Strona 140 z 162 PierwszyPierwszy ... 4090130138139140141142150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 1612
  1. #1391
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    no wlasnie taki jestem, ze nie czekam do BB i uciekam ze stolu zaraz po foldzie pewnie przez to mase punktow mi umyka a wiadomo punkty to dodatkowa kasa i wyzszy level

  2. #1392
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Wiadomo cos o programie VIP na 2011 rok? Jakies zmiany sie szykuja czy wszystko po staremu?

  3. #1393
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    będzie jakaś wyprzedaż w sklepie na koniec roku?

  4. #1394
    Nie mam żadnych informacji na ten temat.

  5. #1395
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    w sklepie VIP jest za 13.5k fpp dostepny bilet do stepu4 i ew do turnieju mtt sunday majors. czy jesli go wykupie bd mogl sie wpisac za niego do ME Ceecopa ?

  6. #1396
    Na to pytanie musi odpowiedzieć support.

  7. #1397
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    a to ja sie jeszcze podepne... w filtrze jest "Fifty50" ale zaznaczenie tej opcji nic nie daje ;] co to jest ? bo nie ma zadnych takich sitow ;>
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Piotr Zobacz posta
    Niestety nie wiem.
    Już wiem

    Fifty50” to rodzaj 1-stołowego turnieju Sit & Go. Gra w takim turnieju kończy się, gdy wyeliminowana zostaje równo połowa uczestników. Połowa puli nagród rozdzielana jest pomiędzy pozostałymi osobami po równo, a druga połowa proporcjonalnie na podstawie ilości posiadanych przez nich żetonów w momencie zakończenia turnieju.

    Ze względu na specyficzną strukturę przyznawania nagród w turniejach Fifty50 nie są przyznawane punkty do rankingu Tournament Leader Board. Turnieje te znaleźć można w lobby PokerStars.pl w zakładce „Sit & Go” - „Jednostołowe”.

  8. #1398
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Piotr Zobacz posta
    Już wiem

    Fifty50” to rodzaj 1-stołowego turnieju Sit & Go. Gra w takim turnieju kończy się, gdy wyeliminowana zostaje równo połowa uczestników. Połowa puli nagród rozdzielana jest pomiędzy pozostałymi osobami po równo, a druga połowa proporcjonalnie na podstawie ilości posiadanych przez nich żetonów w momencie zakończenia turnieju.

    Ze względu na specyficzną strukturę przyznawania nagród w turniejach Fifty50 nie są przyznawane punkty do rankingu Tournament Leader Board. Turnieje te znaleźć można w lobby PokerStars.pl w zakładce „Sit & Go” - „Jednostołowe”.
    poki co sa tylko $10 beda tez na innych stawkach ? i generalnie to te fifty50 sa cos ala DoNy z ta roznica ze zazwyczaj tylko 1-2 miejsca sa podwajane+ a reszta dostaje zwrot wpisowego i jakies drobne

  9. #1399
    Na razie są tylko te za $10 (6 i 10 osobowe). Można przypuszczać, że z innym wpisowym pewnie też się pojawią, ale nie mam na ten temat żadnych informacji.

  10. #1400
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    21
    Dzien dobry.
    Jak mozna zostac zaproszonym na turbo takedown invitational poland ?