Strona 152 z 162 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,511 do 1,520 z 1612
  1. #1511
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Ja po pewnych perturbacjach na moim koncie, musze wpisywać hasło i PIN ;]

  2. #1512
    do 1518 ace_heart:

    Pojawiające się okno dialogowe jest częścią licencjonowanego, prewencyjnego systemu zabezpieczeń PokerStars znanego jako "CAPTCHA". CAPTCHA to skrót od "Completely Automated Public Turing Test to tell Computers and Humans Apart".

    System ten pomaga w identyfikacji automatycznych graczy, czyli tzw. botów. Został on zaprojektowany tak, aby jak najrzadziej i w najmniejszym stopniu ingerować w grę zawodników. Dokładne informacje na temat kto otrzymuje polecenie CAPTCHA i kiedy, nie mogą być ujawniane.

    Prosimy o współpracę w wypełnianiu okna dialogowego CAPTCHA i pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa i uczciwości naszych gier. Niezastosowanie się do poleceń CAPTCHA może spowodować pojawienie się kolejnych okien CAPTCHA lub przeprowadzenie dalszej skrupulatnej weryfikacji Twojego konta.

  3. #1513
    Cytat Zamieszczone przez gieras Zobacz posta
    Wszystko fajnie, ale to nie jest odpowiedź na zadane pytanie
    do gieras: Informujemy, że jak juz wczesniej wspominaliśmy, można dodać wiele stołów do listy oczekujących graczy. Wystarczy kliknąć na zapełnione stoły, przy których chce się zasiąść, a zostaną one oznaczone na niebiesko. Nastepnie, gdy zwolni sie przy nich miejsce, pojawi sie komunikat, czy chcesz zasiąść przy danym stole.

  4. #1514
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez lajdak83 Zobacz posta
    Da się dodać do waiting list za jednym razem więcej stołów niż jeden????
    Cytat Zamieszczone przez PokerStarsGrzegorzK Zobacz posta
    Informujemy, że można dodac wiele stołów do listy oczekujących graczy.
    Z listy stołów w głównym lobby wybierz stół, przy którym chcesz zagrać i kliknij na "Listę Oczekujących".
    Na początku zaznaczę, że nie chcę być złośliwy Koledze chodziło chyba o coś takiego (również chciałbym mieć możliwość zaznaczania stołów w ten sposób i jednym kliknięciem dodać wszystkie zaznaczone stoły do listy):


  5. #1515
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    ciekawi mnie,dlaczego odstawiliscie taka bucuwe i w HU sng jesli zarejstruje sie ktos do jednego HU,to nie otwiera sie rejstracja do drugiego,dopuki ten pierwszy sie nie zacznie

  6. #1516
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Da się jakoś wyłaczyć reklamy innych turniejów pokazujace sie na stołach? Strasznie mnie to wkurwia bo zasłania czy gracze na górze sotłu podbili ilu ich było itp. Kiedy gram na kilku stołach jest to mocno upierdliwe. Gram na starsie od 3 dni więc pewnie nie znam poprostu takiej opcji.

  7. #1517
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    "Opcje-anonsowanie turniejów-blokuj wyskakujące okna i anonse na czacie."

    Przeklejone z poprzedniej strony.

  8. #1518
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Zawsze wychwalałem pod niebiosa support PS, ale teraz mnie zniszczyli.

    Zmieniłem dostawcę internetowego i nowy wymaga używania proxy. Klient PS przestał się łączyć. Wysłałem supportowi dokładny komunikat o błędzie. Poprosili jeszcze o kilka dodatkowych informacji, po czym gdy okazało się, że łączę się przez proxy napisali, że sorry misiu, ale jak przez proxy to my nic nie poradzimy, to musisz sobie gadać z dostawcą internetu.

    No to ja do Wujka Gugla a Wujek mówi, że w pliku konfiguracyjnym najzwyczajniej w świecie wpisuje się proxy=<moje proxy>. Wpisałem i wszystko śmiga.

    Trochę chała imho.

  9. #1519
    Na początku zaznaczę, że nie chcę być złośliwy Koledze chodziło chyba o coś takiego (również chciałbym mieć możliwość zaznaczania stołów w ten sposób i jednym kliknięciem dodać wszystkie zaznaczone stoły do listy):


    do gieras: niestety, jednym kliknięciem nie da się dodać kilku zaznaczonych stołów od listy oczekujących. Przepraszamy za niedogodności.

  10. #1520
    Zawsze wychwalałem pod niebiosa support PS, ale teraz mnie zniszczyli.

    Zmieniłem dostawcę internetowego i nowy wymaga używania proxy. Klient PS przestał się łączyć. Wysłałem supportowi dokładny komunikat o błędzie. Poprosili jeszcze o kilka dodatkowych informacji, po czym gdy okazało się, że łączę się przez proxy napisali, że sorry misiu, ale jak przez proxy to my nic nie poradzimy, to musisz sobie gadać z dostawcą internetu.

    No to ja do Wujka Gugla a Wujek mówi, że w pliku konfiguracyjnym najzwyczajniej w świecie wpisuje się proxy=<moje proxy>. Wpisałem i wszystko śmiga.

    Trochę chała imho.[/QUOTE]


    do Woland: Przepraszamy za zaistniałe niedogodności, ale niestety nie jesteśmy w stanie dostarczyć dodatkowej obsługi połączeń typu VPN/Proxy, gdyż ich użycie może spowodować zakłócenia w działaniu oprogramowania PokerStars. Ponadto, PokerStars nie zachęca graczy do omijania tego typu zabezpieczeń.

    Radzimy ponownie, aby nie używać połączeń VPN lub Proxy do gry przy naszych stołach.

    W przypadku problemów z połączeniem z sieci NIE używających powyższych zabezpieczeń, prosimy o ponowny kontakt na adres: support@pokerstars.com