Strona 154 z 162 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 1612
  1. #1531
    Jesteśmy wdzięczni za czas poświęcony na przesłanie pomysłów odnośnie ulepszenia PokerStars. Wiele z funkcji naszego oprogramowania powstało w wyniku opinii otrzymanych od naszych graczy. Jeśli masz inne sugestie lub pytania, prosimy o kontakt na adres support@pokerstars.com, a zostaną one przekazane do oceny przez Zarząd Sali Pokerowej. Dziękujemy.

  2. #1532
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez PokerStarsGrzegorzK Zobacz posta
    Zarząd Sali Pokerowej
    Grzechu, zaczynasz mnie przerażać....... "zarząd sali pokerowej"?????? Brzmi jak wprost z internetowego translatora...

  3. #1533
    Bot to azaliż jakiś być musi
    Teraz ja spróbuję:
    Pytanie moje dotyczy promocji Eureka z Moneymakerem. Za ponowny depozyt min. 20$ miały być przyznane 2 bilety - jeden do dowolnego finału tygodnia, drugi do "wielkiego finału". Ja otrzymałem tylko ten do finału tygodnia. Mógłby mi ktoś zorientowany wyjaśnić tę kwestię?

    edit: ok, nieważne, bilet się pojawił
    Ostatnio edytowane przez SzczepanSzczur ; 13-08-2011 o 17:11

  4. #1534
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    27
    .
    Ostatnio edytowane przez 6balbinka9 ; 29-10-2011 o 10:08

  5. #1535
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Czy zarząd sali pokerowej nie przewiduje jakiś turniejów dla polaków typu sunday pl mamy już wrzesień i myślałem,że normanie będzie powrót do tych turniejów i jakiś promocji pl a tymczasem? żenada nie samym WCOPEM MOŻNA ŻYĆ LOL

  6. Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    Czy zarząd sali pokerowej nie przewiduje jakiś turniejów dla polaków typu sunday pl mamy już wrzesień i myślałem,że normanie będzie powrót do tych turniejów i jakiś promocji pl a tymczasem? żenada nie samym WCOPEM MOŻNA ŻYĆ LOL
    Junntan - Grzegorz pisał o funkcjonalnościach oprogramowania. Kwestia promocji dla Polaków to trochę inny temat.
    Niemniej, rozumiem Twoje zażenowanie, promocja Sunday PL była bardzo fajna i też bym chciał móc znowu w niej powalczyć. Wydaje mi się jednak, że "wrzesień" nic tu nie zmienia. No bo jeśli założyć, że promocja była zdjęta na czas wakacji to wakacje nadal trwają.. dla studentów np. Kto wie, może więc coś się będzie jeszcze w tym temacie działo ale w Październiku?

    A WCOOPem można żyć! Do Rozpoczęcia zabawy pozostały 3 dni (wliczając dziś) a w czasie 3 tygodni trwania WCOOP dziennie rozgrywane są średnio 3 turnieje.... coś można dla siebie znaleźć.

    Zwłaszcza, że już za chwilę Mega Satelita z 1000 miejscami gwarantowanymi..

  7. #1537
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No tak masz rację pozostaje tylko nadzieja,że w pażdzierniku sunday pl powróci do kalendarza rozgrywek na PSie.........POZDRAWIAM

  8. #1538
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    Wczoraj po aktualizacji softu w jednym z turniejów, w którym grałem powstało dużo pul pobocznych. Jedna z nich powędrowała w okolice miejsca "Pokaż Lobby". Po skończeniu rozdania wszystkie pule powędrowały do wygranych oprócz tej jednej. Wynosiła ona 2000$ i była widoczna aż do odpadnięcia przeze mnie z turnieju(kilka rozdań). NIe zrobiłem screena, ale jeśli taka sytuacja się powtórzy w poważniejszym turnieju to może być ciekawie.

  9. Cytat Zamieszczone przez piszczek Zobacz posta
    Wczoraj po aktualizacji softu w jednym z turniejów, w którym grałem powstało dużo pul pobocznych. Jedna z nich powędrowała w okolice miejsca "Pokaż Lobby". Po skończeniu rozdania wszystkie pule powędrowały do wygranych oprócz tej jednej. Wynosiła ona 2000$ i była widoczna aż do odpadnięcia przeze mnie z turnieju(kilka rozdań). NIe zrobiłem screena, ale jeśli taka sytuacja się powtórzy w poważniejszym turnieju to może być ciekawie.
    To było w nowej skórce? Jest tam informacja, że jest to faza beta więc jeśli wyłapujesz takie błędy to dobrze by było gdybyś np. zrobił tego screena i podesłał do supportu zgodnie z tą informacją*którą otrzymujesz przy uruchomieniu nowej skórki.

    Wiele zmian weszło razem z updatem. Kilka w fazie testowej więc wszelki błędy zgłaszajcie proszę do supportu. Im więcej błędów wyłapią teraz tym większa szansa na szybką*poprawę.

  10. #1540
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    kto jest teraz przedstawicielem PS na Polskę?