Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    15 czerwca o 22:30 czasu polskiego odbędzie się Turniej, w którym do wygrania będzie 200 pakietów na WSOP (gwarantowane). Bezpośrednie wpisowe do turnieju wynosi $350 + $20. Do turnieju głównego można się dostać również z satelit dziennych i tygodniowych ($2.20 + 250 punktów FPP – startują 9 czerwca o północy).
    Na dokładkę , w dniach 1-30 czerwca, PokerStars przyznaje podwójną ilość punktów VPP za grę w turniejach kwalifikacyjnych za pieniądze do WSOP (w tym Sit & Go). Oznacza to, że gracze mogą zdobyć podwójną ilość punktów VPP, przyznawanych za wkupieni e się do kwalifikacji do World Series.
    Oczywiście, wygrana pakietu nie wiąże się z koniecznością wyjazdu do Vegas. PokerStars nie wkupuje graczy do main eventu, lecz księguję środki na koncie ($12.500). Co gracz zrobi ze środkami, zależy tylko od niego, oczywiście z naszej strony rekomendujemy wyjazd na Main Event do Vegas

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Turniej pokrywa się datą z tradycyjnym Sunday Million. Czy ten turniej zastępuje Sunday'a?

    Pepone

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Baaaaardzo wątpliwe. Jakiś promil szansy może, maks.

    <3 PS.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Mówisz max 1000:1, hmmm. W takim razie ja chętnie postawię 10 zyli po kursie 100:1, że to będzie zamiast Sunday Miljon. Przyjmujesz zakład?

    Tylko jakby co to szybko, co by się rozwiązanie nie znalazło wcześniej.

    Pepone

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Sorry, ale nie. Ja gram dosyć tight generalnie, nie mam żyłki gamblera. ;P

  6. #6
    SM 15 czerwca jak zwykle się odbędzie równolegle, szykuje się ciekawa niedziela, no i poniedziałek.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Sorry, ale nie. Ja gram dosyć tight generalnie, nie mam żyłki gamblera. ;P
    Hehe, to dobrze, bo byłbym o 10 zyli uboższy

    Pepone

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Chyba raczej nie


  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Otóż to, więc można zapomnieć o "value".

  10. #10
    Przepraszam za wprowadzenie w błąd.