Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 142
  1. #121
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Symboliczne to byłoby 10 centów. Bo jeśli ktoś nigdy nic tam nie wpłacił i nie ustrzelił czegoś we freerollu, to nawet takiej porażającej kwoty na kontku nie ma
    Ale nie mogą tak zrobić, bo cała zabawa straci sens. Przecież właśnie o to chodzi, żeby ci, którzy tam nie grali wciągnęli się w pokerka na RiverStars... Nie ma więc sensu proponowanie wprowadzenia opłat.

  2. #122
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dla wszystkich to codziennie jest freeroll o 50$ o ile sie nie myle, a w iXi to mam wrazenie ze nagrody sa lepsze niz w turnieju dla polakow z BI 10$.

  3. #123
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    No wlasnie tez mam takie wrazenie ze w donkamencie iXi sa lepsze nagrody niz w SundayPL za 11$. Dla totalnych nowicjuszy sa przeciez zwykle freerolle, niech tam buduja rolla albo zrobcie im osobnego fri gdzie sobie beda donkowac we wlasnym gronie. Bo z tego wszystkiego wychodzi na to ze nie mozna sobie na normalnym poziomie powalczyc o jakies ciekawe nagrody bo lowcy freerolli masowo zapisuja sie na turniej zeby pograc w wojne bo pokerem ciezko to nazwac co sie na tym turku dzieje.
    Ewentualnie rozbudujcie jakos porzadnie SundayPL, tak zebysmy mogli powalczyc o cos ciekawego bez koniecznosci przebijania sie przez kilkuset freerollowcow bo to nie ma sensu a bawi chyba tylko ich.

  4. #124
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    moze skoro ten turniej musi byc taki jaki jest zrobic drugi podobny np. iXipro z wpisowym i bedzie wilk syty i owca cala

  5. #125
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    moze skoro ten turniej musi byc taki jaki jest zrobic drugi podobny np. iXipro z wpisowym i bedzie wilk syty i owca cala
    A ja bym proponował, skoro i tak nie można już z tym nic zrobić, aby ten turniej odbywał się raz na miesiąc ale nagrody skumulować, że te iphony i xboxy dla całego FT, a np za miejsca 10-30 odzież, 31-80(100), gadżety? Co o tym myślicie? A co do Sunday PL to podobno nagrody mają być ulepszane od przyszłego miesiąca z tego co tu czytałem .

  6. #126
    wyrzucic z iXi 2 iphony i xboxy na te miejsce z 10 koszulek, czapek, kart itp. a równowartość tego rozłożyc na SundayPL (powiedzmy 1 iphone + 10 ubranek)

  7. #127
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    nie zgadzam sie

  8. #128
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A ja się zgadzam. Ja tam wolę czapeczkę

  9. #129
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    20
    Dajcie już spokój z tą czczą dyskusją. Powiedziane było jasno, turniej w celach promocji i reklamy w polskich mediach i internecie. Nie można reklamować hazardu, więc jest reklama "Wygraj za darmo wspaniałe nagrody". Czym ma się reklamować PokerStars freerollem o koszulkę?

  10. #130
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    po co wam ta czapczeka skoro ona kosztuje w sklepie 500fpp ?