Strona 156 z 162 PierwszyPierwszy ... 56106146154155156157158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,551 do 1,560 z 1612
  1. Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    no proszę Cię to co proponujesz jest jeszcze bardziej żałosne niż wchodzenie w lobby tur. lokalne i do tego w niedzielę...lol
    ..powiem tak jest to oferta dla graczy początkujących tak mi się wydaje i grających na niskich stawkach /oczywiście bez obrazy/ a co z tymi
    średniakami i graczami z pokaznym bankrolem?
    To prawda. Przyznaję, że nie spytałem Cię o jakie stawki chciałbyś grać bo przeważnie osoby właśnie z niższymi rollami naciskają na brak promocji.
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    Niedzielny sunday pl był bardzo dobrym turkiem wpisowe 27$ do tego prowadzony był ranking i na koniec tur HU dla najlepszych 64 osób o wartościowy pakiet a nie freeroll z GW.1000$ po miesięcznym biciu piany w CENTRAL EASTERN czy jak mu tam na innych pokerromach takie turki są dwa razy w tygodniu za free a ja nadal uważam PS za najlepszy tylko mam żal że się wycofali
    Ok a zwróciłeś uwagę, ile osób grało taki Sunday PL? Tak względem puli np? Czy uważasz szczerze, że Polscy gracze swoją*frekwencją pokazali tam, że te turnieje są dla nich atrakcyjne? Bo ja z tego co pamiętam zawsze był dość spory overlay - co z pewnością wpływało na atrakcyjność ligi dla wielu graczy, ale dla osób które sobie patrzą ilość grających Polaków dziennie vs ilość graczy w takim turnieju (do tego do niego były satelity) to raczej nie brzmiało jak coś, czego Polscy gracze pożądają.
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    ze wszelkich promocji czyt.olali nas ...lol
    No przykro mi, że tak się czujesz ale mogę Cię zapewnić, że temat promocji która się sprawdzi i będzie się cieszyła zainteresowaniem "szerokiego grona" graczy jest cały czas na tapecie.
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    .swego czasu były satki po 8,80$ rebuy o ticet215$ cieszyły się duży powodzeniem a wracając do sunday to nie tak do końca grało się z nieznajomymi po dłuższym czasie gracze są już rozpoznawalni tym bardziej,że była to grupa stałych graczy a jeszcze jak spotkałem na stole syna
    co zdarzało się często dla,którego był to turniej prestiżowy właśnie dlatego,że dla polaków a nie chwaląc się i jego.............. grywa MTT te z górnej
    pólki i jest w czubie rankingu sunday majors
    Jeśli syn jest w czubie rankingu sunday majors to po co mu turnieje z małym fieldem i raptem kilkoma k$ do tego z samymi regami z średniego rolla?
    Czy to dla siebie chcesz? Bo ja nadal nie uzyskałem odpowiedzi czemu prosisz o promocję TYLKO dla Polaków. Wyjaśnij mi proszę - naprawdę, szczerze i bez sarkazmu proszę - gdzie jest ten prestiż, że turniej jest tylko dla Polaków.

    Sądzisz, że taka Francja to się*cieszy, że nie może grać np. w turniejach Z graczami z innych krajów? Oni tam mają wszystko TYLKO dla francuzów. Myślisz, że przekonałbyś ich, że w graniu w promocjach tylko dla jednego kraju jest prestiżowe?
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    Więc właśnie dlatego młody kolego tak zaciekle dopytuję się o jakiekolwiek promocje dla polaków ............bo .............żal ściska ....lol
    1. Nie rozumiem odwołania do mojego wieku.
    2. Jakiekolwiek to są, tylko nie takie, które interesują akurat Ciebie.
    3. Czy jako osoba która zwraca się*do innych per "młody człowieku", czyli jak zgaduję osoba doświadczona już wiekiem, uważasz, że komunikacja w stylu "....... żal ściska..... lol" jest ev+?
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    p.s.Nie mówiąc o tym,że można było zdobyć "skalp" Górala czy Warsawa bezcenne ....znajde ich na tych stołach co mi proponujesz? ech
    DaWarsaw gra aktualnie 20 stołów codziennie na stawkach NL50. Wydaje mi się, że to odpowiednie stawki dla osób ze średnim rollem. Może być?

  2. #1552
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Od czego tutaj zacząć.....hm......a zacznę od wieku nie wiem dlaczego ale skojarzyłeś mi się z młodą osobą pewnie dlatego,że obok Twojego nicka
    jest zdjęcie młodego człowieka i utożsamiłem je z Tobą a jak dobrze zgadujesz z racji wieku pozwoliłem sobie na zwrot"młody kolego" nie mając nic złego na myśli jeśli poczułeś się urażony to bardzo przepraszam więcej nie będę do Ciebie się tak zwracał obiecuję.
    Skorojuż zacząłem od końca to dalej tak pojadę.
    Polecasz mi grę cash z DaWarsaw???????? /a co jak wogóle nie grywam tego rodzaju stolików?/
    Przepraszam Cię bardzo ale tematem naszej/teraz już "dyskusji"/ jest promocja turniejowa więc chyba czytasz mnie be zrozumienia mimo,że cytujesz ja tam napisałem o skalpie Górala czy warsawa a nie o grze z nim na stolikach cash notabene,których wogóle nie gram.
    Odnośnie "żal ściska...lol" ok mogę zamienić to na słowo masakra bo dalej uważam,że to co proponujesz i piszesz do mnie w punktach to nic innego jak właśnie masakra a to dlatego ponieważ cytujesz mój fragment posta i komentujesz go dla mnie w sposób nie zrozumiały
    podam przykład,fragment:napisałem,że syn gra MTT z górnej półkii miałem tu na myśli od 109$ wzwyż a w sunday pl grał ...i tu uwaga "dla którego był to turniej prestiżowy właśnie dlatego,że dla Polaków" a Ty pytasz mnie po co mu te turnieje z małym fieldem lol nie czytasz tego co cytujesz? masakra .Jedziemy dalej ..wyjaśniam i to bez sarkazmu gdzie jest prestiż grając turnieje tylko dla Polaków..... ano dlatego,że był to jedyny turek w sieci w którym mogłem zmierzyć swoje siły pokerowe z takimi graczami jak:
    GÓRAL
    DAWARSAW
    KAMIKADZE/CZSAMI ZASZCZYCIŁ LOL/-WIESZ O KIM MOWA nie będę tłumaczył bo może sobie nie życzyć
    SVIESTAS
    MAKARON
    LUKRO
    PALO
    ....i wielu,wielu innych naprawdę bardzo dobrych graczy z Polski i pół WARSZAFKI Z JD na czele bezcenne spotkać Rafała na stole w sieci
    ...TO BYŁ DLA MNIE PRESTIŻ .... ale Ty widocznie tego nie rozumiesz
    Jedziemy dalej może na początku PS dopłacal do tego turnieju ale z czasem zauważyłem,że grało tam ....uwaga .....ponad 200 osób

  3. #1553
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ..CD. ....więc5Kgw. było przekraczane przez wpłaty graczy a jeśli kilka razy zagrało 186 osób to cóż to znaczy dla takiego pokerromu te pare dol.dopłaty od tego są właśnie promocje kolego żeby czasmi dopłacić,zachęcić graczy
    Piszesz dalej "ale dla osób które sobie patrzą na ilość grających Polaków dziennie vs ilość w takim turnieju/do tego do niego były satelity"/ ????? to raczej nie brzmiało jak coś czego Polscy gracze pożądają ...ależ właśnie tak Ty wogóle nie jesteś w temacie ..ludzie grający te satki po 1,10$ bardzo pożądali zagrać w tym turnieju ponieważ nie było ich stac na te 27$ tam grało zawsze 100 ludków było 15 ticetów a turek trwał od 20 do 1 w nocy grali to tyle czasu żeby się załapać na ten ticet.
    Tak wię reasumując i wracając do samego początku pytałem o promocje dla Polaków na co Ty
    zaproponowałeś mi Central Eastern European Poker League....gdzie tu jest promo tylko dla Polaków???
    Albo np.
    Ranking la Europy Środkowej i Wschodniej????? ...jak wyżej
    To,że Ty lubisz grę w gronie znajomych mało mnie interesuje ale już to,że jako przedstawiciel PS na Polskę tak nas reprezuntujesz i tak zabiegasz o ciekawe promocje/Ty nie tylko nie zabiegasz ale przy Tobie je utraciliśmy/ to już inna sprawa wydaje mi się nawet,że bardzo poważna....lol
    POZDRAWIAM
    JUNNTAN

  4. Rozumiem, że punktowanie nie odpowiada to będzie bez. Nigdzie nie padło, że ograniczamy się jedynie do turniejów a grając gry stolikowe również można upolować czyjś skalp. No ale ok, chcesz turnieje.

    Co do prestiżu, to właśnie o tą*odpowiedź mi chodziło. Tobie nie zależy na grze "z Polakami" a na grze ze znanymi Polskimi graczami. Wierz lub nie ale to zmienia postać rzeczy. O to właśnie pytałem i dziękuję za odpowiedź.

    Tak jak pisałem wcześniej, temat dobrej i interesującej dla szerokiego grona promocji jest cały czas na tapecie. Teraz wiem, że dodatkowo wartością dla Ciebie nie jest ograniczenie samo w sobie a obecność wybranych graczy.

  5. #1555
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    frank nie spamuj......
    zależy mi na grze z Polakami a,że przy okazji ciekawego turnieju zbiera się śmietanka Polskiego pokera to tylko się cieszyć!

  6. #1556
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    ile razy można zmienić avatara?

  7. Cytując stronę PokerStars.pl

    "Jeśli nie odpowiada Ci bieżący obraz i chcesz go zmienić, rozważnie wybierz nowy obraz. Nie zezwalamy na zmianę obrazu więcej niż raz, z wyjątkiem szczególnych okoliczności."

  8. #1558
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ..no to się doczekaliśmy promo.......Freeroll depozytowy z żetonami PS .....................MASAKRA JAKAŚ

  9. #1559
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ja wiem, że to nic nie zmieni i że tylko wylewam swoje żale do siebie i "kilku" osób czytających ten wątek, ale chciałem coś powiedzieć. Nie grałem w pokera w ogóle dokładnie od 5 miesięcy, aż do wczoraj. Wszystko w związku z kłopotami FTP, do którego już się mocno przyzwyczaiłem.

    Wczoraj dowiedziałem się, że najwcześniej FTP wróci w styczniu 2012 więc stwierdziłem, że więcej nie wytrzymam i muszę zagrać dowolny turniej. Odpaliłem sobie więc freerolla PLO o ticket do Weekly Round 2, siadłem do gry z ogromną ekscytacją i przyjemnością, pomimo, że to tylko zwykły freeroll o bilecik.
    Zacznę w ten sposób - CO MNIE OBCHODZI TURNIEJ Z WPISOWYM 162 $ ??? Skoro siadam do turnieju "dla ubogich" to chyba logiczne, że takie rzeczy są nie dla mnie. Reklama za reklamą i kolejna, i kolejna, i kolejna .... wszystko w dużej ramce, której jeszcze dodatkowo nie można zamknąć kliknięciem i trzeba czekać aż sama zgaśnie. Grałem około 4 godzin i w tym czasie musiałem oglądnąć ładne kilkadziesiąt takich reklam. Naprawdę, bez kitu, ale czułem się raczej jakbym siedział na Onecie niż na PS.

    Stąd moja propozycja - można przecież zrobić drobną selekcję i uszczuplenie zakresu wyświetlanych reklam zwłaszcza w takich turniejach, gdzie jest pełno początkujących graczy z kilkudolarowym albo zerowym bankrollem. O ich częstotliwości wyskakiwania już nawet nie wspomnę.

    Podsumowując - dziękuję Ci Pokerstars, największy i najlepszy roomie na świecie za to, że zepsułeś mi przyjemność gry w moją ukochaną Omahę po 5 miesiącach bez pokera.

  10. #1560
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    masz opcję blokowania okienek,nie wiem po co się spinasz.Wystarczyło na forum poszukać jak to zablokować.
    Dziwię się,że czekasz na FTP...