Strona 159 z 162 PierwszyPierwszy ... 59109149157158159160161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,581 do 1,590 z 1612
  1. #1581
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Nie wiem gdzie, najlepiej w ogóle . Poza tym jak długo ta beta może tam funkcjonować, może czas najwyższy wrzucić pełną wersję ?

  2. #1582
    Cytat Zamieszczone przez Kto_To_Jest Zobacz posta
    Z tego co wiem można zmienić go 2x później trzeba pisać do suportu......ale pewności nie mam
    do:
    Kto_To_Jest

    Zgadza się, z zasady wyrażamy zgodę na zmianę awatara do 5 razy na miesiąc. Jeżeli gracz chce zmienić awatar więcej niż 5 razy w ciągu miesiąca, musi odczekać 30 dni na ponowną jego zmianę.

  3. #1583
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    115
    Pytanie odnośnie filtrowania turniejów.
    Jak ustawie by pokazywało mi turnieje holdema i omaha to pokazuje mi same turnieje holdema a jak odchaczę holdem to dopiero widzę omaha, tez tak macie??

  4. #1584
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    pytanie - czy jest jakis zwyczaj co do czasu przyznawania deposit bonusow ? tzn ze zwykle sa przed swietami / na nowy rok / 4th of july / wcoop czy to zupelnie random jest ?

  5. #1585
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Łomża/Olsztyn
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    pytanie - czy jest jakis zwyczaj co do czasu przyznawania deposit bonusow ? tzn ze zwykle sa przed swietami / na nowy rok / 4th of july / wcoop czy to zupelnie random jest ?
    Nie ma zależności, odwiedzaj regularnie stronę PokerStars. W tej chwili jest aktualna promocja 10% do max 100$ wpłaty
    szczegóły: Online poker reload bonus - bonus urodzinowy serwisu PokerStars

  6. #1586
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Czy ta reklama 10th anniversary musi wyskakiwać przed oczy jak na jakimś Onecie ? Czemu PS nie spuści trochę z tonu i nie poluzuje z reklamą ? Czy PS jeżeli nie walnie kogoś po gałkach ocznych reklamą to nie będzie mogło dalej funkcjonować ? Czy nie można zrobić tego w trochę bardziej dyskretny sposób ?

    I jeszcze 2 pytania :

    - dlaczego nie ma opcji centrowania pozycji gracza przy stole ?
    - czy nie czas wreszcie zakazać wklejania na avatar zdjęć niemowląt ?
    Ostatnio edytowane przez martino ; 03-12-2011 o 12:37

  7. #1587
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Musze czekać około 1 minuty na to, żeby otworzył mi się kasjer, a jak już się otworzy to wszystkie tabelki są puste i nie wiem ile mam kasy. Nie wiem ile to potrwa, ale i tak pozdrawiam Pokerstars, jesteście najlepsi.
    I jeszcze na dodatek nie mogę usiąść do żadnego stołu, bo mi pisze, że "seat occupied". Rewelka.
    Trwało to tylko ok. 15 minut, ale teraz tylko czekać kiedy się to powtórzy.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 04-12-2011 o 18:12

  8. #1588
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    12
    zna ktoś deposit code, który podawali wczoraj w trakcie audycji w pokerstars radio?

  9. #1589
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    @martino
    Codzienie gram na PS i kasjer włacza sie w nie cała sekunde nawet kiedy gram na ponad 12 stołach. Gram na róznych kompach i wszystko hula. Może czas na format bądz zmiane kompa?

  10. #1590
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    To było najprawdopodobniej spowodowane przeciążeniem serwerów, przecież wtedy był bity rekord i zalogowanych było > 300k osób.