaja sie tutaj nie znajac zasad decydujacych o kolejnosci w grupie.

  10. #70
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    Ciekawy punkt widzenia co do tych plusów remisu..coś w tym jest.

    Aczkolwiek nie wiem w co łatwiej uwierzyć, wygrana Austrii z Niemcami czy wygrana Polski przynajmniej 2:0 z Chorwacja.