Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    wwa
    Posty
    50
    Dzień dobry!

    Możliwe że jest Ci z nami po drodze!

    Jesteśmy firmą rozwijającą się i mamy duże ambicje. Jesteśmy też pewni swoich umiejętności i przekonani, że wybraliśmy właściwy kierunek.

    Jeżeli jesteś podobny do nas, to proponujemy Ci współpracę. Właśnie współpracę - bo nie dajemy stanowisk i etatów. Stwarzamy za to warunki do samodzielnego budowania swojej zawodowej przyszłości w oparciu o pewnego i życzliwego partnera.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    * analiza potrzeb finansowych Klientów i przygotowanie Rodzinnego Planu Finansowego
    * oferowanie Klientom kompleksowej oferty inwestycyjnej, ubezpieczeniowej i kredytowej
    * podnoszenie świadomości Klientów jako konsumentów korzystających z ofert rynku finansowego
    * utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami

    Wymagania:

    * wykształcenie co najmniej średnie (preferowane wyższe)
    * zainteresowanie rynkiem finansowym i chęć poszerzania wiedzy
    * minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
    * mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub w bankowości
    * umiejętność słuchania i nastawienie na potrzeby Klienta
    * umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami
    * gotowość do założenia działalności gospodarczej
    * zaangażowania i entuzjazmu w działaniu

    Oferta:

    * pracę w rozwijającej się firmie, wprowadzającej na rynek nowoczesne systemy planowania i zarządzania finansami
    * cykl specjalistycznych szkoleń ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji i kredytów
    * dostęp do szerokiej gamy produktów finansowych w ramach niezależnego doradztwa finansowego
    * motywacyjny system wynagradzania

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
    karol.klammer@azfinanse.pl podając w temacie wiadomości miasto oraz stanowisko.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”



    Pozdrawiam, Karol Klammer

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    dobre

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    dobre miejsce na szukanie pracowników

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    dobre miejsce na szukanie pracowników
    hehe, wszyscy użytwkownicy forum są strasznie pracowici

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    wwa
    Posty
    50
    miejsce jak każde inne w internecie:P Co do pracy to na pewno jest tu chodź kilka osób które mogły by być zainteresowane, osób które już pracują jako doradcy w innych firmach bądź są agentami banków lub TU - ten fach bardzo ułatwia grę w POKERA ponieważ jest bardzo dużo czasu wolnego, a downswingi są rekompensowane przez wysokie zarobki ;p

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    "jest bardzo dużo wolnego czasu...." i "wysokie zarobki...."

    hhhhmmmmmm..... ciekawe.... ale czy dział z dowcipami nie jest przypadkiem w innym miejscu???

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    hehe, wszyscy użytwkownicy forum są strasznie pracowici
    Ja tam jestem bardzo pracowity. Rozegrałem w tym miesiącu już ponad 13.5k rozdań (full ring Omaha i Omaha8, 4 stoły) co jest kosmicznym wynikiem jak dla mnie (nie jestem pro).

    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    "jest bardzo dużo wolnego czasu...." i "wysokie zarobki...."
    Pewnie człowiekowi się wydaje że 1500 brutto to wysokie zarobki.

    Swoją drogą do czego ten świat zmierza. Akwizytorów szuka się już nawet na forach pokerowych.

    jdx

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Właśnie brakowało mi tego słowa - Akwizytor, hehe. Oferta po chuju fest

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    .... ten fach bardzo ułatwia grę w POKERA ponieważ jest bardzo dużo czasu wolnego, a downswingi są rekompensowane przez wysokie zarobki ;p

    powinienem już nic nie pisać tutaj ale nie lubię jak ktoś kłamie. nikt nigdy nikomu nie płaci dużej kasy za nic nie robienie. co to znaczy bardzo dużo wolnego czasu??? wg mnie tzn max 3h pracy dziennie, bo "niewiele roboty" to pewnie jakieś 6h pracy, "dużo wolnego" to pewnie jakieś 4-5h roboty. a co to znaczy wysokie zarobki?? tutaj odpowiedź jest trudniejsza ale chyba się zgodzimy że wysokie zarobki to minimum dwie - trzy średnie krajowe. średnia to teraz ok 3tys zł.

    czyli proponujesz płacić min 6500zł miesięcznie za max 3h godziny dziennie pracy. ja wiem, że zaraz napiszesz , że to możliwe, bo można trafiać "grubych" klientów itd...
    ale bajki to nie nam...
    nie lepiej napisać że za uczciwą i skuteczną prace są wysokie zarobki? czy to nie brzmi lepiej i uczciwiej?

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    jdx,nie sadziłem że aż tyle grasz,ja całe 9,5k