Strona 99 z 162 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 1612
  1. #981
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Pograj na innych softach, zobaczysz, że wszystkie są takie "mądre". A raczej to po prostu ta gra taka jest i trzeba do tego przywyknąć...
    własnie wróciłem do Bossa po roku grania na starsach i odpoczywam psychicznie w czasie gry, owszem suckouty sie zdarzaja jak wszedzie ale nie w co drugim rozdaniu jak na starsach tak zjebanego generatora i tak wkurwiajacego softu jak tam to nie ma nigdzie...

  2. #982
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Dakota+1. Na ftp też są bad beaty ale nie ma tak że nagle 30 rozdań z rzędu to bad beat...

  3. #983
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    No własnie o to chodzi kiedys grajac sss miałem serie -22 bi w jednej sesji i to wszystkie przegrane pod rzad i w kazdym z tych rozdan wrzucałem lub sprawdzałem majac conajmniej flipa w tym akcje typu AK<33 gdzie gosc na flopie Axx wrzuca ai donka i trafia 3 na turnie albo AA<77 i runner runner kolor.Takze dla kazdego shortstackera taki badrun jest zabójczy.Grałem już niemal na wszystkich platforamach i nigdzie takich jaj nie ma jak tam jak przyjdzie ta jebana seria to niewazne co zrobisz i jak zagrasz i tak cie wyjebia w kakao.

  4. #984
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie bierzcie tego do siebie, ale jesteście po prostu żenujący z tymi teoriami spiskowymi...

    Ja nie gram live, ale ostatnio się skusiłem. Z 5 godzin grania 6 handed:

    - all-in PF, 88 vs AA - 88 dobiera flusha
    - po turnie board A45T, all-iny A5 vs A3 - river 2
    - all-iny PF AQ vs KK - river A
    - 62s > KK dobierając runner runner kolor; co prawda tu nie było all-ina i króle przyfishowały, ale AdamBB na pewno zaliczyłby to do "soft mnie oszukuje"

    Jakbym się chwilę zastanowił to na pewno przypomniałbym sobie jakiś piąty przykłąd i mielibyśmy 1 bad beat na godzinę. Na jednym stole i to live, gdzie się gra o niebo wolniej niż online. Nietrudno sobie wyobrazić jak by się to przełożyło na częstotliwość bad beatów w multitablingu online.

  5. #985
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Radzik Zobacz posta
    Grając Live takie cuda mi się rzadko zdarzają.
    Live rzadko się cokolwiek zdarza Ja grając na żywo zwykle przysypiam, bo online mógłbym zagrać z 15 razy tyle rozdań w tym samym czasie. Siłą rzeczy bad beaty też są częstsze online, no ale to w końcu logiczne.

  6. #986
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Woland to nie jest żadna teoria spiskowa. Potwierdzi Ci to każdy sensowny gracz który gra wiele rozdań. Po prostu są momenty kiedy wygrywasz nieważne co robiąc i są momenty gdy grasz perfekcyjnie a na 40 all inów 40 w dupę masz bo goście łapią magiczne karty

  7. #987
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No to pokaż mi soft, w którym tak nie ma

  8. #988
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    b2b, bm, ftp. Nigdzie tam nie ma takich chorych akcji.

  9. #989
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Woland to nie jest żadna teoria spiskowa. Potwierdzi Ci to każdy sensowny gracz który gra wiele rozdań. Po prostu są momenty kiedy wygrywasz nieważne co robiąc i są momenty gdy grasz perfekcyjnie a na 40 all inów 40 w dupę masz bo goście łapią magiczne karty

    Sensowni gracze nie zajmują się pierdołami tylko grają.

  10. #990
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Po co karmicie dwóch największych trolli na tym forum?