Strona 119 z 162 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,181 do 1,190 z 1612
  1. #1181
    masz rację kolego i przepraszam. A na PS w dzisiejszym turnieju zalogowany jest jako anoxic.Jak się prubuje kogoś pouczać i strofować to trzeba samemu pochwalić się wynikami.

  2. #1182
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Pierre Doletz Zobacz posta
    masz rację kolego i przepraszam. A na PS w dzisiejszym turnieju zalogowany jest jako anoxic.Jak się prubuje kogoś pouczać i strofować to trzeba samemu pochwalić się wynikami.
    Po raz drugi sugeruję: kup sobie słownik ortograficzny, Panie "prubuje".

    A teraz do rzeczy, możesz sprawdzić mnie na:
    anoxic ? anoxic Poker Player Rankings on Poker Stars

    W ciągu roku rozegrałem.. 45 turniejów! Jestem na minus prawie stówkę. Zadowolony?

    W pokera gram codziennie po kilka godzin, nie ma mnie na PTR, a wg pokerprolabs rozegrałem 45 turniejów,, więc coś tutaj chyba nie gra, co?



    Zapewniam Cię drogi niedowiarku że w pokera rozegrałem kilkaset tysięcy rozdań i mam dość dobrą próbkę by stwierdzić, że wszystko jest w porządku i nikt mnie nie oszukuje.

    A teraz łaskawie proszę o zejście z tego off-topa.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 21-02-2010 o 16:23

  3. #1183
    Dobra skończmy tą dyskusję bo do niczego dobrego ona nie prowadzi.

  4. #1184
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    czy jak kupie ticket do SM w sklepie to moge sie potem z niego wyrejestrowac i dostane T$?

  5. #1185
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    z tego co kojarze to nie ;p bo dostajesz ticket jak sie wyrejestrujesz zwracaja ci ten sam ticket :P

    bo w ten sposob ludzie latwo mogli by zamieniac FPP na $ i to po najkorzystniejszym kursie 16$ za 1k punktow

  6. #1186
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    jest tak jak mowi sebkrol

  7. #1187
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Czy bounty za wyeliminowanie gracza Team Pro są w każdym turnieju, czy tylko wyznaczonych, np Turbo Takedown???

  8. #1188
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    tylko wyznaczone

  9. #1189
    W weekendy pieniążki dojdą na mb normlanie, czy trzeba czekać do poniedziałku? I ile mniej więcej trwa wypłata?
    Wiem, że zapewne było ale nie chce mi się przegladać tyle stron tego tematu

  10. #1190
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez brandy Zobacz posta
    W weekendy pieniążki dojdą na mb normlanie, czy trzeba czekać do poniedziałku? I ile mniej więcej trwa wypłata?
    Wiem, że zapewne było ale nie chce mi się przegladać tyle stron tego tematu
    Ostatnio jak robiłem wypłate na mb był komunikat ze 72h trzeba czekac ale raczej na drugi dzien powinienes miec kase.