Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 142
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    zóbcie buy-in 10$, zobaczycie, że wszyscy będą bardziej zadowoleni.

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    lol ladnie stękacie
    przeciez jest dodatkowy temat w którym jest dysksusja na temat zorganizowania turnieju z wpisowym tylko dla polaków i tam możecie wypisywac jaki chcecie buy-in, jakie nagrody itd.

    a freeroll jak freeroll, zrobili ze względów promocyjnych, aby przyciągnąć nowych graczy i to czyste prawa ekonomii, wiec nie ma co płakać

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    139
    lol ciekawe rzeczy prawisz
    dyskusja jest i nic poza tym zadnych konkretow nie ma i watpie zeby sie szybko pojawily
    a co do tych czystych praw ekonomii to ja jestem bardzo ciekawy ile z tych osob ktore zagraly przedwczoraj zostanie w PS na stale (mysle ze jezeli znajdzie sie jedna to bedzie to mozna uznac za ogromny sukces)a ile bedzie dalej szukac freerolli po sieci...
    ale skoro PS chce sie bawic w swietego mikolaja i rozdawac prezenty ludziom ktorzy nie maja zamiaru generowac nim rake'u to ja nie mam nic przeciwko, tyle ze niech powstanie rownolegle turniej na zasadach przedstawionych przez svvistacka tyle ze moze lepiej z wyzszym wpisowym ale to sprawa do uzgodnienia...

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    lol a co ma po 3 dniach odrazu zrobić lige po pare osób tak napisało?
    Pokerstars w tym wątku napisał ze chce aby od 1 lipca ruszyły turnieje cyklicznie również poza iXi wiec logicznym jest, że skoro jest prowadzona dysksuja o turniejach z wpisowym takowe powstaną i to dość szybko

    no co do reklamy to nie którzy zostaną, nie którzy nie , tak czy siak jest reklamowana marka Poker Stars i przyciąga graczy choćby tych którzy dopiero zaczynają przygodę z pokerem dla których taki turniej to napewno mega atrakcja wiec jak najbardziej niech korzystają, uczą sie grać i sie bawią

  5. #25
    Panowie, Turnieje iXi tak jak napisaliście - to narzędzie by wyjść online do grona ludzi nie wiedzących jeszcze nic o pokerze i spróbować zainteresować ich tego typu rozrywką. To, że jest to turniej za darmo pozwoli nam dotrzeć z przekazem do stron (innych kanałów), które nie mogą reklamować turniejów za pieniądze z prawnych przyczyn.
    Co do turniejów dla Was, doskonale Was rozumiem, dajcie mi jeszcze trochę czasu, na pewno będziecie zadowoleni i piszciew wątku do tego przeznaczonym co byście chcieli widzieć w przyszłej ofercie tylko dla rodaków.

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Yarek Zobacz posta
    zóbcie buy-in 10$, zobaczycie, że wszyscy będą bardziej zadowoleni.
    Wszyscy będą zadowoleni,ale nikt nie będzie grał no może z 10 osób

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    sądzę, że znacznie więcej

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    26
    Podaje dokladną liczbe 30 osób +/- 10 %
    Za tydzień podam numery lotto
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 17-06-2008 o 13:39 Powód: usunięty zbędny cytat

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    PokerStars No-Limit Hold'em Tourney, Big Blind is t100 (9 handed) Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    SB (t1100)
    BB (t6255)
    UTG (t4520)
    UTG+1 (t660)
    MP1 (t2115)
    MP2 (t6480)
    MP3 (t2250)
    CO (t3905)
    Hero (t11670)

    Preflop: Hero is Button with , .
    3 folds, MP2 raises to t275, 2 folds, Hero raises to t1100, 1 fold, BB calls t1000, MP2 folds.

    Flop: (t2525) , , (2 players)
    BB bets t5155 (All-In), Hero calls t5155.

    Turn: (t12835) (2 players, 1 all-in)

    River: (t12835) (2 players, 1 all-in)

    Final Pot: t12835
    Main Pot: t12835 (t12835), between BB and Hero. > Pot won by BB (t12835).

    Results in white below:
    BB has Th Ah (straight, ace high).
    Hero has Qc Qd (three of a kind, queens).
    Outcome: BB wins t12835.


    Eh jak ja lubie freerolle

    Byłbym potężnym chipleaderem, ale riverstars nie odpuści
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 17-06-2008 o 19:04

  10. #30
    czy jest mozliwosc grania w tym turnieju 2 roznych osob z tego sametgo ip?