Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 142
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Juz prawie 300 osob zapisanych tak wiec naprawde milo byloby gdyby nagrody glowne byly chocby dla top3, a nagrody promocyjne PS typu czapki, koszulki dla jak najwiekszej ilosci graczy. Przeciez takie gadzety to bardzo dobra promocja roomu, chociazby podczas mniejszych lub wiekszych domowych gier live.
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 10-06-2008 o 17:54

  2. #12
    Tak, wybór nagrody będzie można ustalić ze mną, jutro będę się kontaktował z top trójką. Co do turnieju - 300 osób to sygnał że takie turnieje są popularne, postaram się żeby do końca czerwca uatrakcyjnić turnieje wtorkowe, nagród będzie więcej podrasujemy iXi. Te pierwsze to tylko test. Będę chciał żeby od 1 lipca ruszyła w pełni struktura turniejów dla Polaków (nie tylko iXi ale pozostałe cykliczne również). Stworzymy specjalną sekcję na stronie. Dzięki za odzew i grę dzisiaj.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    6
    Moze mi ktos powie co to jest za xbox360? elite czy arcade?

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    139
    Jaki by nie byl to sie ciesz bo ten call allin z AK po raise i reraise byl tragiczny ale czego wymagac od freerolli...proponuje wprowadzic chociaz minimalne wpisowe do tego turnieju np.10$

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    ul Sadam? (nie śledziłem turnieju ani nie widziałem wyników ;o)

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    139
    odpadlem na 11 miejscu wiec do xbox-a jeszcze daleko bylo chociaz jezeli wygralbym rozdanie z panem sko87 to bylbym chipleaderem zdecydowanym... przegralem coinflipa wiec nie ma co plakac...chociaz to rozdanie powinno zakonczyc sie przed flopem...ale coz AK never fold sie oplacilo...

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    nie ma co plakac takie uroki fikolkow ja tez odpadlem w glupi sposob ale co zrobic, moze w nastepny wotrek pojdzie lepiej

  8. #18
    zrobcie buyin 1$ chociaz

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    Bi 10 i dodatkowe nagrody i bedzie fajnie;d

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    buyin 5$

    pierwsze, drugie, trzecie miejsce cos z iXi
    reszta platna z prizepoola ;d

    taka ma propozycja

    ps. fajna inicjatywa