Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 142
  1. #131
    a własnie moze by tak nagrody w postaci punktow FPP ? :>

  2. #132
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    w sumie racja, że 2x xbox lepiej gdyby był w SundayPL, a w iXi dla zwycięzcy tylko.

  3. #133
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    24
    Maciek otrzymałeś maila ode mnie O wyborze nagrody wraz z moimi danymi i adresem ??

    Pozdrawiam Elfik999

  4. #134
    GuestJ Guest
    Wow, dostałem dzisiaj nagrody za 5 miejsce w Sunday PL, naprwadę szybko, dzięki!
    Minus za to że zamiast kart dostałem koszulkę i to z jakąś plamą na klacie (mam nadzieje że nikt jej nie nosił i że zejdzie ), ale czapeczka w kolorze jak wybrałem i jest fajna.
    pzdr

  5. #135
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    za 5. chyba wlasnie jest koszulka i czapeczka, kart nie ma ;

    za trzecie dostalem tez i karty - musze przyznac ze jedne z ciekawszych (czarne) jakie otrzymalem a troche ich juz mam

  6. #136
    GuestJ Guest
    W takim razie mój błąd. Byłem przekonany że karciochy i prawdę mówiąc właśnie z nich się cieszyłem najbardziej :P
    Powalcze w tą niedziele, może znowu przyfarce

  7. #137
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20
    Czy te turnieje nadal się odbywają? Nie widzę go w żadnej z zakładek.

  8. #138
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    nie ma juz tych turniejow

  9. #139
    Turniejów iXi nie ma, zostały zastąpione Eurogolami, ale na jesieni na pewno będą nowe propozycje nowe nagrody, będzie się działo.

  10. #140
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20
    Wszedłem właśnie z zamiarem zapytania się czy coś nowego będzie ;P bardzo się cieszę, że PokerStars dba o swoich graczy. Może uchylisz drobny rombek tajemnicy na temat tych turniejów? ^^