Strona 155 z 162 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,541 do 1,550 z 1612
  1. Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    kto jest teraz przedstawicielem PS na Polskę?
    Przedstawiciel - Country Manager - założył ten wątek.
    Ja osobiście współpracuję z PS w roli "gościa od internetu" Czyli wszelkie pytania o facebooka, intelli (trochę mniej) i różne ligi społeczności internetowych to do mnie...

  2. #1542
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Ok czyli w tej chwili ps nie ma takiej osoby jak był maciek czy piotr.
    A kim jest ..........pokerstarsgrzegorzk?

  3. Junntan - Grzegorz jest przedstawicielem supportu PokerStars. Jeśli potrzebujesz oficjalnej wypowiedzi to możesz o nią poprosić a ja postaram się byś ją otrzymał. Najszybciej będzie to odpowiedź ode mnie lub - jeśli dotyczy klubu VIP, statusów etc - od Michała który jest VIP koordynatorem.

  4. #1544
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Ktory plik odpowiada za notatki na PS?

  5. #1545
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    OK to jeśli Grzegorz jest przedstawicielem supportu to z pytaniami odnośnie promocji dla polaków turnieju sunday pl itp. rozumiem do niego tylko teraz nie wiem czy pisac do supportu i w ten sposób czekać na jakąś odpowiedz czy na priva do niego o ile tam zagląda bo jakiś czas temu napisałem i nie ma żadnej odpowiedzi
    POZDRAWIAM
    PS wiadomość na priva wysłałem 1.09.
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 10-09-2011 o 16:32

  6. #1546
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    Ktory plik odpowiada za notatki na PS?
    notes.twójnick.xml, jest w głównym katalogu softu.

  7. Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    OK to jeśli Grzegorz jest przedstawicielem supportu to z pytaniami odnośnie promocji dla polaków turnieju sunday pl itp. rozumiem do niego tylko teraz nie wiem czy pisac do supportu i w ten sposób czekać na jakąś odpowiedz czy na priva do niego o ile tam zagląda bo jakiś czas temu napisałem i nie ma żadnej odpowiedzi .
    Junntan, dopytałem się i wiem, że póki co nie jest planowany powrót turniejów Sunday PL.
    Co do innych promocji proponowałbym raczej pisać do mnie.

  8. #1548
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    pomału kończy się wrzesień w związku z tym mam pytanie czy PS przewiduje od pazdziernika jakieś promo dla polaków?
    Kiedyś jak sie logowałem na PS to pierwsze co robiłem to wchodziłem w turnieje lokalne teraz jak tam wchodzę to żałość ogarnia coś już mieliśmy
    dla polaków coś się działo myślałem,że będzie coraz lepiej czyt.coraz lepsza oferta a tymczasem nas całkowicie olali bo nie ma nic
    więc wrócę do pytania czy w pażdzierniku zagramy jakiegoś turka tylko dla polaków nie wiem może jakaś liga niech ktoś bo dalej nie kumam kto
    ogarnie ten temat i coś dla nas wywalczy!!!
    POZDRAWIAM

  9. Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    więc wrócę do pytania czy w pażdzierniku zagramy jakiegoś turka tylko dla polaków nie wiem może jakaś liga(..)
    Liga FanTeam - PokerStars na Facebooku ? darmowe kwalifikacje ?

    a powiedz mi, czemu chcesz turniej TYLKO dla Polaków? jakaś specjalna atrakcja grania tylko z Rodakami? pytam zupełnie prywatnie bo osobiście lubię grę w gronie znojomych w ramach jakiejś akcji typu właśnie powyższa liga, czy liga intelli albo jeszcze jakieś home gamesowe tematy. Ale granie w gronie nieznanych mi zupełnie ludzi sprawia, że nawet nie wiem jakiej są narodowości (no chyba, że flat callują 4BETy z 28 to wtedy jestem prawie pewien, z jaką narodowością*gram ;]). Jestem naprawdę*ciekaw, czemu Cię taka żałość ogarnia z powodu braku (Poland) przy wszystkich graczach w np.

    Central & Eastern European Poker League (EEPL)
    Central & Eastern European Poker League ? turnieje pokerowe CEEPL
    $4000 w puli, comiesięczny Play-Off o $1000 dla najlepszych graczy z każdej grupy (w tym sezonie wygrany zdaje się*przez Polaka)

    Albo np..
    Rankingi dla Europy Środkowej i Wschodniej
    Europa Środkowa i Wschodnia ? ranking TLB ? pokerowe ranking liderów
    $10,000 w puli każdego miesiąca do podziału miedzy graczy a Polacy regularnie w czołówce.

    Do tego dochodzą jeszcze ligi od IntelliPoker.pl (również międzynarodowe ale również z aktywnymi regularnie walczącymi Polakami) no i wspomniana wyżej FanTeam Liga.

  10. #1550
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    no proszę Cię to co proponujesz jest jeszcze bardziej żałosne niż wchodzenie w lobby tur. lokalne i do tego w niedzielę...lol
    ..powiem tak jest to oferta dla graczy początkujących tak mi się wydaje i grających na niskich stawkach /oczywiście bez obrazy/ a co z tymi
    średniakami i graczami z pokaznym bankrolem? Niedzielny sunday pl był bardzo dobrym turkiem wpisowe 27$ do tego prowadzony był ranking i na koniec tur HU dla najlepszych 64 osób o wartościowy pakiet a nie freeroll z GW.1000$ po miesięcznym biciu piany w CENTRAL EASTERN czy jak mu tam na innych pokerromach takie turki są dwa razy w tygodniu za free a ja nadal uważam PS za najlepszy tylko mam żal że się wycofali
    ze wszelkich promocji czyt.olali nas ...lol
    .swego czasu były satki po 8,80$ rebuy o ticet215$ cieszyły się duży powodzeniem a wracając do sunday to nie tak do końca grało się z nieznajomymi po dłuższym czasie gracze są już rozpoznawalni tym bardziej,że była to grupa stałych graczy a jeszcze jak spotkałem na stole syna
    co zdarzało się często dla,którego był to turniej prestiżowy właśnie dlatego,że dla polaków a nie chwaląc się i jego.............. grywa MTT te z górnej
    pólki i jest w czubie rankingu sunday majors

    Więc właśnie dlatego młody kolego tak zaciekle dopytuję się o jakiekolwiek promocje dla polaków ............bo .............żal ściska ....lol

    p.s.Nie mówiąc o tym,że można było zdobyć "skalp" Górala czy Warsawa bezcenne ....znajde ich na tych stołach co mi proponujesz? ech
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 26-09-2011 o 10:03