Strona 120 z 162 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121122130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,191 do 1,200 z 1612
  1. #1191
    40 min i jest

  2. #1192
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    20
    Czy ktoś wie o co chodzi? Przy wypłacie pojawia się info, że tracę możliwość wzięcia udziału w Ukash San Remo Reload Freroll. Co to za reload. Nigdzie nie znalazłem o tym wzmianki.

  3. #1193
    komombo napisz proszę na support@pokerstars.com, stamtąd odpowiedź winna się zjawić najszybciej

  4. #1194
    gdzie można pisać propozycje ulepszenia softu PS? na support@ ?
    czy PS w ogóle interesuje się propozycjami od użytkowników

    mam taki pomysł żeby wprowadzić przypomnienie o rejestracji

    mniej więcej tak by miało to działać: chcę zarejestrować się do turnieju, ale rejestracje otwierają np. dopiero za 1h no to klikam sobie przypomnij i w momencie jak rejestracja jest już otwarta wyskakuje lobby turnieju i dzwoneczek w głośnikach

  5. #1195
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez fugi Zobacz posta
    gdzie można pisać propozycje ulepszenia softu PS? na support@ ?
    czy PS w ogóle interesuje się propozycjami od użytkowników

    mam taki pomysł żeby wprowadzić przypomnienie o rejestracji

    mniej więcej tak by miało to działać: chcę zarejestrować się do turnieju, ale rejestracje otwierają np. dopiero za 1h no to klikam sobie przypomnij i w momencie jak rejestracja jest już otwarta wyskakuje lobby turnieju i dzwoneczek w głośnikach
    Też miałem z tym problem, wszystko zapisywałem na kartce, którą przyklejałem do laptopa, ale i o tym zapomniałem...aż w końcu odkryłem wspaniały program "Przypominacz"

  6. #1196
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Można też używać Infobota poprzez gg (funkcja "alarm")

  7. #1197
    fugi, oczywiście, że się interesuje, najlepiej jak będziesz przesyłał propozycje od razu na support@pokerstars.com. Koledzy z supportu przetłumaczą i wyślą do odpowiedniego działu. Dzięki!

  8. #1198
    Mam pytanie odnośnie statystyk czy historii turniei. Przykład: wzięłam udział w turnieju nr XXXXXXXXXX. Musiałam wyjść, turniej skończył się a ja byłam poza grą. Chciałabym zobaczyć, które miejsce w turnieju zajęłam i jaką kwotę wirtualnych pieniędzy za to dostałam. Jest taka możliwość? W opcji Kasjer widzę tylko ogólny stan konta.

    Jestem "nowa w te karty", więc będę wdzięczna za odpowiedź.

  9. #1199
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Requests -> Find a tournament
    Ewentualnie możesz ręcznie wyszukać dany turniej w zakładce "Tourney"

  10. #1200
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez fugi Zobacz posta
    gdzie można pisać propozycje ulepszenia softu PS?
    Myślę, że to jest niezłe miejsce: **OFFICIAL Stars Software Improvement Thread*** - Internet Poker - Online Poker Forum

    jdx