Strona 1 z 162 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1612
  1. #1
    PokerStars od 1 czerwca 2008 r. rozpoczyna działania marketingowe na rynku polskim. Mam nadzieję, że podobnie jak w Holandii, Niemczech, Francji, czy Włoszech uda nam się w kolejnym kraju europejskim rozpowszechnić masowo rozrywkę i sport, jakim jest poker. Zadanie niełatwe, biorąc pod uwagę mity i przesądy związane ze słowem poker w Polsce. Sytuacja prawna, szczególnie infrastruktura do gry live na pewno nie rozpieszczają. Ja jestem jednak dobrej myśli (inaczej bym się nie podjął tego zadania) i jestem przekonany, że za 2 lata w pokera w Polsce będą grały już nie tysiące, a miliony.
    Technicznie - w wątku ogólnym służę pomocą w jakichkolwiek pytaniach, problemach, reklamacjach dotyczących naszych usług. Piszcie, pytajcie, z chęcią odpowiem. Tutaj rozmawiamy o wszystkim co jest związane z PokerStars. W kolejnych wątkach zawężę tematy.
    Oczywiście zapraszam do PokerStars.com

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Jakiś bonus powitalny dla uzytkowników forum, którzy jeszcze nie mają u Was konta ?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    proponuję uderzyć w środowiska szachowe i biegowe - w internecie są duże zbiorowiska wyżej wymienionych grup i można fajne akcje marketingowe pod nich ułożyć. Na pewno będą pozytywne efekty.

  4. #4
    Musiek, bonus powitalny pozostaje na razie ten sam, czyli $50 na start. Malroy, co masz na myśli środowiska biegowe?

  5. #5
    Może brydżowe ?

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Czy jest szansa żeby w "magicznym sklepiku" można było kupić Iphone'a??

  7. #7
    Qter dowiem się dlaczego iPhone jest tylko dla US i dlaczego nie może być dostępny dla rynku europejskiego.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Mam pytanie co do wyrabiania poziomow na PS. Zalozmy, ze w danym miesiacu wyrobie np Silvera czy w kolejnym miesiacu sa jakies wymagania co do liczby wyrobionych pkt zeby ten status utrzymac? Jak dokladnie to dziala?

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Musisz w przyszłym miesiącu też wyrobić jakby silvera żeby go utrzymać. Silver działa od momentu wyrobienia punktów, do końca _następnego_ miesiąca. Przy Supernovie jest ciut inaczej, ale to chyba Cię nie interesuje.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Interesowac to by mnie mogla tylko kwesia czy to jest w moim zasiegu to zupelnie inna bajka

    To rozumiem, ze kazdy z 3 pierwszych poziomow jest wazny przez miesiac po wyrobieniu i zeby go utrzymac w tym miesiacu takze musze wyrobic wymagana na niego ilosc pkt? Czyli w czerwcu robie 1500 pkt na silvera, w lipcu mam silvera ale zeby go utrzymac tez musze zrobic 1500 si?