Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ja 100k

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    pytanie tylko ile z tej setki było na tilcie?

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    jdx,nie sadziłem że aż tyle grasz,ja całe 9,5k
    Bo normalnie aż tyle nie gram. Dlatego mówię że kosmiczny wynik. Z drugiej strony aż chce się grać bo bardzo dobrze mi idzie w tym miesiącu - nie wiem czy to rush, czy skill, czy też po prostu "ekszon meni" rozdający kasę. Np. dzisiaj skończyłem właśnie sesję z wynikiem ponad 11BI do przodu.

    jdx

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    wwa
    Posty
    50
    co miałem na myśli "dużo wolnego czasu" - moja praca polega na spotykaniu się z klientami w moim biurze w centrum Warszawy, teoretycznie pracuje 9-11 godzin dziennie ( tyle czasu spędzam w biurze ) ale klientów mam maksymalnie 3 dziennie po 1h spotkanie...... oprócz spotykanie się z klientami tworzę rozwiązania które zajmują mi czasem godzinę a czasem 5 godzin dziennie...
    akwizytorem nie jestem bo z tego co się orientuję akwizytor chodzi po ludziach (spotykam sie z klientami w ich domach ale na ich życzenie, wiec nikogo się nie proszę)
    co rozumiem przez "wysokie zarobki"?? - jeżeli pracujesz systematycznie i nadajesz sie do tej pracy to po 6 miesiącach jak nie zarabiasz pięciocyfrowych sum to jesteś leniwy...
    nie szukam tu akwizytorów, ten post rzuciłem tutaj bo miałem nadzieję że jakiś doradca z banku bądź jakiegoś TU tez gra w pokera jak ja i sie zainteresuję własnym rozwojem..... temat zamknięty

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    akwizytorem nie jestem bo z tego co się orientuję akwizytor chodzi po ludziach
    po domach

    5 cyferek zarabiać i ogłoszenia na forum zamieszczać
    podziwiam

    p.s. jak ja lubię to terminologię z podręczników dla akwizytorów- "spotykam sie z klientami" , "tworzę rozwiązania"
    super
    Ostatnio edytowane przez arthur79 ; 16-06-2008 o 00:06

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    poker to nie gra dla japiszonów i krawaciarzy tylko dla wolnych ludzi