Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116
  1. #1
    Zapraszam do dyskusji - jakie cykliczne turnieje tylko dla Polaków najchętniej widzielibyście w PokerStars. Oczywiście mam na myśli turnieje tylko dla Polaków (filtr - adres podany podczas rejestracji w PokerStars). Wpisowe, częstotliwość, dodana pula, nagrody rzeczowe, wpisowe w postaci FPP, wysokość wpisowego etc... proponujcie
    Jestem otwarty na wszelkie propozycje

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Jakiekolwiek byle by nie byl to calkowity freeroll, bo takie nie maja sensu, 6k graczy jak niemcy maja, to troche bezsensu...

    Wpisowe chociaz minimalne, nie wiem 250FPP czy cos skoro za FPP, a jak za kase to whatever w sumie, z nagrodami rzeczowymi bylyby fajne...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    tak oczywiscie jak najwiecej nagrod rzeczowych mozna jakies bi 1-10$ pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    bi 10$ added 500$ 10 min lvls np. co sobotę

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Ja to bym widział tak:
    Wpisowe $5-$10 (najważniejsze by nie były to freerolle, takie wpisowe ograniczy wam graczy niechcianych grających tyko freerolle)
    co tydzień (najlepiej w niedziele tak o 20 czy 21)
    Z pulą dodaną od pokerstars (wysokość to i tak wy zadecydujecie ale żeby była zachęcająca tak co najmniej $500-$1000 na początek może być w T$ co jest dla was korzystne bo będą u was wykorzystywane )
    Nagrody rzeczowe mile widziane.
    Rodzaj: THNL i raz w miesiącu PLO.
    Levele co 10-15 min i Stack 3000 (żeby można było sobie pograć
    Raz na np. 2 miesiące freeroll S&G dla najlepszej 9 lub 18 (do tego potrzebna by była jakaś punktacja dodatkowa za turnieje) z ciekawymi nagrodami rzeczowymi lub/i wejściówkami na turnieje.

    To tak na początek jak coś jeszcze wymyśle to dopisze

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Wpisowe $5.50 100k guaranteed

  7. #7
    Widzę Doli, że nie masz silnej koalicji freerollowej na forum , co nie znaczy, że jej nie ma w Polsce.
    Ok dzięki za propozycje, zbierajmy je dalej, Wasza opinia jest dla mnie bardzo cenna, na razie widzę, że przeważa turnieje cotygodniowe co weekend z wpisowym do $10 z pulą dodaną od nas $500 - $1000 + nagrody rzeczowe.
    Pojawiła się również propozycja turnieju PLO.
    Nagrody rzeczowe cieszą się popularnością.

  8. #8
    Może być w nagrodach dodany jakiś ticket do dużego turnieju . Nie mówię już o Sunday Milion ale do takiego Sunday Hundred Grand dla pierwszej trójki czy piątki można dorzucić tickety - było by to miłe

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    zamiast ticketow lepiej T$ a wpisowe lepiej zrobic za fpp np 2000.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    2000 fpp to trochę przesada, dla supernovy to jest ponad 100$ rake'u, a dla bronzestara 400$.